Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 16.06. 2019
Dnes má svátek Zbyněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Jak se bránit kapsářům

Jak se bránit kapsářům
20. 04. 2008 Finance
Během prvních třech měsíců evidují jen olomoučtí policisté 130 krádeží na osobách, způsobená škoda činí více než 650 tisíc korun.  …více»

Centrum BABYLON nabídne zázemí kojícím maminkám

Centrum BABYLON nabídne zázemí kojícím maminkám
14. 04. 2008 Výchova
Zázemí a útočiště pro maminky a jejich ratolesti nabídne od dnešního dne liberecké zábavní a společenské Centrum Babylon. V Nákupním městečku se otevře koutek sloužící pro přebalení dětí, kojení  …více»

Kolik stojí krmný den v ZOO Olomouc

Kolik stojí krmný den v ZOO Olomouc
4. 04. 2008 Zvířátka
Zoologická zahrada Olomouc chová téměř 400 druhů zvířat. Počet jedinců, kteří zde žijí, dosahuje k číslu 1 800. Takový počet jedlíků zkonzumuje samozřejmě značné množství potravy.  …více»

Příjezd slonů do ZOO Ostrava

Příjezd slonů do ZOO Ostrava
4. 04. 2008 Zvířátka
Po dlouhém přípravném období a několikerém odkladu by se měl v termínu od 7.4. do 10.4. uskutečnit dlouho očekávaný transport dvou slonů indických ze zoologické zahrady v Belfastu do ZOO Ostrava. …více»

Horský lanový park Tarzanie - zábava pro všechny

Horský lanový park Tarzanie - zábava  pro všechny
2. 04. 2008 Výchova
Horský lanový park - Tarzanie se nachází v Beskydech, 5km od Frenštátu pod Radhoštěm v obci Trojanovice. Lanové překážky jsou zavěšeny na stromech ve výšce 4 – 12 m nad zemí. …více»
 

V ZOO Liberec se vylíhlo mládě orla východního

V ZOO Liberec se vylíhlo mládě orla východního
1. 04. 2008 Zvířátka
V liberecké zoologické zahradě se vylíhlo mládě orla východního (Haliaeetus pelagicus), dříve známého pod druhovým jménem kamčatský.  …více»

Nejkrásnější svatební šaty - stačí si vybrat

Nejkrásnější svatební šaty - stačí si vybrat
1. 04. 2008 Pro ženy
Svatební den je jedním z nejkrásnějších dnů v životě. Proto, aby ten krásný den splnil vaše představy na 100 %, je třeba zařídit spoustu věcí a na nic nezapomenout. Třeba na krásné šaty! …více»

Podporu pro ekologičtější vytápění mohou získat i domácnosti

Podporu pro ekologičtější vytápění mohou získat i domácnosti
1. 04. 2008 Finance
Podpora výměny starých kotlů na uhlí za moderní vytápění obnovitelnými energetickými zdroji je otevřena již i pro domácnosti. Ministr životního prostředí …více»

Nové přírůstky v Zoo Ostrava

Nové přírůstky v Zoo Ostrava
26. 03. 2008 Zvířátka
Návštěvníci ostravské zoo mohou opět po letech obdivovat nosála červeného - malou šelmu z čeledi medvídkovitých původem z Jižní Ameriky, která je blízkou příbuznou známějších mývalů.  …více»

Den učitelů v libereckém iQparku

Den učitelů v libereckém iQparku
25. 03. 2008 Výchova
Poněkud v zapomění upadá slavné výročí narození Jana Amose Komenského, který poprvé spatřil světlo světa 28. března. A právě tento den býval ztotožňován s dnem učitelů. Učitelé svůj svátek slaví  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !