Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 18.04. 2019
Dnes má svátek Valérie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Podestýlkou si neustelou….. kočkolit není jen pro kočky

Podestýlkou si neustelou….. kočkolit není jen pro kočky
2. 09. 2007 Zvířátka
Podestýlkou si sice naši miláčci neustelou, nicméně podestýlka hraje v jejich životě zvláště v soužití v domácnosti s člověkem velmi důležitou roli, možná stejně důležitou jako to, v jak pohodlném pelíšku nebo zdraví prospěšné podušce mají ustláno. …více»

Dětská sdružení a volný čas

Dětská sdružení a volný čas
1. 09. 2007 Výchova
Se začátkem školního roku rodiče často přemýšlejí, jak co nejúčelněji vyplnit volný čas svých dětí. Možností je poměrně dostatek, ale jak si mezi jejich nabídkou vybrat tu správnou? Než vydáte na kroužek či zájmovou  …více»

Nakupujete v supermarketu?

Nakupujete v supermarketu?
26. 08. 2007 Vaše příběhy
Já ano, protože jíst se musí a můžu říct, že jsem z toho docela zoufalá…..... V mém okolí jsou Hypernova, Billa, Plus a Penny market. Dovolím si vzít "na paškál" jeden po druhém a věřte, stojí to za to! …více»

Jak si vybrat svatební šaty

Jak si vybrat svatební šaty
23. 08. 2007 Oblečení
Každá nevěsta se připravuje na úkol velkého výběru svatebních šatů s úžasným pocitem nadšení, ale strachu. Možná už jste začali snít o svatebních šatech od chvíle když vás váš nastávající muž o ruku skoro požádal.  …více»

Rady pro nákup ovoce a zeleniny

Rady pro nákup ovoce a zeleniny
22. 08. 2007 Finance
Sdružení obrany spotřebitelů již podruhé v letošním roce provedlo průzkum kvality a dodržování prodejních podmínek při prodeji ovoce a zeleniny. Stejně jako v jarních měsících zjistili i nyní spolupracovníci SOS, že mnozí  …více»
 

Vaše svatba v kostce

Vaše svatba v kostce
20. 08. 2007 Užitečné rady
Skoro každý,si v životě projdeme tímto dnem.Někdo však už prošel někoho to teprve čeká.Svatba váš největší den díky slůvku “ANO“. Je jedno zda máte na sobě bílé šaty nebo jiné dle vás originální, ať máte svatbu u řeky či v  …více»

Jak postupovat při nákupu kočárku

Jak postupovat při nákupu kočárku
20. 08. 2007 Finance
I člověk, který nesleduje statistiky, si letos v létě musel všimnout, kolik je všude okolo něj malých dětí a budoucích maminek ve srovnání s dřívějšími roky. A kdo statistiky pročítá, dobře ví, že tento dojem je správný.  …více»

Návrat do školních lavic po mateřské dovolené

Návrat do školních lavic po mateřské dovolené
20. 08. 2007 Finance
Uvažujete o tom, že se po dlouhé době strávené na mateřské dovolené vrátíte opět do zaměstnání? Pomalu se rozhlížíte po trhu práce, ale zjišťujete, že v dnešní době je velmi dobrá počítačová gramotnost …více»

Rozhodla jsem se, že zhubnu

Rozhodla jsem se, že zhubnu
19. 08. 2007 Vaše příběhy
Jednoho dne jsem se rozhodla, že musím se svým tělem něco udělat, ať vypadám trochu lépe. Začala jsem cvičit každý den a zkoušela jsem různé diety.  …více»

Chystáte se ještě na dovolenou? Zabezpečte si byt!

Chystáte se ještě na dovolenou? Zabezpečte si byt!
14. 08. 2007 Finance
Léto je v plném proudu a lidé houfně odjíždějí na dovolenou. Nebuďte nezodpovědní ke svému bytu a věnujte několik minut jeho bezpečnosti. Vaše péče se Vám určitě vyplatí. Zloděj je líný  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !