Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.05. 2020
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Moje těhotenství

Moje těhotenství
30. 12. 2007 Vaše příběhy
Když jsem otěhotněla poprvé, radovala jsem se jako malá holka, oba dva jsme miminko chtěli a moc jsme se na něj těšili, takže zprávička "Ano, maminko, jste těhotná už 4 týdny" byla tou největší událostí.  …více»

Vlastní domeček, bez sousedů!

Vlastní domeček, bez sousedů!
30. 12. 2007 Vaše příběhy
Máme pěkný byt ve starém domě. Dokonce je to dům chráněný památkovou péčí, protože je nejstarší ve městě. Zvenku pokrytý dřevem,natřeným na tmavě červenou s malými okny. Díky tomu i místnosti jsou na stropech zdobeny  …více»

Škrabadla pro kočky

Škrabadla pro kočky
30. 12. 2007 Zvířátka
Škrabadlo je nejdůležitější věc v bytě pro vaši kočičku. Kočka potřebuje své drápky pravidelně obrušovat, proto by v každém bytě, kde jsou chovány kočky, nemělo škrabadlo chybět. Jinak si kočička najde místo škrabadla nějaký nábytek  …více»

Pořizujeme si králíčka

Pořizujeme si králíčka
30. 12. 2007 Zvířátka
Než si pořídíte králíčka, přečtěte si stručný přehled pro a proti, které vám ve vašem rozhodování, zda králíčka do bytu ANO nebo NE, velmi pomůžou. …více»

Nový bezplatný On-line kurz pro spotřebitele

Nový bezplatný On-line kurz pro spotřebitele
28. 12. 2007 Finance
Kurz poskytuje zájemcům základní přehled o problematice ochrany spotřebitele. Absolvent kurzu bude znát základní principy ochrany spotřebitele a svoje práva, což mu pomůže k jejich aktivnímu prosazování …více»
 

Cykloturistice zdar!!!

Cykloturistice zdar!!!
28. 12. 2007 Nemoci
Od puberty zhruba od 15 let trpím bolestmi nohou a zad. Protože jsem byla mladá, bylo to připisováno růstu, pubertě, někdy jsem byla označována za "simulanta". Ani mně se nelíbilo, že jsem nemocná …více»

Bechtěrevička na kole na cestu kolem světa

Bechtěrevička na kole na cestu kolem světa
27. 12. 2007 Nemoci
Žiji tak, jak jsem si nikdy ani nedovedla představit! Nejde o peníze, nejde o to, že bych získala pohádkové dědictví nebo majetek. Je to něco úplně obyčeného, přesto pro mě ještě před rokem nepředstavitelného. Mám práci …více»

Šetřte přírodu a zdraví Vašich dětí!

Šetřte přírodu a zdraví Vašich dětí!
25. 12. 2007 Finance
Všichni rodiče chtějí mít šťastné děti. Abychom však měli šťastné děti, ze kterých později vyrostou i šťastní dospělí, potřebujeme vědět, co je pro ně nejlepší a jak přispět k tomu, aby vyrůstali ve zdravém prostředí. …více»

Jak nakupovat chlazené mořské produkty?

Jak nakupovat chlazené mořské produkty?
20. 12. 2007 Finance
Doba, kdy jsme v obchodě měli možnost zakoupit jen balíček mraženého filé, je už naštěstí pryč. Takový nákup byl ale na druhou stranu velice jednoduchý. Při dnešní široké nabídce ryb a mořských produktů, jak mražených tak i  …více»

Schengen a práva českých spotřebitelů

Schengen a práva českých spotřebitelů
20. 12. 2007 Finance
Na SOS se obracejí spotřebitelé s dotazy, co se změní se spotřebitelskými právy od našeho vstupu do Schengenského prostoru. Operují pojmy jako „eurozáruka“ apod. v přesvědčení, že nyní budou mít naprosto stejná práva ve všech  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !