Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 05.08. 2020
Dnes má svátek Kristian
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Piercing - pěkná, ale nebezpečná ozdoba

Piercing - pěkná, ale nebezpečná ozdoba
27. 06. 2008 Nemoci
V posledních letech si mladí lidé stále častěji zdobí různé části svého těla kovovými ozdobami rozmanitých tvarů. Mnozí jeho majitelé si ale vůbec neuvědomují nebo podceňují rizika piercingu. …více»

Domácí mazlíčci mohou roznášet nebezpečné choroby

Domácí mazlíčci mohou roznášet nebezpečné choroby
27. 06. 2008 Zvířátka
Pes či kočka jsou samozřejmou součástí mnoha rodin a zvláště děti se s nimi rádi mazlí. Idylický obrázek ovšem má i své stinné stránky. Pokud své domácí mazlíčky pravidelně nezbavujeme vnějších …více»

Právní služby na internetu - ušetříte čas i peníze

Právní služby na internetu - ušetříte čas i peníze
26. 06. 2008 Finance
Doba, kdy se muselo za advokátem či právníkem docházet do kanceláře je již minulostí, v době internetu máte možnost i tyto služby využívat online. Ušetříte tak nejen spoustu času, který by Vám  …více»

Brýle pro Afriku

Brýle pro Afriku
25. 06. 2008 Zvířátka
Dva měsíce po oficiálním ukončení humanitární sbírky Brýle pro Afriku, překonaly Středisko ekologické výchovy Divizna a Zoologická zahrada Liberec další milník. …více»

Červnové novinky ze ZOO Ostrava

Červnové novinky ze ZOO Ostrava
25. 06. 2008 Zvířátka
V sobotu proběhla v ostravské zoo rozlučková party věnovaná šimpanzímu samci Sirimu. Siri se totiž pravděpodobně již příští týden bude stěhovat... …více»
 

Přístup k plánovanému rodičovství

Přístup k plánovanému rodičovství
25. 06. 2008 Vaše příběhy
Chtěla bych se zamyslet nad jednou věcí… A to jsou děti a přístup k nim, výchově… Jedná se mi o rozdílný pohled dvou generací. Je mi něco přes dvacet, několik let mám partnera a asi dva roky spolu …více»

Projekt Návrat orla skalního vstupuje do třetího roku

Projekt Návrat orla skalního vstupuje do třetího roku
24. 06. 2008 Zvířátka
Záchranná stanice a centrum eko výchovy v Bartošovicích ve spolupráci se Zoologickou zahradou Ostrava vstupují do třetího roku realizace projektu Návrat orla skalního do Moravskoslezských Beskyd …více»

Cesta za poznáním Mont Blancu

Cesta za poznáním Mont Blancu
24. 06. 2008 Evropa
Hora, ležící na italsko-francouzských hranicích, která se pyšní s výškou 4807 metrů nad mořem, Mont Blanc, italsky Monte Bianco, je nejvyšší horou Alp, ale také celé Evropy, pokud tedy nepočítáme  …více»

Stačí jen málo...

Stačí jen málo...
23. 06. 2008 Vaše příběhy
Už tolikrát jsem se snažila předsevzít si, že pro tento rok musím zhubnout. Přísné diety či snad hladovky jsem nikdy neuznávala. Na to nemám povahu. A když se zeptáte lékaře, zda je taková hladovka …více»

Když muž se ženou snídá

Když muž se ženou snídá
21. 06. 2008 Manželství
Stravovací návyky se netýkají jen a pouze naší trávicí soustavy a našeho slušného a dobrého vychování, ale velice úzce nás spojují a případně rozdělují s těmi, kteří se v našem životě objevují. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !