Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 19.02. 2019
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Odměna za práci

Odměna za práci
29. 11. 2018 Vaše příběhy
Mívala jsem ráda pana Kopečka. Ne jako muže, ale jako člověka. Byl to nejdříve můj soused. Žil se svou ženou v panelákovém bytě. Společně měli dvě děti. Pan Kopeček pracoval na šachtě. Těžce dřel, aby  …více»

Svou lásku jsem našla na horách

Svou lásku jsem našla na horách
25. 11. 2018 Vaše příběhy
Můj příběh se stal před mnoha lety. Tehdy jsem byla mladá holka, čerstvě po maturitě. S dřívějšími spolužačkami jsme se rozhodly poslední prázdniny před nástupem do zaměstnání strávit na horách  …více»

Vysněná dovolená v Řecku

Vysněná dovolená v Řecku
24. 11. 2018 Vaše příběhy
Letos jsem se na dovolenou vydala se svou kolegyní z práce, Martou. Můj i Martin manžel byli totiž pracovně hodně vytíženi a nemohli si v létě vzít dovolenou. Já si dlouho přála poznat Řecko a můj muž  …více»

5 tipů, jak zvládnout školu, když jeden rodič chybí

5 tipů, jak zvládnout školu, když jeden rodič chybí
22. 11. 2018 Výchova
Nový školní rok má za sebou první dva měsíce a děti se v lavicích už zabydlely. Pro mnohé z nich však náročné období právě začalo, především v případě, že žijí jen s jedním z rodičů. Samoživitelé  …více»

O svatebních darech

O svatebních darech
22. 11. 2018 Vaše příběhy
Mí rodiče se brali na jaře roku 1955 a na podzim jsem se narodila já, jejich první dítko ze třech. Tatínek Slovák „ako poleno“ a maminka rodilá Češka. Zamilovali se do sebe, když byl táta na vojně  …více»
 

Je opravdu pamlsková vyhláška přínosná? U mléčných výrobků spíše škodí.

Je opravdu pamlsková vyhláška přínosná? U mléčných výrobků spíše škodí.
20. 11. 2018 Zajímavosti
V roce 2017 začala platit „pamlsková“ vyhláška zakazující prodávat v prostředí školy „nezdravé“ potraviny. Ukázalo se ale, že je toto pravidlo příliš přísné, obecné a někdy neefektivní. Týká se to  …více»

Život

Život
18. 11. 2018 Vaše příběhy
Příběh, který píši, je k zamyšlení nad každodenním životem, který nám přináší radost, ale i překážky, které musíme v životě překonat, abychom mohli jít dál, někdy i s velkou jizvou na duši.  …více»

Výlet k Baltskému moři

Výlet k Baltskému moři
13. 11. 2018 Vaše příběhy
Jako dítě jsem chodila do místního domu dětí a mládeže na kroužek německého jazyka. Když jsem se učila druhý rok, tak nám nabízeli čtrnáctidenní letní tábor v Německé demokratické republice  …více»

Dobrodružný, jezdecký nebo anglický letní tábor v Šiklandu si vaše děti užijí

Dobrodružný, jezdecký nebo anglický letní tábor v Šiklandu si vaše děti užijí
8. 11. 2018 Zajímavosti
Šiklův mlýn nabízí letní dětské tábory již více jak 20 let a i mnoho let před westernovými tábory, se v tomto krásném koutě Vysočiny konali tábory, ať už to byly skautské nebo pionýrské.  …více»

Sportování vašich dětí není levné, ale vyplatí se

Sportování vašich dětí není levné, ale vyplatí se
7. 11. 2018 Finance
Přemýšleli jste, na jaký sportovní kroužek vaše dítě zapsat? Pokud vás to zajímá z hlediska peněz, vybrali jsme pro vás oblíbené české aktivity a dali jim finanční rámec. Dozvíte se třeba, kolik stojí  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !