Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.11. 2018
Dnes má svátek Romana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Jarní výlety

Jarní výlety
7. 07. 2018 Vaše příběhy
Vzpomínám si na dobu, kdy jsem byla ještě malá. Stačilo, aby se teploty vyšplhaly k 15 stupňům či výše a bylo hezké jaro, a maminka s babičkou už plánovaly všelijaké výlety. Jak autem, tak i autobusem  …více»

Jak jsem se stal simulantem

Jak jsem se stal simulantem
5. 07. 2018 Vaše příběhy
Čtu si onehdy „Švejka“ - mám třicáté vydání - černobílé Ladovy ilustrace - o parádní provedení téhož, s ilustracemi barevnými, mne připravilo některé z mých dítek.  …více»

Vydejte se s námi do historie školství i vysvědčení

Vydejte se s námi do historie školství i vysvědčení
5. 07. 2018 Zajímavosti
Již se školní zvonění rozeznělo naposledy, děti si přebraly vysvědčení a vydaly se na prázdniny. Dnes se předávání vysvědčení nese ve slavnostnějším duchu, ale nebylo tomu tak vždy. Víte, kam až sahá  …více»

Cestujeme s domácím mazlíčkem

Cestujeme s domácím mazlíčkem
4. 07. 2018 Zvířátka
Chystáte se na výlet nebo na dovolenou a váš čtyřnohý kamarád smutně kouká na zabalená zavazadla? A vy řešíte problém, kam s ním? Pokud se rozhodnete neodkládat ho a vzít ho s sebou, je třeba  …více»

Tip na zajímavý letní zážitek: zkuste kurz pečení frgálů

Tip na zajímavý letní zážitek: zkuste kurz pečení frgálů
2. 07. 2018 Zajímavosti
Chcete se v létě nejen bavit, ale také se něčemu novému přiučit? Co třeba pečení valašských frgálů přímo v regionu, který je jejich výrobou proslulý – ve Velkých Karlovicích?  …více»
 

Reklama útočí

Reklama útočí
2. 07. 2018 Vaše příběhy
Ráda bych byla jeden z těch výjimečných lidí, na které reklama vůbec nepůsobí. Jenže vím, že působí. Proč to vím? Jednak si všímám, že si spoustu reklam pamatuji a občas je i vyhledávám, abych volila  …více»

Příběhy z vlaku

Příběhy z vlaku
1. 07. 2018 Vaše příběhy
Téměř celý profesní život jsem pracovala u železnice, bydlela u nádraží a svého muže si našla, kde jinde, než na nádraží. Miluji jízdu vlakem a je jedno, zda se jedná o supermoderní rychlovlak nebo ko  …více»

Známky na vysvědčení nejsou tím nejdůležitějším

Známky na vysvědčení nejsou tím nejdůležitějším
29. 06. 2018 Výchova
Rodiče považují známky na vysvědčení za vyjádření úrovně schopností jejich dětí. Jenže tato představa je podle MUDr. Martina Jana Stránského velice zavádějící. Podle něj není správné známkovat žáky  …více»

4 mýty o seniorech

4 mýty o seniorech
29. 06. 2018 Zajímavosti
Česká společnost nahlíží na seniory prostřednictvím mýtů. Často je vidí jako skupinu lidí, kteří nejsou dostatečně aktivní, nejdou s dobou plnou pro ně nepochopitelných technologií a nemá již  …více»

Za poškození zdraví požadujte po nemocnici odškodné

Za poškození zdraví požadujte po nemocnici odškodné
25. 06. 2018 Finance
Při návštěvě nemocnice se zcela spoléháme na pomoc profesionálních lékařů v přesvědčení, že se nám dostane nejlepší lékařské péče, díky níž se zbavíme bolestí a zdravotních problémů. I lékaři jsou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !