Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.02. 2018
Dnes má svátek Oldřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

5 stresových faktorů číhajících ve škole na vaše dítě

5 stresových faktorů číhajících ve škole na vaše dítě
3. 11. 2017 Zajímavosti
Z vašeho miminka vyrostl malý školák, jenž má své každodenní povinnosti. Takový přelom je zlomový jak pro vás, tak pro vaše dítě, které se musí v nové situaci rychle zorientovat a zvyknout si na jiný,  …více»

Úřednický šiml

Úřednický šiml
3. 11. 2017 Vaše příběhy
V roce 2009 jsem se začala starat o svou starší sousedku. V té době jsem vykonávala práci z domu a měla jsem dostatek času na výpomoc staré paní. Má sousedka v tom roce ovdověla a neměla nikoho, kdo  …více»

Proč zařadit mořské ryby do jídelníčku?

Proč zařadit mořské ryby do jídelníčku?
2. 11. 2017 Zajímavosti
Maso mořských ryb je stále častěji vyhledávanou lahůdkou, která má pozitivní vliv na naše zdraví. Trendy ve výživě jednoznačně doporučují zařazovat ryby do jídelníčku častěji a v různých obměnách  …více»

Když kočku bolí břicho

Když kočku bolí břicho
1. 11. 2017 Zvířátka
Zažívací problémy jsou u koček (i psů) jednou z nejčastějších příčin návštěv u veterináře. Mnohdy jde ale zbytečným a stresujícím návštěvám u odborníků zabránit, pokud pečlivě dohlížíme na správnou  …více»

U psů je potřeba pečovat o oči a uši

U psů je potřeba pečovat o oči a uši
30. 10. 2017 Zvířátka
Mít doma psího kamaráda sebou nese i nutnost o něj pečovat a věnovat pozornost jeho zdraví. Zvíře si na rozdíl od lidí neumí říct, že ho něco trápí a proto je na zodpovědném chovateli, aby odhalil  …více»
 

Dnešní svět

Dnešní svět
28. 10. 2017 Vaše příběhy
Tak už nevím, kde je pravda a proč se to sakra furt musí všechno řešit? Poslední dobou pozoruji, že maminky se rozdělily do dvou skupin. Jedna je zastánkyně zdravé stravy a všeho eko a bio, druhá  …více»

Jó, to máš, holka, blbý

Jó, to máš, holka, blbý
28. 10. 2017 Vaše příběhy
Jako mladá, ještě před narozením svého syna, jsem podstoupila odstranění melanomu. Mám velmi světlou pleť a v místě, kde jsem se nejčastěji spálila od sluníčka, se mi udělal nepatrný pupínek. Vůbec  …více»

Změna letního času na zimní v roce 2017

Změna letního času na zimní v roce 2017
27. 10. 2017 Zajímavosti
Již tuto neděli 29. října 2017 nás opět čeká změna času z letního na zimní. Střídání světla a tmy řídí lidský biorytmus organismu. Měnící se počasí a menší přísuny slunečního světla v zimním období  …více»

Podomní prodejci energií opět řádí

Podomní prodejci energií opět řádí
27. 10. 2017 Finance
Přestože je podomní prodej v řadě měst a obcí zakázán, stále se s podomními prodejci můžeme setkat. Nařízení totiž obcházejí pod různými záminkami a jen málokdo nátlaku zdatných řečníků nepodlehne.  …více»

Vážka ze zlata

Vážka ze zlata
27. 10. 2017 Vaše příběhy
Kdysi jsem dostala od své tchyně dárek. Byla jím obrovská zlatá brož ve tvaru vážky. Ta brož byla tak ošklivá, že jsem ji nikdy nenosila. Věděla jsem ale, že byla drahá, protože tělo vážky bylo v  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !