Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 18.01. 2019
Dnes má svátek Vladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Finance

Čeká Vás jarní úklid?

Čeká Vás jarní úklid?
17. 02. 2008 Finance
Aby se jarní úklid nestal vaší noční můrou, přinášíme pár zaručeně otestovaných a oblíbených triků, do kterých můžete zapojit i ostatní členy rodiny. Záleží hodně na jejich pomoci, jestli budete uklízet hodinu nebo celý den. …více»

Co se děje v zimě na chalupě?

Co se děje v zimě na chalupě?
13. 02. 2008 Finance
Chcete mít své věci pod kontrolou? Nemáte rádi nepříjemná překvapení, která dokážou zkazit minimálně celý víkend? Proti vám je však v některých momentech zloděj, který ve vaší nepřítomnosti ohrožuje váš majetek …více»

Dárky letos získá více než 42 tisíc prvňáčků

Dárky letos získá více než 42 tisíc prvňáčků
12. 02. 2008 Finance
Více než 42 tisíc budoucích prvňáčků se letos zúčastní tradiční akce "Zápisy do škol s Topgalem", do které se zapojilo více než 974 škol. Každý prvňáček pak získá dárky - rozvrhy, tužky, abecedu  …více»

Dobrá příležitost – příležitost pro Vás

Dobrá příležitost – příležitost pro Vás
12. 02. 2008 Finance
Dobrá příležitost je akreditovaný projekt rekvalifikace na novou pracovní pozici. Účast v projektu se nabízí především maminkám na mateřské dovolené, osobám starším 50 let a čerstvým absolventům SŠ a VŠ, kteří hledají své nové místo  …více»

Papírové dvacetikoruny a padesátihaléře přestanou platit v září

Papírové dvacetikoruny a padesátihaléře přestanou platit v září
6. 02. 2008 Finance
Vedle papírových dvacetikorun přestanou od září 2008 platit i padesátihaléře. Důvod je podle centrální banky stejný; padesátníky již neplní svoji funkci  …více»
 

Co dělat při silném větru

Co dělat při silném větru
25. 01. 2008 Finance
Podle varování meteorologů zasáhne zítra, v sobotu 25. ledna 2008, celé území České republiky silný vítr. Hasičský záchranný sbor proto vypracoval následující preventivní doporučení pro občany. …více»

Pozor na tzv. výhodné slevy

Pozor na tzv. výhodné slevy
13. 01. 2008 Finance
Povánoční slevy se stejně jako letní výprodeje staly nedílnou součástí fungování trhu, nicméně přes některé výhody přinášejí s sebou řadu porušení zákona o ochraně spotřebitele i zákona o cenách. Na jednu stranu toto období umožňuje …více»

Zdraví bez chemie

Zdraví bez chemie
1. 01. 2008 Finance
Každý z nás dnes pere, myje si ruce mýdlem, myje nádobí v myčce nebo dřezu, čistí podlahy nebo okna. K tomu všemu používá většinou chemické prostředky, které potom končí v lepším případě v čističkách odpadních vod, v tom horším v našich …více»

Nový bezplatný On-line kurz pro spotřebitele

Nový bezplatný On-line kurz pro spotřebitele
28. 12. 2007 Finance
Kurz poskytuje zájemcům základní přehled o problematice ochrany spotřebitele. Absolvent kurzu bude znát základní principy ochrany spotřebitele a svoje práva, což mu pomůže k jejich aktivnímu prosazování …více»

Šetřte přírodu a zdraví Vašich dětí!

Šetřte přírodu a zdraví Vašich dětí!
25. 12. 2007 Finance
Všichni rodiče chtějí mít šťastné děti. Abychom však měli šťastné děti, ze kterých později vyrostou i šťastní dospělí, potřebujeme vědět, co je pro ně nejlepší a jak přispět k tomu, aby vyrůstali ve zdravém prostředí. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !