Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.10. 2018
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Finance

Piktogramy nesmí na obuvi chybět

Piktogramy nesmí na obuvi chybět
18. 12. 2007 Finance
Je bota kožená nebo není? Takový problém občas řeší spotřebitelé a nevědí si rady, i když existuje dobré vodítko – symboly, udávající, z jakého materiálu byl vyroben svršek, podšívka či podrážka obuvi. Jenže tyto symboly spotřebitelé  …více»

Aby předvánoční nákup nestál více než musí

Aby předvánoční nákup nestál více než musí
2. 12. 2007 Finance
V souvislosti s blížícím se koncem roku se zvyšuje koncentrace lidí v nákupních centrech. Každoročně touto dobou stoupá počet drobných krádeží, ke kterým v místech nákupu dochází.  …více»

Osobní a rodinné bohatství, aneb kam s penězi

Osobní a rodinné bohatství, aneb kam s penězi
18. 11. 2007 Finance
Více dluhů, ale i vyšší příjmy, odvaha riskovat a ochota přemýšlet již v mládí, jak se připravit na významné osobní finanční milníky, jako jsou koupě vlastního bydlení nebo založení rodiny.  …více»

Kniha mostem k poznání – i Vy můžete pomoci

Kniha mostem k poznání – i Vy můžete pomoci
18. 11. 2007 Finance
V České republice žije 7000 dětí v dětských domovech. Dětským domovům ovšem stát nepřispívá dostatečným množstvím financí a ty tak nemají dostatečné prostředky k zajištění všech potřeb, pro děti žijící v rodinách zcela  …více»

Pozor na vánoční úvěry!

Pozor na vánoční úvěry!
17. 11. 2007 Finance
Blížící se Vánoce znamenají pro každého z nás větší výdaje. Ale pro podnikatelské subjekty poskytující spotřebitelské úvěry jde o období, kdy mohou opravdu hodně vydělat. Sdružení obrany spotřebitelů varuje před neuváženým podpisem úvěrových  …více»
 

Nová úprava rodičovského příspěvku od 1. 1. 2008

Nová úprava rodičovského příspěvku od 1. 1. 2008
10. 11. 2007 Finance
Nárok na rodičovský příspěvek v dosavadní podobě k 31. 12. 2007 ze zákona zaniká. Pokud rodič, který v současné době rodičovský příspěvek pobírá, jej chce pobírat i nadále od 1. ledna 2008, musí si o něj znovu požádat. Důvodem nové žádosti …více»

Čeští řidiči a zimní pneumatiky

Čeští řidiči a zimní pneumatiky
2. 11. 2007 Finance
Na přelomu září a října se v České republice uskutečnil průzkum vědomostí českých řidičů o zimních pneumatikách. Výsledky ukázaly, že v několika případech projevují naši řidiči základní neznalost, a to i v otázkách týkajících se  …více»

Tipy jak nejlépe a nerychleji prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost

Tipy jak nejlépe a nerychleji prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost
27. 10. 2007 Finance
Jak se tedy zachovat v situaci, kdy řešíme otázku prodeje či pronájmu nemovitosti? Na co si dát pozor? Jak prodat co nejvýhodněji? Takových otázek před sebou máme najednou spoustu.  …více»

Jak si udělat krásné Vánoce? Zkuste kreditní kartu.

Jak si udělat krásné Vánoce?  Zkuste kreditní kartu.
27. 10. 2007 Finance
Štědrý večer je za dveřmi a mnoho z nás znovu řeší otázku, za co pořídit vánoční dárky. Máme sice nějakou tu korunu navíc díky třináctému platu nebo prémiím, ale na všechny vyhlédnuté dárky to pořád není dost. A dobře víte, že spousty peněz …více»

Vánoce se blíží, nechte své peníze vydělávat

Vánoce se blíží, nechte své peníze vydělávat
20. 10. 2007 Finance
„S penězi to je zvláštní. Když už jich má člověk dost, tak je nepotřebuje“, tvrdil kdysi Charlie Chaplin. Jenže kdo z nás si může dneska říct, že je na tom tak skvěle? Stačí si jen vybavit všechny ty složenky …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !