Dětský den 2019 - kam s dětmi vyrazitDětský den 2019 - kam s dětmi vyrazit Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 23.05. 2019
Dnes má svátek Vladimír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Užitečné rady

« Předchozí   1   2   3  Následující » 

Svatební líčení: Byla jednou jedna princezna

Svatební líčení: Byla jednou jedna princezna
18. 01. 2017 Užitečné rady
Pokud jste si svůj svatební den do detailů vysnívaly při sledování pohádek a o šatech jste měly jasnou představu dávno předtím, než jste vyslovily svoje ano, zůstává jen jediné - doladit líčení  …více»

Svatba vás vyjde pořádně draho!

Svatba vás vyjde pořádně draho!
8. 04. 2015 Užitečné rady
Pokud plánujete velkou svatbu se spoustou hostů, připravte se na to, že nebudete omdlévat jen před vyslovením svého „ano“, ale také při podpisu účtu za veselku. Ten se může vyšplhat až do řádu sta  …více»

Vdát se můžete za tisícovku i za miliony

Vdát se můžete za tisícovku i za miliony
14. 08. 2012 Užitečné rady
Časy, kdy se nevěsty vdávaly v jednotné bílé, při svatebním obědu nechyběla šunková rolka a největší povyražení při oslavě byl zpěv ovíněného tchána, jsou už dávno pryč. Snoubenci čím dál více  …více»

Vezmeš si mě?

Vezmeš si mě?
3. 02. 2009 Užitečné rady
„Vezmeš si mě?“ Snad nejkrásnější otázka, o které sní bezesporu každá žena. Já jsem jí už z úst svého miláčka uslyšela… bylo to romantické… Vydali jsme se na výlet do babiččina údolí  …více»

Svatební veletrh v Pardubicích

Svatební veletrh v Pardubicích
2. 02. 2009 Užitečné rady
Asi jako každá nevěsta, tak i já chci být na svůj den perfektně připravena, když jsem v rádiu zaslechla upoutávku na svatební veletrh v Pardubicích říkala jsem si, zajedeme se tam podívat  …více»
 

Dejte vědět, že se berete

Dejte vědět, že se berete
8. 01. 2009 Užitečné rady
Nejrozšířenějším způsobem, jak říci všem příbuzným a známým, že se berete, je svatební oznámení, které někdy může být doplněno osobní návštěvou toho, koho byste rádi na svatbě měli nablízku. …více»

Drůžičky

Drůžičky
4. 01. 2009 Užitečné rady
Asi každá nevěsta chce mít na své svatbě drůžičky, některá zvolí spíše své vrstevnice, jiné zase pro roztomilost volí děti. Jaká je ale skutečná funkce drůžiček a jaké jsou tradice? …více»

Seznam svatebních hostů

Seznam svatebních hostů
2. 01. 2009 Užitečné rady
Dříve (a v současné době ještě na venkově) bývaly velké svatby otázkou prestiže. V poslední době se počet hostů řídí zejména finančními možnostmi.  …více»

Přípravy na svatební veletrh vrcholí

Přípravy na svatební veletrh vrcholí
22. 12. 2008 Užitečné rady
Módní přehlídka, svatební proměna, soutěž o svatební šaty či odborné semináře. Přípravy na svatbení veletrh v hotelu Diplomat jsou již v plném proudu a pomalu se řítí do svého finále. V minulém roce m …více»

Svatba a kdo co platí

Svatba a kdo co platí
19. 12. 2008 Užitečné rady
Svatba je událost nejen velice slavnostní, očekávaná a nezapomenutelná, ale také dosti nákladná...Pojďme se podívat kdo by měl podle tradic co zaplatit. …více»
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !