Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.06. 2018
Dnes má svátek Alois
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Vím co chci a nejsem jediná

Vím co chci a nejsem jediná
30. 07. 2009 Vaše příběhy
Slyšela jsem to tisíckrát: „Ta ženská NEVÍ, CO CHCE.“ Od kamarádů, od hlavních postav knih a seriálů. Nebo se podívejte na seznamovací inzeráty a v každé pátém najdete: „Hledám ženu, která ví, …více»

Hříšný tanec, aneb jak to mám já

Hříšný tanec, aneb jak to mám já
28. 07. 2009 Vaše příběhy
„Zapni bednu, budu brečet!“ napsala mi před chvílí kamarádka. Zapnula jsem a zatlačila slzu. Hříšný tanec. My ženský prostě chceme, aby nám alespoň jednou za život někdo řekl ... …více»

Nic se nevede

Nic se nevede
22. 07. 2009 Vaše příběhy
Některé věci se mi v životě prostě nevedou. Namátkou. Mám neustále zamotaná sluchátka od empétrojky. Co zamotaná, dokonale zašmodrchaná, převzatý termín zahňouraná je, myslím, přesnější.  …více»

Jak to se mnou bude?

Jak to se mnou bude?
19. 07. 2009 Vaše příběhy
Až si budu za dvacet let číst, jak jsem si v sedmnácti plánovala život, počítám, že se budu usmívat a říkat si: "Holka, ty jsi byla tak naivní."... Ale proč nebýt a aspoň chvíli zasněně neplánovat? …více»

Denní mručení

Denní mručení
17. 07. 2009 Vaše příběhy
Taky od vás nikdo nikdy neuslyší větu: „to mně to dnes ale sluší“, i když pro to děláte hodinu v koupelně možné i nemožné? Úplně chápu. Jak se říká, samochvála páchne. Jenže podle mne i ta s opačná …více»
 

Anonymita sídliště

Anonymita sídliště
15. 07. 2009 Vaše příběhy
Když jsem se dozvěděla, že se budeme stěhovat ze svého starého a vlhkého bytu do nového bytu na sídlišti na kraji města, měla jsem velikou radost. Kamarádka sice moje nadšení krotila ale... …více»

Jen slova ...

Jen slova ...
11. 07. 2009 Vaše příběhy
Chlapi tvrdí, že ženským nerozumí. Že prý náš komunikační kanál je průtokový ohřívač emocí bez logický struktury. Když jsem byla ještě malá a nedůvtipná, tak jsem nechápala, čemu že to nerozumí. …více»

Ať se Vám to líbí nebo ne ...

Ať se Vám to líbí nebo ne ...
9. 07. 2009 Vaše příběhy
V neděli ráno jsem se v noční košili s očima zalepenýma ploužila okolo televize. Hřiště 7 dávali. A dostala jsem vztek. Hřiště 7 to je pro děti něco jako hlavní večerní program pro dospělé.  …více»

Pomatenost smyslů, aneb dveřmi do zad

Pomatenost smyslů, aneb dveřmi do zad
14. 06. 2009 Vaše příběhy
Tento článek je oslavou gentlemanství, obžalobou hulvátů a především zdůvodněním, proč si za to my ženy můžeme samy. Nedávno jsem dostala hroznou ránu dveřmi do obličeje, takže mi promiňte případnou  …více»

Kouzelná babička

Kouzelná babička
13. 06. 2009 Vaše příběhy
Potkávala jsem ji na různých místech našeho městečka, na zastávce vlakového nádraží, u nákupního centra, na ulici... Vždy pečlivě ustrojená, sněhobílé jemné vlasy sčesané do úhledného drdůlku.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !