Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.09. 2018
Dnes má svátek Berta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Šílená viróza rýma

Šílená viróza rýma
4. 10. 2009 Vaše příběhy
Pro mě jedna z nejprotivnějších nemocí, tedy, pokud se o rýmě dá hovořit jako o nemoci. Zrovna jí totiž procházím. Šílená viróza, která mě trápí už bezmála týden. Otravné ucpání nosu, hučení v uších …více»

Prstýnky

Prstýnky
22. 09. 2009 Vaše příběhy
Před půlrokem jsem byla pozvaná na svatbu mojí nejlepší kamarádkyjako svědkyně. Jelikož byla nevěsta již v osmém měsíci těhotenství, žádnou velkou svatbu neplánovala. Jen takovou malou a rychlou... …více»

Dávejte si pozor na agresivní řidiče!

Dávejte si pozor na agresivní řidiče!
17. 09. 2009 Vaše příběhy
Měl to být jeden z mých nejkrásnějších dnů v životě. Stačilo jedno malé zaváhání a děkovala jsem bohu, že jsem vůbec naživu. Byl krásný den s datem 9.9. 2009, venku svítilo sluníčko a bylo krásně …více»

Hraje počítačové hry a je proto špatný

Hraje počítačové hry a je proto špatný
16. 09. 2009 Vaše příběhy
Mám doma chlapa, který je blázen do počítačových her. Mužská část mojí rodiny (otec a bratři) kvůli tomu na něj občas koukají skrz prsty. Nedávno se mi manžel svěřil,že ho začali kritizovat i kolegové …více»

Láska na první pohled

Láska na první pohled
11. 09. 2009 Vaše příběhy
Zamilovala jsem se do něj hned, jak jsem ho uviděla. Neseznámila jsem se s ním na inzerát, ani na ulici, to ne, ale úplně náhodou, nečekaně, když jsem nakupovala v jednom bazaru.  …více»
 

Rotoped jako tichý věšák na prádlo

Rotoped jako tichý věšák na prádlo
9. 09. 2009 Vaše příběhy
Patříte také k těm, co mívají jednou za čas záchvat sportovního nadšení? Nebo k těm co mívají jednou za čas tak velkou touhu shodit pár kilo, že se rozhodnou pořídit si posilovací stroj?  …více»

Škoda rány, která padne vedle?

Škoda rány, která padne vedle?
8. 09. 2009 Vaše příběhy
Měla jsem volný den, který jsem si opravdu chtěla užít. Venku bylo nádherně a dostala jsem chuť se projít. Po malých nákupech, kdy jsem sobě i blízkým koupila něco pro radost jsem šla na procházku. …více»

Můj prázdninový příběh

Můj prázdninový příběh
6. 09. 2009 Vaše příběhy
Prázdniny utíkají a mně se blíží letní tábor u moře. Moc se těším, už se ani dočkat nemůžu. Konečně nastane den odjezdu a já se ráno probouzím. Čeká nás cesta do Prahy na letiště. …více»

Techno z druhé strany aneb fantasy vyprávění, ze života „pařana“

Techno z druhé strany aneb fantasy vyprávění, ze života „pařana“
5. 09. 2009 Vaše příběhy
Techno v dnešní době patří k nejoblíbenějším hudebním stylům na taneční scéně. Podle záběrů českých televizních stanic, které byli pořízeny na různých parties, tento styl hudby poslouchají jen feťáci …více»

Můj nejkrásnější životní příběh

Můj nejkrásnější životní příběh
30. 08. 2009 Vaše příběhy
Ahoj všem, chtěla bych se s Vámi podělit o jeden příběh, na který do dnes ráda vzpomínám. Před 3 lety jsem se seznámila s mým přítelem, seznámili jsme se v parku, kam jsme chodili s naší "partou".  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !