Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 25.02. 2018
Dnes má svátek Liliana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Ach, ti muži

Ach, ti muži
13. 07. 2008 Vaše příběhy
Vždycky, když se vrhneme do nového vztahu, díváme se na svět přes "růžové brýle". Ženy vnímají lásku jinak než muži. Jsou romantičtější, rády sní a mají barvitější fantazii. Touží po tom, aby partner …více»

Cesta za miminkem

Cesta za miminkem
9. 07. 2008 Vaše příběhy
Chtěla bych se s Vámi podělit o naší cestě za miminkem. S přítelem jsme se o miminko snažili celé dva roky. Někdo si řekne že to krátká doba, ale pro nás to bylo nekonečné čekání.  …více»

Sobotní výlet do Prahy na výstavu artefaktů

Sobotní výlet do Prahy na výstavu artefaktů
9. 07. 2008 Vaše příběhy
Už dlouho jsem jezdila kolem billboardu, kde byla upoutávka na Titanic – výstava artefaktů v Praze a tak jsem neodolala a přes internet jsem objednala na sobotu 28.6. dva lístky. …více»

Stačí kapka a už to capká

Stačí kapka a už to capká
8. 07. 2008 Vaše příběhy
S manželem jsme se začali snažit o miminko asi po třech letech od seznámení, necelý rok po svatbě. Z domu jsem byla poučena v duchu „Stačí kapka a už to capká“ nebo „Počít dítě je to nejjednodušší, …více»

Příběh o podivném snu

Příběh o podivném snu
7. 07. 2008 Vaše příběhy
Jednou se mi zdálo, že mému příteli selhali brzdy a on se vyboural v autě. Když jsem se ráno probudila, měla jsem velice divný pocit a cítila jsem v sobě divný chlad,bylo to tak emoční a živé.  …více»
 

Čisté a upřímné přátelství

Čisté a upřímné přátelství
7. 07. 2008 Vaše příběhy
Co pro lidi přátelství opravdu znamená? Nebudu se zaobírat přátelstvím typu, ten je bohatý a oblíbený, tak to bude můj přítel, ale tím čistým a upřímným přátelstvím. Každý člověk chce mít přítele,  …více»

Trochu jiný postup léčby kožních chorob

Trochu jiný postup léčby kožních chorob
5. 07. 2008 Vaše příběhy
Má dcerka a syn trpěli v 4 a 6 letech velkými bradavičkami na prstech.Velikost se lišila, ale ty největší měly velikost až 8 MM. Léčba probíhala jen různými mastmi a nakonec jsme dcerku sami objednali …více»

Přístup k plánovanému rodičovství

Přístup k plánovanému rodičovství
25. 06. 2008 Vaše příběhy
Chtěla bych se zamyslet nad jednou věcí… A to jsou děti a přístup k nim, výchově… Jedná se mi o rozdílný pohled dvou generací. Je mi něco přes dvacet, několik let mám partnera a asi dva roky spolu …více»

Cesta za poznáním Mont Blancu

Cesta za poznáním Mont Blancu
24. 06. 2008 Evropa
Hora, ležící na italsko-francouzských hranicích, která se pyšní s výškou 4807 metrů nad mořem, Mont Blanc, italsky Monte Bianco, je nejvyšší horou Alp, ale také celé Evropy, pokud tedy nepočítáme  …více»

Stačí jen málo...

Stačí jen málo...
23. 06. 2008 Vaše příběhy
Už tolikrát jsem se snažila předsevzít si, že pro tento rok musím zhubnout. Přísné diety či snad hladovky jsem nikdy neuznávala. Na to nemám povahu. A když se zeptáte lékaře, zda je taková hladovka …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !