Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 10.12. 2018
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Skvělý přítel

Skvělý přítel
27. 12. 2009 Vaše příběhy
Chtěla bych se s vámi podělit o svůj příběh - o tom, jak všechno zlé je k něčemu dobré. Mám manžela (teprve krátce - v době, kdy se toto všechno stalo, jsme byli "jen" druh a družka) Martina a holči …více»

Bájné stvoření - princ na bílém koni

Bájné stvoření - princ na bílém koni
26. 12. 2009 Vaše příběhy
Tak existují ti princové na bílých koních nebo ne? A pro koho by vlastně měli existovat? Copak jsou tu pro ně nějaké princezny? Když během dětství a dospívání prožijete se svou matkou dva …více»

Chřipka ... mrcha

Chřipka ... mrcha
25. 12. 2009 Vaše příběhy
Tak už si pro mě zase přišla. Mrcha jedna, nákaza zlořečená. Začalo to decentním kýchnutím do hedvábného kapesníčku v pondělí večer, a teď, několik dní poté, ležím s mastnou ofinou připlácnutou …více»

Jak se nezbláznit

Jak se nezbláznit
21. 12. 2009 Vaše příběhy
Stává se nám to občas všem, že míváme všeho plné zuby. Najednou je život úplně nesnesitelný. Problémy v zaměstnání, kdy termíny začínají přerůstat přes hlavu, věčné pozdní návraty domů, býváme  …více»

Zavolej babičce

Zavolej babičce
20. 12. 2009 Vaše příběhy
Jsem slušně vychovaná holka. V jedenácti letech jsem si po vzoru Mirka Dušína namalovala tabulku tzv. Modrého života a žila jsem podle nejvyšších mravních zásad společně s kamarádkou Hankou. Skoro …více»
 

Štěstí na internetu

Štěstí na internetu
19. 12. 2009 Vaše příběhy
Nikdy bych nevěřila tomu, že si někdy začnu hledat štěstí na internetu. Spíše jsem hledala asi kamarády, ale jednoho dne mi napsal jeden moc prima kluk. Říkala jsem si, jé, to je ale sympaťák, tak  …více»

Charakter za tři stovky

Charakter za tři stovky
18. 12. 2009 Vaše příběhy
Patlám se ve svých malých starostech. No, možná nejsou tak malé. Ale dost malé na to, aby mohly existovat větší. Vím, že napíšu to, co už tisíckrát napsal někdo jiný. Přesto napíšu ... …více»

Přežívání?

Přežívání?
17. 12. 2009 Vaše příběhy
Často přemýšlím, zda ti, kteří nám vládnou a rozhodují o zákonech, vůbec vědí, jak žijí lidé, kteří přijdou o práci, mají malé děti, hypotéky na byty, či jak to zvládají důchodci s velmi nízkou penzí. …více»

Narozeniny

Narozeniny
16. 12. 2009 Vaše příběhy
Dne 9.12.2009 jsem jako každý rok chystala manželovi oslavu narozenin. Manžel přišel z práce domů, jako vždy jsme si spolu dali kafíčko a čekali, kdo se ukáže. Nejprve přišla nejmladší dcera …více»

Šedá myška

Šedá myška
16. 12. 2009 Vaše příběhy
Komunisti šedou milovali. Každý - a všechno v ní vypadalo stejně blbě. Je to dvacet let, co komunisti zmizli, no, spíš se převlíkli. Teď barvy příštích sezón prý určuje jakási rada moudrých. Sejde se, …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !