Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.01. 2019
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Kterak se natruc vdát

Kterak se natruc vdát
1. 12. 2009 Vaše příběhy
Myslím, že každý v mládí udělal spoustu chyb a neuposlechl dobře míněných rad svých rodičů, kteří své děti chtějí chránit a snaží se jim pomoci, aby neopakovaly jejich vlastní chyby. …více»

Když muž se ženou snídá

Když muž se ženou snídá
29. 11. 2009 Vaše příběhy
Básníka při snídani se ženou napadne nádherný text k romantické písničce, která vybízí ke snění. Zřejmě se v té písničce ale zpívá o snídani s "cizí ženou v cizím pokoji", protože jinak je …více»

Honba za Narozeninovým pokladem

Honba za  Narozeninovým pokladem
24. 11. 2009 Vaše příběhy
Když Chytrá žena u příležitosti svého 3. výročí vyhlásila soutěž "Narozeninový poklad", nejdříve jsem se tomu smála, moc pozornosti jsem celé akci nevěnovala a ani jsem pořádně nepochopila funkci …více»

To byl zase den…

To byl zase den…
19. 11. 2009 Vaše příběhy
Ještě ani neotevřete oči a už je vám to jasné ... „den blbec" je tady. Je úplně jedno, jestli venku zuří sněhová vánice, prší nebo vás jen bodá sluneční paprsek, namířený škvírou v žaluzii, přímo  …více»

Adrenalinový sport

Adrenalinový sport
15. 11. 2009 Vaše příběhy
Je to ze života… Třicet let jsme jezdili po D1 a první a poslední roky se nedají srovnat. Naučila jsem se i modlit... Nechoďte na žádné hřiště, zkuste veké parkoviště. D1 vás nezklame,  …více»
 

Chytré Ženě k 3. narozeninám

Chytré Ženě k 3. narozeninám
7. 11. 2009 Vaše příběhy
Scházíme se tady dnes a denně, náš velký dík patří Chytré Ženě, slavíme spolu narozky třetí, na Chytré Ženě čas rychle letí.  …více»

Šílená viróza rýma

Šílená viróza rýma
4. 10. 2009 Vaše příběhy
Pro mě jedna z nejprotivnějších nemocí, tedy, pokud se o rýmě dá hovořit jako o nemoci. Zrovna jí totiž procházím. Šílená viróza, která mě trápí už bezmála týden. Otravné ucpání nosu, hučení v uších …více»

Prstýnky

Prstýnky
22. 09. 2009 Vaše příběhy
Před půlrokem jsem byla pozvaná na svatbu mojí nejlepší kamarádkyjako svědkyně. Jelikož byla nevěsta již v osmém měsíci těhotenství, žádnou velkou svatbu neplánovala. Jen takovou malou a rychlou... …více»

Dávejte si pozor na agresivní řidiče!

Dávejte si pozor na agresivní řidiče!
17. 09. 2009 Vaše příběhy
Měl to být jeden z mých nejkrásnějších dnů v životě. Stačilo jedno malé zaváhání a děkovala jsem bohu, že jsem vůbec naživu. Byl krásný den s datem 9.9. 2009, venku svítilo sluníčko a bylo krásně …více»

Hraje počítačové hry a je proto špatný

Hraje počítačové hry a je proto špatný
16. 09. 2009 Vaše příběhy
Mám doma chlapa, který je blázen do počítačových her. Mužská část mojí rodiny (otec a bratři) kvůli tomu na něj občas koukají skrz prsty. Nedávno se mi manžel svěřil,že ho začali kritizovat i kolegové …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !