Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 16.10. 2018
Dnes má svátek Havel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Ať se Vám to líbí nebo ne ...

Ať se Vám to líbí nebo ne ...
9. 07. 2009 Vaše příběhy
V neděli ráno jsem se v noční košili s očima zalepenýma ploužila okolo televize. Hřiště 7 dávali. A dostala jsem vztek. Hřiště 7 to je pro děti něco jako hlavní večerní program pro dospělé.  …více»

Pomatenost smyslů, aneb dveřmi do zad

Pomatenost smyslů, aneb dveřmi do zad
14. 06. 2009 Vaše příběhy
Tento článek je oslavou gentlemanství, obžalobou hulvátů a především zdůvodněním, proč si za to my ženy můžeme samy. Nedávno jsem dostala hroznou ránu dveřmi do obličeje, takže mi promiňte případnou  …více»

Kouzelná babička

Kouzelná babička
13. 06. 2009 Vaše příběhy
Potkávala jsem ji na různých místech našeho městečka, na zastávce vlakového nádraží, u nákupního centra, na ulici... Vždy pečlivě ustrojená, sněhobílé jemné vlasy sčesané do úhledného drdůlku.  …více»

Ticho ... pokolikáté už

Ticho ... pokolikáté už
13. 06. 2009 Vaše příběhy
Toužíte někdy po tom, abyste už konečně mohli být sami, abyste se mohli schovat někde v malém koutě a jen tak si existovat? A co se stane když se Vám to přání vyplní a máte možnost někde se ukrýt …více»

O sázení stromků a nepříjemné tečce

O sázení stromků a nepříjemné tečce
1. 06. 2009 Vaše příběhy
Má kamarádka chodila pracovat do lesa – sázela stromky, sekala trávu kolem malých semenáčků a uklízela větve po těžbě dřeva. Je to práce hodně náročná - hlavně fyzicky... …více»
 

Komu je dáno...

Komu je dáno...
19. 05. 2009 Vaše příběhy
Není podstatné, kdo má pravdu, ale komu je za pravdu dáno. Tato stará sofistická teze by se dnes dala pochopit asi takto: Nezáleží na tom, co umíš, důležité je to dobře prodat. Sofistika moderní doby  …více»

Jak jsem dopadla na bruslích...

Jak jsem dopadla na bruslích...
16. 05. 2009 Vaše příběhy
Chci se s vámi podělit o svůj docela čerstvý přiběh. Nejmladší z dcer se mi vdala do ciziny - 1000 km daleko, má dvě děti - pětiletého Honzíka a moc roztomilou tříletou Kačenku.  …více»

Moje návštěva u kartářky

Moje návštěva u kartářky
14. 05. 2009 Vaše příběhy
Lidé odjakživa využívali služeb kartářek, věštkyň a astrologů. Jsem přesvědčena o tom, že síla podvědomí má obrovskou moc a význam pro naše konání. A karty určitě nelžou! O tom jsem po své zkušenosti  …více»

SÍLA ŽÍT - milí rodiče

SÍLA ŽÍT - milí rodiče
30. 04. 2009 Vaše příběhy
Než jsem začala psát tento dopis, přemýšlela jsem,kde začít. Vždyť Vy oba, má milá maminko a milý tatínku, jste při mně stáli v tolika těžkých chvílích mého života, že vážně nevím, za co bych Vám měla …více»

Nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně

Nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně
24. 04. 2009 Vaše příběhy
Bylo by to fajn, narazit někomu snubní prstýnek a žít šťastně až do smrti. Vychovat děti, jezdit spolu na turistické výlety s klubem seniorů a v devadesáti svorně louskat na lavičce před domem …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Zlaťáky