Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 21.07. 2018
Dnes má svátek Vítězslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Odposlechnuto v lékárně

Odposlechnuto v lékárně
24. 02. 2009 Vaše příběhy
Lékaře navštěvuji jen opravdu pokud musím. Potíže, které mne sužují, nejsou sice, jak se říká, na umření, ale jsou dost obtěžující, a tak, pokud se chci vyléčit, musím lékaře vyhledat. …více»

Chlebíčky - příběh ze života

Chlebíčky - příběh ze života
17. 02. 2009 Vaše příběhy
Když zemřela paní Kropáčková a do jejího bytu se nastěhoval syn s rodinou, domnívala jsem se, že takto získáme nové přátele. Oba manželé jsou jen o něco málo mladší než my. V čem se liší, je to, ž …více»

Požár ve sklepě – tohle doma nezkoušejte!

Požár ve sklepě – tohle doma nezkoušejte!
6. 02. 2009 Vaše příběhy
Nejsem z těch, kteří mají problém si poradit s nejrůznějšími situacemi, které život přináší. Zvládnu menší domácí úpravy, malování i opravu skříňky. Tenkrát jsme se ale s manželem pustili do větších …více»

Já a moje sestra – smutný příběh o bezcitnosti a vypočítavosti

Já a moje sestra – smutný příběh o bezcitnosti a vypočítavosti
30. 01. 2009 Vaše příběhy
Vyrůstala jsem spolu se dvěma sourozenci na malém městě. Bratr Tomáš je o pár let starší a první odešel z domu. Sestra je mladší o 5 let. Naše maminka měla s námi hodně starostí. …více»

Vodníček aneb příběh ze života mé kamarádky

Vodníček aneb příběh ze života mé kamarádky
22. 01. 2009 Vaše příběhy
„Slečno, copak to čtete?“ - ozvalo se mi za zády. I když jsem dobře věděla, že kráčí k mé dece, tvářila jsem se, že jsem nic nepostřehla. Najednou klečel nade mnou vysoký opálený kluk. Do rozevřeného  …více»
 

Konečně jsem na Chytré Ženě vyhrála

Konečně jsem na Chytré Ženě vyhrála
18. 01. 2009 Vaše příběhy
Kurz angličtiny jsem vyhrála po internetu, abych pravdu řekla, soutěžila jsem jen kvůli hrnečkům a co čert nechtěl vyhrála jsem Kurz. Momentálně jsem ale moc ráda,že si štěstěna sedla právě na mě. …více»

Jak jsem chtěla býti krásná

Jak jsem chtěla býti krásná
12. 01. 2009 Vaše příběhy
Bylo po vánočních prázdninách a hned první školní den, jsem si od kamarádky vypůjčila Horské sluníčko.Malý stroj, podobný soláriu, který se používá pro opálení obličeje. …více»

Příhody mého oka

Příhody mého oka
8. 01. 2009 Vaše příběhy
A kolegyně v práci? Dohodly se, že má podivná vysvětlení ještě podivnějších úrazů budou pravdivá. Tak blbé historky prý by se vymyslet nedaly... P.S. Nepoužívám oční stíny. Divíte se? …více»

Hubnutí pomocí prášků-už nikdy!

Hubnutí pomocí prášků-už nikdy!
7. 01. 2009 Vaše příběhy
Chtěla bych se s vámi podělit o svou zkušenost a třeba tak můžu někomu pomoci, aby se nestala i jemu. Už delší dobu mám problém s nadváhou. Před 3 lety jsem narazila na pana doktora, u kterého jeho p …více»

Můj kamarád na život i na smrt

Můj kamarád na život i na smrt
7. 01. 2009 Vaše příběhy
Je to 2 roky starý bernský salašnický pejsek. Narodil se v listopadu 2006 a 15.2. roku 2007 jsme si ho dovezli domů.Byla to malá chlupatá kulička. Byl roztomilý a hodný. Chodíme spolu na procházky na …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !