Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 20.06. 2018
Dnes má svátek Květa
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vaše příběhy

Když kojení nestačí...

Když kojení nestačí...
6. 09. 2008 Vaše příběhy
Každý den se na čerstvé i budoucí maminky valí spousta letáků a informací o tom, jak je kojení důležité pro imunitu a další vývoj dítěte. Každá maminka si přeje kojit co nejdéle, ale co když to nejde? …více»

Životní příběh - Kamarádky

Životní příběh - Kamarádky
18. 08. 2008 Vaše příběhy
Kolik máte kamarádů? No jistě, každý rád a většinou vždycky odpoví, že mnoho. Ale ruku na srdce - kolik máte pravých kamarádů? Takových, kteří si vás váží a udělali by pro vás první poslední.  …více»

Nade všechny seriály - nade všechna kina

Nade všechny seriály - nade všechna kina
18. 08. 2008 Vaše příběhy
Během roku i nyní, když je „okurková sezona“ často slýchám, že se hovor točí jen kolem seriálů – „Pouta“, „Růžovka“, Pojišťovna štěstí nebo naopak, že v té televizi není co k vidění a jít do kina?  …více»

Jak jsem pomalu, ale jistě zhubla

Jak jsem pomalu, ale jistě zhubla
18. 08. 2008 Vaše příběhy
Už jako dítě jsem byla velmi "oplácaná". Nikdy jsem se nevyhnula posměškům ze strany spolužáků i okolí, kteří neustále kritizovali mojí postavu. Nebylo mi k ničemu, že jsem chytrá a že ve škole  …více»

O tlusťošce

O tlusťošce
11. 08. 2008 Vaše příběhy
„Ty tlustý nohy bych být tebou schovala pod dlouhou sukni.“ „To tílko ti vůbec ale vůbec nesluší, běž si vzít tuniku.“ „Přece se nebudeš malovat, stejně o tebe žádnej kluk ani nezakopne.“  …více»
 

Můj první přivýdělek, aneb nic není zadarmo

Můj první přivýdělek, aneb nic není zadarmo
22. 07. 2008 Vaše příběhy
Bylo léto a já úspěšně zakončila základní školu a připravovala se na život opravdového studenta. Kamarádky odcestovaly k moři a já zůstala v našem městečku sama. Měla jsem času nazbyt a také jsem  …více»

Ta dnešní mládež

Ta dnešní mládež
18. 07. 2008 Vaše příběhy
Všímáte si, jak je dnešní mládež zkažená? Je mi 18, ale v době, kdy mi bylo nějakých 12, jsem vůbec nepřemýšlela nad tím, nad čím přemýšlí mladá populace dnes. Sama to vidím na svém mladším bratrovi …více»

Puritánství – co si o tom myslíte?

Puritánství – co si o tom myslíte?
18. 07. 2008 Vaše příběhy
Doba se mění a my se pomalu ale jistě měníme s ní. Ne už tak starší generace, generace našich rodičů a prarodičů. Zatímco v dřívější době bylo tabu téměř všechno a veškeré intimnosti byly sprosťárny,  …více»

Pan Skřítek

Pan Skřítek
13. 07. 2008 Vaše příběhy
Vylíčím Vám historku, kterou mi vyprávěla teta,maminka mé nejlepší kamarádky, která je kartářka. Pokaždé když někomu příběh vyprávím, mě samotné mrazí v kolenech. Tak tedy začnu. …více»

Jak jsem vyletěla z hnízda

Jak jsem vyletěla z hnízda
13. 07. 2008 Vaše příběhy
Ráda bych se s vámi podělila o svůj životní zážitek, který mě potkal v osmnácti letech, na který jsem absolutně nebyla připravená (přestože jsem byla přesvědčená že jsem naprosto dokolane) a který …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !