Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.06. 2018
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Výchova

Edice Dětský svět - Vlk a kůzlátka a Vlk a Červená Karkulka

Edice Dětský svět - Vlk a  kůzlátka a Vlk a Červená Karkulka
1. 06. 2008 Výchova
Tato pohádka vypráví příběh hladového vlka, kterému se zachtělo sežrat tři kůzlátka (Lízinka, Micinka a Capko), která maminka nechala doma než se vrátí s čerstvou mrkvičkou a přikázala jim, aby nikomu …více»

Okolo čtvrt milionu lidí letos navštívilo desátý ročník Bambiriády

Okolo čtvrt milionu lidí letos navštívilo desátý ročník Bambiriády
31. 05. 2008 Výchova
Okolo čtvrt milionu lidí se nechalo oslovit heslem NESTŮJ, POJĎ SE PŘIDAT! MÁŠ PRÁVO MÍT KAMARÁDY, které provázelo letošní, v pořadí již desátou Bambiriádu. V rozmezí čtyř dnů se ve 28 městech …více»

Edice Dětský svět - Zlatá studánka

Edice Dětský svět - Zlatá studánka
25. 05. 2008 Výchova
První díl této edice Dětský svět vyšel již koncem loňského roku a se jmenuje ZLATÁ STUDÁNKA. Vyprávění o vílách, vodnících, hvězdách, a mnohém jiném, Zlatá studánka, má krásný podtitul …více»

Ve 28 městech po celé republice probíhá Bambiriáda

Ve 28 městech po celé republice probíhá Bambiriáda
24. 05. 2008 Výchova
Ve 28 městech po celé republice probíhá desátý ročník Bambiriády – největší republikové přehlídky činnosti dětských a mládežnických sdružení. Akce bude trvat až do neděle, vstup na ní je ZDARMA. …více»

Běh pro Paraple 2008

Běh pro Paraple 2008
21. 05. 2008 Výchova
Běh pro Paraple je benefiční akce, která se snaží podnítit zájem o lidi se zdravotním postižením a ovlivňovat postoj veřejnosti k nim. Současně pomáhá získat finanční prostředky na činnost Centra …více»
 

Je možné dyslexii vyléčit, nebo přetrvává po celý život?

Je možné dyslexii vyléčit, nebo přetrvává po celý život?
19. 05. 2008 Výchova
Kdy je nejlepší začít s „léčbou“, se speciálními cvičeními? Lze pomáhat i dospělým dyslektikům – lze u nich ještě něco napravit? Nemůžeme s jistotou říci, zda se podaří poruchu téměř odstranit, nebo …více»

Bambiriáda Hradec Králové ve znamení 700 výročí katedrály sv.Ducha

Bambiriáda Hradec Králové ve znamení 700 výročí katedrály sv.Ducha
18. 05. 2008 Výchova
Bambiriáda proběhne v Hradci Králové ve dnech 22. a 23. května 2008. Výstavní stánky a pódium budou umístěny v ulicích Kozinova a Rautenkrancova a v areálu DDM Hradec Králové. …více»

V Praze proběhne desátý ročník Bambiriády

V Praze proběhne desátý ročník Bambiriády
17. 05. 2008 Výchova
Od čtvrtka 22. do neděle 25. května se v Praze uskuteční jubilejní desátý ročník akce Bambiriáda - největší prezentační přehlídky občanských sdružení dětí a mládeže a středisek volného času. …více»

Dětský den na horách

Dětský den na horách
16. 05. 2008 Výchova
Využijte možnosti odpočinout si od každodenních stresů a shonu. Zažijte se svými dětmi návrat ke kořenům života a načerpejte sílu z horské přírody. Využijte rovněž jedinečné nabídky našich lázeňských …více»

Čtení do postýlky? Hezký zvyk....

Čtení do postýlky? Hezký zvyk....
11. 05. 2008 Výchova
Je krásné pozorovat, jak se rozzářená dětská očka těší do postýlky na pohádku. Někomu to přijde jako zastaralý zvyk, modernější je pustit jim Večerníček nebo DVD, ale …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !