Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.09. 2018
Dnes má svátek Berta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ryby - roční horoskop na rok 2015

27. 12. 2014 | Horoskopy

Ryby (20.2. - 20.3.)


Milé Ryby, rok 2015 pro vás bude poměrně neklidný, ale nezoufejte. Nastal čas přehodnotit svoje jednání a vzít si ponaučení z minulých chyb. Vytrvalost, rozhodnost a trpělivost sice nepatří k vaší charakteristice, ale v roce 2015 tyto vlastnosti budete nezbytně potřebovat. Odhoďte bázlivost a přemýšlejte, co je pro vás nejlepší. Vnitřní harmonie, moudrost a úcta k druhým upevní vaší pozici, a to je impuls, který vám umožní prožít rok 2015 co nejlépe.

Ryby - roční horoskop na rok 2015Zdraví

Postupně se vymaňujete z vlivu agresivního Uranu, který má na svědomí nemoci a úrazy, ke kterým jste přišli v minulých letech. Váš život se uklidní, planeta Jupiter bude bdít nad vaším zdravotním stavem a přináší vám velmi dobré zprávy. Pamatujte si, že odlehčení psychiky je pro vás přímo elixír pro zdraví a duševní pohodu, vyhýbejte se stresovým a zátěžovým situacím a nezanedbávejte pravidelné preventivní prohlídky. Abyste si zachovali dobré zdraví, je pro vás nezbytné vyhnout se jakékoli nestřídmosti a extrémům.

Láska

Po celý rok mohou být partnerské konstelace napjaté, na místě je opatrnost. Příliš si idealizujete svého partnera a necháte si od něho mnohé líbit. Jste-li delší dobu nezadaní, více než dříve pocítíte potřebu mít ve své blízkosti člověka. Optimální dobou pro nový vztah jsou jarní měsíce, neboť vyzařujete určitý druh magnetismu, jemuž je téměř nemožné odolat. Nebojte se lásky a mějte srdce otevřené!

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Domov a rodina

Stejně jako v loňském roce je pro vás velmi důležitá rodina. Podaří se vám lépe organizovat denní režim, zbavíte se tak zbytečného chaosu a se svými blízkými budete trávit více společného času. Buďte obezřetní ve vztazích s rodiči manžela, nevyvolávejte zbytečné a malicherné konflikty. Estetický smysl pro zkrášlení domova je u vás nejsilnější v letních měsících, takže pokud chcete svůj byt či dům vymalovat nebo obohatit různými dekoracemi, využijte právě tohoto období.

Práce

Rok 2015 je velmi pozitivním obdobím pro sféru vaší profese. Zvláště v druhé polovině roku se před vámi otevře řada překvapivých možností. Záleží jen na vás, jak s tím naložíte. Více si věřte, nepochybujte o svých schopnostech, jen tak budete mít šanci vyniknout. Směle plánujte a nenechte se nikým a ničím odradit. Výsledky se možná nedostaví ihned, ale nečinnost a lenost nebudete mít v roce 2015 prostor.

Peníze

Z finančního hlediska bude pro Ryby rok 2015 složitějším, pravděpodobně vás vaše lehkomyslnost v uplynulém roce dovedla do finančních potíží. Co nejdříve se zbavte všech dluhů a udělejte si pořádek v majetkových záležitostech. Neodkládejte věci, které je nutné řešit a nepouštějte se do žádných finančních spekulací a pochybných nabídek snadného výdělku, nedopadlo by to dobře.

Vaše motto pro rok 2015: Věci, které odkládáte na zítřek, jste měli udělat už včera.


Velký roční horoskop 2015 připravila Jarmila Mandžuková.


Ryby - horoskop na rok 2015

Horoskopy pro tento týden:

Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) 


Roční horoskop na rok 2015:

Roční horoskop na rok 2015 - Beran

Roční horoskop na rok 2015 - Býk

Roční horoskop na rok 2015 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2015 - Rak

Roční horoskop na rok 2015 - Lev

Roční horoskop na rok 2015 - Panna

Roční horoskop na rok 2015 - Váhy

Roční horoskop na rok 2015 - Štír

Roční horoskop na rok 2015 - Střelec

Roční horoskop na rok 2015 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2015 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2015 - Ryby


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !