Slunečná - 23. díl - Svatební pochodSlunečná - 23. díl - Svatební pochod Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 30.03. 2020
Dnes má svátek Arnošt
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 11. díl - Čarodějka snů

13. 02. 2020 | Televizní tipy
11. díl nového televizního seriálu Slunečná nese název „Čarodějka snů“ a sledovat jej můžete 13.2. 2020. Tony se objeví na statku zmlácený. Samozřejmě, že o něho mají všichni strach, ale Tony jim vysvětí, že dostal nakládačku kvůli holce.

Týna vyzvídá u veterináře, s jakou holkou by Tony mohl chodit? Tony totiž tvrdil, že je to děvče z vesnice, kde Veterinář bydli. Veterinář to považuje za vyloučené, protože žádná holka ve věku Tony v jeho vesnici není.

Slunečná - 11. díl - Čarodějka snůTýna se Tonyho zeptá, o jakou holku jde? Tony se vymlouvá, ale pak mu 2x zazvoní telefon a Týna vidí, jak ej ony vyděšený. Má silné podezření, že Tony v něčem jede. Když se další den objeví Tony zase zmlácený, tak ho Týna ošet-řuje. Tony jí opět nechce říct, jak se mu to stalo.

Zdeněk se nečekaně objevuje v domě Vackových a oznamuje, že tam bude bydlet. Lída se připravuje s ostatníma ženskýma na Sousedské slavnosti a při té příležitosti se dozví, že se Zdeněk vrátil. Nemá z toho radost. A hned se obuje do Franty, proč nechal Zdeňka u nich bydlet. Franta neměl to srdce vyhnat vlastního tátu, který přišel o dům. Při jídle se ale Zdeněk s Lídou pohádá, pro-tože chce k jídlu maso.

A tak si zajde do hospody na pečené koleno a pěkně tam Lídu pomluví. Nako-nec se s Frantou opije a druhý den si chce udělat kafe do hrnečku, který má Lí-da ve své sbírce porcelánu. Lída mu to zatrhne. Zdeněk se dozvídá, že Lída každý rok vyhrává soutěž o nejlepší marmeládu. Ženský slídí po tom, jak to dě-lá? Zděnek prozradí Řehákové, že Lída přidává do marmelády Trnkovici. Je to jejich starý rodinný recept.

Ženský začnou hned skupovat Trnkovici, je jasný, že se tajný recept roznesl po celé vsi. Jedinej, komu to nedochází jsou Vackovi. Na soutěži pak jsou všechny marmelády stejné, protože všechny ženské je vařily podle receptu Zdeňka. Lída je na mrtvici. Zdeněk chce rodinu usmířit, a tak zabije králíka. Bohužel je to nejlepší pokrývač z celé vesnice a Franta je z toho na nervy. Poslední katastro-fu, kterou Zdeněk udělá je, že omylem rozbije sbírku Lídina porcelánu.

Janek se opět chystá jet za Týnou na statek, ale Hana ho zdrží, protože jim John poslal důležitého klienta. Proto musí odjezd pozdržet. Vilda je z toho na nervy, nemůže se dočkat, až zase bude se Sylvou. Janek vyřizuje všechno potřebné ohledně klieta Brabce, který chce investovat do stavby golfového hřiště. Janek navrhuje, aby mu sehnali pozemky, prodali mu je, a ještě vyhráli konkurz na stavbu toho hřiště. Předává vše Romanovi, aby s Brabcem jednal. To se stane, ale Hana pozná, že jednání zřejmě nedopadlo dobře a hned volá Jankovi. Druhý den Hana shání Janka, protože volal jeho otec. Dozvěděl se, že jednání s Brabcem dopadlo katastrofálně. Roman všechno pokazil. Janek žádá Hanu, aby zatím Romanovi nic neříkala, on to prověří.

Víc s Hanou nemůže mluvit, protože ho Týna žádá, jestli by nepromluvil s To-nym. Potřebuje zjistit, co se s Tonym děje. Janek jí to slíbí. John si mezi tím po telefonu podává Romana, který slíbí, že se s Brabcem znovu sejde. Ale naveze se před Johnem do Janka. Pak ho Hana načapá, jak se hrabe ve stole. Chce vě-dět, na čem velkým Janek dělá?! Nakonec mu pomůže Klára, která našla na in-ternetu, že Slunečné se tak říká proto, že tam celoročně svítí na pastviny slunce.

Roman zajásá, protože si myslí, že tam chce Janek postavit elektrárnu. Hned to napráská Johnovi. Janek od Tonyho zjistí, že ho mlátí chlapi, od kterých si půj-čil peníze. Úkoluje Vildu, aby zjistil, komu Tony dluží a všechny peníze za ně-ho zaplatil. Jenže Tony je napadený znovu. Je u toho Týna a ochočí si jejich psa. Když to Janek vidí, tak je z toho v šoku. Tony se pak přizná, že ho mlátili proto, že pro ně nechtěl ukrást auto. Janek volá Viktorovi, aby se o ty grázly postaral. Týna děkuje Jankovi, a rychle odchází. Protože kdyby zůstala, tak by už asi neodešla.

O seriálu Slunečná:


ČR 2019.  Režie: L. Kodad. Hrají: E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár a další.

11. díl nového pořadu Slunečná můžete sledovat 13.2. 2020 na PriměZdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Mašle