Ve Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – ClaudiaVe Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – Claudia Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 03.04. 2020
Dnes má svátek Richard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 16. díl - Místní hrdina

3. 03. 2020 | Televizní tipy
16. díl nového televizního seriálu Slunečná nese název „Místní hrdina“ a sledovat jej můžete 3.3. 2020.Týna jezdí na koni s Jankem, který spadne. Narazí si žebra. Běta mu dá bylinky a mast, takže je brzy v pořádku. Jde za Týnou a chce jí pomoct. Pravým důvodem ale je, že chce být s ní.

Jenže jí pomáhá tak nešikovně, že si Týna roztrhne tričko a Janek jí musí dát své, aby nešla do pokoje nahá. Když na to Štěpán přijde, tak žárlí. A když se dozví, že Janek pomáhal Týně i se senem, tak žárlí ještě víc. Janek na tan-covačce začne tančit s Týnou. Štěpán se chce kvůli Týně s Jankem prát, ale pak mu Janek řekne, že má být rád, že „ti není nic horšího“ a Štěpánovi dojde, že Janek je ten, kdo ho po havárce zachránil. Rázem udělá z Janka svého kama-ráda.

Slunečná - 16. díl - Místní hrdinaRoman se svěřuje Petrovi s tím, že by potřeboval Janka trošku „umravnit“, aby se po něm stále nevozil. Petr nabízí, aby nastražili na Janka lest, kdy to bude vypadat, že si přisvojuje Linhartovi peníze. Roman souhlasí. A když mu Petr přinese čtvrtletní zprávu, tak ji pošle Jankovi, který ji schválí. Janek nemá ani tušení, že Petr a Roman chtějí po jeho písemném odsouhlasení udělat ve zprávě změny, které proti němu poštvou Johna. Hana ale jejich podvod odhalí a Ro-manovi nezbývá nic jiného než předstírat, že je na Petra naštvaný.

Lída je konfrontovaná Kratinovou, protože Pavel našel dopisy, které Lída v mládí Kratinovi psala. Kratinová jde za Lídou, chce vědět o co šlo. Ta se po domluvě s Kratinou rozhodne k mistrovské lži, vezme všechno na sebe, přesvědčí Kratinovou, že jen ona psala Kratinovi. On jí neodpovídal. Samo-zřejmě před tím řekne Lída Kratinovi, že byl pěkný blbec, když si ty dopisy schovával. Kratina pak přinese Kratinové dopisy, které mu Kratinová psala. Ty má schované ve stole. A řekne jí, že ji miluje. Kratinová je šťastná.

Julie zjistí, že je těhotná. Julie mlží před Zdeňkem, že její kamarádka je těhotná a potřebovala by vědět, jestli musí uvádět v porodnici jméno otce. Zdeněk má na svobodné matky svůj názor, takže Julii nejen neporadí, ale Julie to raději vzdá. Běta samozřejmě pozná, že je těhotná a má radost. I když není úplně ráda, že chce Julie zůstat s dítětem sama. Týna má taky radost, když se o Juliině těhotenství dozví. Julie chce říct otci dítěte – Tondovi, že je s ním těhotná. Ale rozhovor se zvrtne v hádku, kdy se do ní začne Tonda navážet, o těhotenství se nedozví a je agresivní.

Štěpán ho vyhodí a Julie mu řekne, že je těhotná. Štěpán má radost, ale při-pomene Julii, že by to měla říct doma. To Julie udělá zrovna ve chvíli, kdy se všichni chystají do hospody na tancovačku. Všichni jsou v šoku, zvlášť když jim Julie řekne, že bude na dítě sama. Nakonec se Lída s Julií usmíří a přijme, že chce být s dítětem sama.

O seriálu Slunečná.


ČR 2019. Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár a další. Režie L. Kodad

16. díl nového pořadu Slunečná můžete sledovat 3.3. 2020 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkOddechový seriál Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
...Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Pomlázka