Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 30.09. 2020
Dnes má svátek Jeroným
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 36. díl - Nenechat se otrávit

25. 08. 2020 | Televizní tipy
36. díl nového televizního seriálu Slunečná nese název „Nenechat se otrávit“ a sledovat jej můžete 25.8. 2020. Týna a Janek už zase fungují jako pár. Ale Týně se nelíbí, že Janek obchoduje s Albánským podnikatelem Predragem. Janek jí vysvětluje, že vydělané peníze investuje do statku. Týna považuje Predraga za špatného člověka.

Týna se dozvídá od Kabáta, že Doubravka zabřezla. Ze samé radosti domluví Kabátovi a Julii rande. Julie řeší, co si má vzít na sebe. Běta jí přinese svoje staré šaty. Julie je z nich nešťastná, ale Týna slíbí, že jí je přešije. Julie jde s Kabátem na rande, ale Kabát jí z rande uteče záchodovým okénkem. Druhý den se přijde omluvit. Taky trpěl střevními problémy kvůli otravě z vody. Julie mu odpustí.

Slunečná - 36. díl - Nenechat se otrávitFrantovi je špatně, zvrací a má průjem. Zdeněk mu dává živočišné uhlí. Další nemocní jsou Matěj a Vojta. Běta je léčí bylinkami, ale ty nezabírají. Tom se rozhodne, že zavolá doktora Šplíchala. Běta ho varuje, ale Tom si nedá říct. Šplíchal indikuje klukům střevní chřipku. Běta přivede ke klukům Zdeňka a ten je přesvědčený, že je to otrava. A tajně to nahlásí na Krajskou hygienickou stanici. Ukáže se, že měl Zdeněk pravdu, a otrava je z vody, kam prosakuje jímka.

Janek vysvětluje Vildovi chystaný obchod s Predragem. Predrag chce, aby mu našel místo, kde by mohl postavit garáže pro svoje kamiony. Predrag je nadšený a chce, aby mu Janek našel místo u Slunečné, protože se mu to tam líbilo. Janek hned začne hledat s pomocí Hany místo pro Predragovi garáže. Najde ho u Toužimic.

A majitelem pozemků je Strnad. Janek za ním zajede a Strnad mu slíbí, že pozemky prodá. Myslí si totiž, že je chce Janek pro Týnu. Janek mu za to sežene doktora z Prahy, který zbaví Strnada bolesti kyčle.

O seriálu Slunečná:


ČR. Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie L. Kodad

36. díl pořadu Slunečná můžete sledovat 25.8 2020 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !