Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 30.09. 2020
Dnes má svátek Jeroným
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 38. díl - Boj o vodu

1. 09. 2020 | Televizní tipy
38. díl nového televizního seriálu Slunečná nese název „Boj o vodu“ a sledovat jej můžete 1.9. 2020. Týna se na Janka stále zlobí kvůli tomu, že koupil od Strnada pozemky pro Predraga. Janek dělá, co může, aby odradil Predraga od Strnadových pozemků. Janek najde pro Predraga pozemky Bubílků a hned s nimi začne jednat o prodeji.

Když ale zjistí, že si vůbec neuvědomují, že jim Predrag postaví u domu garáže pro kamiony, tak ten obchod sám skrečuje. Jejich rozhovor poslouchá Roman a za Jankovými zády začne s Predragem jednat. Predrag se na Janka příšerně naštve a obchod za několik milionů spadne do klína Romanovi.

Slunečná - 38. díl - Boj o voduKdyž Janek zjistí, že prodala svůj podíl Sylvě, tak ji varuje, že to Sylva proti nim použije. Roza vidí Toma s Kratinovou a i když je jejich setkání nevinné tak Toma upozorní, že Kratinová je do něho zamilovaná. Tom si jde pro kluky ke Kratinům a najde tam Kratinovou samotnou. Neví, že Kratina zapomněl na jejich výročí a šel do hospody.

Zůstane s Kratinovou a dívají se na televizi. Druhý den za Tomem přijde Kratinová a požádá ho, jestli by jí nepomohl vyčistit kamna. Tom souhlasí, ale když přijde ke Kratinům tak už všechno udělal Kratina. Tom jen tak tak stihne schovat do kapsy kabátu lahev vína, kterou přinesl. Lída chce po Sylvě, aby odkoupila od Týna stáčírnu.

Chce rozjet plán se stáčením vody ve velkým. Sylva argumentuje, že nemá peníze, a Lída slíbí, že jí je půjčí. Sylva jde za Týnou zrovna ve chvíli, kdy se pokazil traktor a Týna potřebuje peníze. I když Julie chce za prodej podílu dva miliony, Sylva to usmlouvá na 500 tisíc. Lídě ale řekne, že chce Týna za podíl 800 tisíc. O 300 000 tisíc Lídu okradla. Štěpánovi dá 100 tisíc, aby měl na nové sudy.

O seriálu Slunečná:


Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie L. Kodad

38. díl nového pořadu Slunečná můžete sledovat 1.9. 2020 na PriměZdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !