Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 30.11. 2020
Dnes má svátek Ondřej
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 51. díl - Zásahovka

15. 10. 2020 | Televizní tipy
51. díl nového televizního seriálu Slunečná nese můžete sledovat 15.10. 2020. Janek zjistí, že Karolína vyrůstala na statku. A Týna mu oznámí, že Veterinářova metoda funguje, všechny krávy jsou březí. Janek se ptá, jestli by ta jeho metoda fungovala i na lidech.

Veterinář si myslí, že ano. Janek tedy sežene ženu, na které by to vyzkoušeli. A osloví Slaninovou, která souhlasí. Janek přiveze Lukáše Vernera a seznámí ho s Kabátovou metodou umístění oplodněného vajíčka do dělohy. A hned to vyzkouší na Slaninové. Ta je pro, ale Slanina nechce. Karolína ho přemluví.

Slunečná - 51. díl - ZásahovkaKarolína se ptá Týny, jestli je Janek volný, líbí se jí a ráda by si s ním začala. Týna jí to potvrdí. Karolína se skamarádí s Vildou, který se jí svěří, že chodil se Sylvou. Běta prosí Karolínu, aby nechala Vildu na pokoji, podle Běta by Sylva měla skončit s Vildou.

 Karolína si na Vildu nemyslí, má zájem o Janka. Ale Běta je proti, ten je pro Týnu. Karolína se tedy Týna ještě jednou zeptá. A Týna jí to znovu potvrdí.

Sylva je naštvaná, že musí jít pomáhat do hospody. Chce, aby s ní šel Štěpán, ale ten má jednání s německým distributorem. Lída prozradí Zdeňkovi, že potřebuje od Sylvy, aby jim patřil pozemek s pramenem.

Vypadá to, že jim ta voda může vydělávat víc, jako pálenky. Zdeněk zaslechne, jak Sylva někomu říká do telefonu, že brzy zmizí do Prahy, ale až sebere Lídě firmu na minerálky. Sylva odmítne pracovat v hospodě a řekne Lídě, že bude Týně škodit. Zděnek to řekne Lídě, ale ta je na Sylvu připravená. Sylva chce dát kozám špatný krmení, ale nachytá ji Vilda a Sylva se vymluví. Berou to jako omyl. Sylva zjistí, že Týna připravuje s Jankem Sanatorium.

Zuří, protože sanatorium nemá se statkem nic společného, takže tam nemůže uplatňovat svůj podíl. Jde za Lídou a řekne jí, že se se Štěpánem rozvede.  
Policisté Zrno a Polák hledají Janka v kanceláři. Narazí na Johna, tak si promluví s ním. Chtějí informace o Košutovi.

Linhart zapírá a ani jim neřekne, kde je Janek. Hana zjistí, že chce John vydírat státního zástupce a varuje ho, aby to nedělal. John ji neposlechne a z bytu ho odvede zásahovka. Ale Hana ho dostane ven. Ale vyjde článek, kde se řeší, jestli zmizení Košuta nesouvisí s únosem Janka. Zavolají to Jankovi, a ten je z toho zničený.

O seriálu Slunečná:


Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie M. Tomažič

51. díl oblíbeného pořadu Slunečná můžete sledovat 15.10. 2020 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !