Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 01.12. 2020
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 61. díl - Velké stěhování

19. 11. 2020 | Televizní tipy
61. díl nového televizního seriálu Slunečná nese můžete sledovat 19.11. 2020. Said přijel na statek, chce se podívat na to, jak pokračuje práce na sanatoriu. Drbny jsou v šoku, protože Said nenosí oblek. Lída a Svoboda přijíždějí schválit kolaudaci sanatoria. Svoboda je spokojený a rekonstrukci schválí.

Lída se s ním pohádá a dá mu facku. Lída chce, aby Franta vymyslel, jak Týně a Jankovi znepříjemní život. Franta to slíbí a Zdeněk jím ještě víc pohrdá. Lída verbuje ženský, aby se proti sanatoriu protestovaly. Jenže Said si získá chlapi v hospodě, zaplatí jim alkohol, takže z toho nakonec není nic. Navíc Said zachrání malého Dolejše, kterému zapadnul jazyk. Ženské vidí, že je to dobrý člověk, tak sklapnou.

Slunečná - 61. díl - Velké stěhováníSylva sděluje Romanovi, že chce za pastvinu a vodu 11 milionů. Roman ej v šoku, počítal s osmi. Na tom byl se Sylvou dohodnutý. Sylva ale nehodlá ustoupit. Roman přesvědčuje Klářina otce, aby za pastvinu zaplatil on. Klářin otec pochopí, že Roman ještě pastvinu nekoupil a vysměje se mu. Ať ji nejdřív koupí a on ji pak koupí od něho. Roman s něčím takovým nepočítal, nemá jedenáct milionů.

Ale před Klářiným otcem to nepřizná. Petr radí Romanovi, aby vyvedl potřebné peníze ze Solange, ale Roman nesouhlasí, bojí se Johna. Roman nabízí Denise, aby zainvestovala do pastviny, ale Denisa ho pošle do háje. Ona má Johna, nepotřebuje investovat. Půjčí mu Libor a Petr, na vysoký úrok, ale ani tak to nestačí. Roman si půjčí zbytek peněz z banky.

Julie balí, protože se stěhuje k Veterináři do vedlejší vesnice. Týna je z toho smutná, ale Julie se nestěhuje daleko, jen do vedlejší vesnice, kde má Veterinář dům. Navíc bude každý den pracovat na statku. Pro Týnu je to ale smutná událost, už tu nebude mít nejlepší kamarádku. Janek se pokouší Týně vysvětlit, že tím, koho viděla souložit s Karolínou nebyl on. Ale Týna s ním odmítá mluvit. Julie se vrací na statek, protože hned první den vytopila Veterináři dům. Musí položit nové podlahy, takže zase bude bydlet na statku.

Rozu trápí, že s ní Profesor nemluví. Chce sis ním promluvit, ale Profesor před ní vždycky uteče. Běta s ním promluví a přesvědčí ho, aby před Rozou neutíkal. Roza zjistí, že na statek přijela Sabina, bývalá prostitutka.

Roza se s ní znala ještě z doby, kdy se živila jako prostitutka. Sabina má černý svědomí, protože se k Roze nechovala v minulosti pěkně. Bojí se, že Roza napráská jejímu manželovi, čím se živila. Roza jí řekne, že to nemá zapotřebí. Ale Sabina ji namotivuje k tomu, aby si s profesorem promluvila. Udělá to a domluví se, že zůstanou přáteli.

O seriálu Slunečná:


Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie M. Tomažič

61. díl oblíbeného pořadu Slunečná můžete sledovat 19.11. 2020 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !