Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Sny, co se plní v nevhodný okamžik

6. 09. 2010 | Vaše příběhy

Každý člověk má v životě několik snů, které by si rád splnil. Sny přicházejí a odcházejí. Na některé člověk zapomene, některé si drží blízko. Někteří lidé si za svými sny cílevědomě jdou a někteří nechávají sny, aby si pluly kolem. Některé sny mají stále naději, některé jsou ztracené.

Když mi bylo …náct měla jsem spoustu různých snů, jenže pak přišlo špatné období a sny upadly v zapomnění. Možná, že ne všechny, ale každopádně všechny jsem vzdala. Až na jeden. Neměla jsem sílu jich řešit víc. A tak jsem si splnila jen ten nejdůležitější, ačkoli to nebylo jen mou zásluhou a určitě v tom hrála roli velká kopa štěstí. Mým největším snem bylo, najít si prince, který by se mnou šel životem, a to se mi splnilo. Každý den pracuji na tom, aby se sen splnil až do konce, aby se mnou můj princ prošel celou cestu až na konec.

Mezi tím se věnuji tomu, co mám ráda a zjišťuji, že se mi plní dávné sny, které jsem už třeba i zapomněla. Plní se sami. Není za nimi žádná cílevědomá práce, žádné šlapání po mrtvolách. Dělám jen to, co mě baví a najednou se nečekaně dostaví výsledek. Jediný problém je, že se mi ta přání plní nějak najednou a navzájem se možná budou trošku vylučovat. Nevím, jak se budu moct věnovat hraní si s fotografiemi a psaní knížky, když v září nastupuji (při rodičovské dovolené) na zkrácený úvazek do zaměstnání (zaměstnání mých snů). A to nemluvím o tom, jak budu stíhat všechno tohle a ještě se věnovat Chytré Ženě a svému blogu.


Autor: KatyRZ
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
Nevím, nevím, jak to budeš všechno zvládat, držím palce, at to všechno vyjde.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ajajajaj,zase pochybnosti o sobě,a přitom je to jednoduché -nejdřív rodina, pak zaměstnání, když to je zaměstnání snů, tak to půjde samo a koníčky ? až když zbyde čas, žádné nevím ,ale vím
Obrázek uživatelky
profil
držím palce. Možná, že nějakou aktivitu na čas opustíš, ale až si zvykneš na trochu rychlejší denní režim, tak se k ní zase vrátíš. Hodně štěstí!
Obrázek uživatelky
profil
Přeji Ti, abys to všechno zvládla. Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles