Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 19.02. 2018
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soukromá dramata: Zločin a trest

10. 09. 2010 | Televizní tipy

Opravdové příběhy ze života, otevřené zpovědi

Obětí zločinu se může stát kdokoliv. A každý si zřejmě položí otázku: Proč právě já? Je to osud? Nebo jenom nešťastná náhoda? Nabízí se ještě jedna otázka. Má se člověk smířit se zločinem? Nebo proti němu má bojovat, i když se zdá, že nad ním nemá šanci vyhrát? Další pohnuté příběhy z cyklu Soukromá dramata uvidíte už v pátek 10. září ve 21.10 na Primě. Tentokrát jimi provede reportér Janek Kroupa.

Fotograf David Neff projel křížem krážem celý svět a svým objektivem zachytil momenty z různých válečných konfliktů a katastrof. Nikdy by ho ale nenapadlo, že ta nejhorší tragédie v jeho životě se stane přímo v jeho rodině, v domě, kde se narodil a kde žije dodnes.

Jeho sestru Irenu před více než dvěma lety uškrtil její vlastní manžel Robert Neff Novák přímo v domě elektrickým kabelem. Tělo vzápětí zakopal v lese. Tři týdny pak předstíral, že zmizelou ženu a matku tehdy rok a půl staré holčičky hledá. Vyšetřovatelé se správně domnívali, že malá Dominika byla se vší pravděpodobností svědkem vraždy. Výpověď od ní ale čekat nemohli. A důkazy nebyly.

Robert Neff Novák vyvěšoval plakáty se svou zmizelou manželkou a s policií maximálně spolupracoval. Švagr David ale přesto od první chvíle tušil, že má Robert se zmizením své ženy co do činění. K vraždě se Robert Neff Novák nakonec přiznal. Malá Dominika byla svěřena do péče Ireninu bratrovi Davidovi. Konečně se jí podařilo zapomenout na prožitou hrůzu a je z ní zase šťastná holčička. Její biologický otec dostal třináctiletý trest. Co se ale stane, až z vězení vyjde? Co udělá David Neff, až svého švagra potká někde na ulici?

Rodina Vébrova o osudových shodách okolností leccos ví. Na začátku 90. let bratrovi Martinovi a Alešovi v Podještědí vrátili usedlost, na které začali hospodařit. Nechyběla jim chuť tvrdě pracovat, ale ani nápady. Na základě jednoho z nich během pár let vybudovali golfové hřiště, které zhruba dva roky celkem úspěšně provozovali. Pak měl ale bratr Martin autonehodu, jejíž následky má dodnes. Rok poté kvůli zmanipulovanému konkurznímu řízení o všechno přišli a během hodiny se museli vystěhovat. Víc než osm let se rodina snaží získat ztracený majetek zpátky.


Není to poprvé, co Vébrovi o všechno přišli, před mnoha lety něco podobného zažil jejich dědeček, když přišel o statek kvůli kolektivizaci. Babička třicet let psala dopisy a bojovala proti nespravedlnosti. Proto se Aleš nevzdává. Jak dopadne soud, který má rozhodnout o dalším osudu celé rodiny? Vrátí jim zpět zabavený majetek?

Dívejte se na další díl cyklu Soukromá dramata. Už v pátek 10. září ve 21.10 na Primě.

Hrdinou Soukromých dramat se může stát se svým výjimečným, silným příběhem každý. Sledovat budeme vyprávění lidí bez ohledu na rozdíly v jejich sociálním postavení, rase, náboženském vyznání, pohlaví, sexuální orientaci, příslušnosti k politickým, názorovým, zájmovým nebo profesním skupinám.

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !