Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 21.01. 2019
Dnes má svátek Běla
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Novoroční detoxikace a cholesterol pod kontrolou s přípravky Swiss

8.01. - 14.01. 2018 | Aktuální soutěže
Swiss Natural
Spolu s novým rokem je na čase trochu pročistit organizmus. Přece jen játra a nejen ta dostala o svátcích pořádně zabrat, a proto si nyní zaslouží péči. Vánoční hodování se zase mohlo promítnout do zvýšené hladiny cholesterolu, proto je v novém roce potřeba myslet na změnu a očistu. Soutěžte tedy s námi a získejte balíček přípravků Swiss, které vám ve vaší snaze pomohou.


Ostropestřec pro játra jako nová


Ostropestřec FORTEDoslova zázračným pomocníkem pro novoroční detoxikaci je ostropestřec mariánský. Přesněji jeho semena, která se používají už po staletí na játra a další nejrůznější neduhy. Zátěž pro játra představuje nejen alkohol, ale také užívání léků či život v znečištěném prostředí. To vše se na nich podepisuje. Přitom jsou životně důležitým orgánem. Probíhá v nich většina procesů souvisejících s metabolismem cukrů, tuků a aminokyselin. Zároveň zbavují organismus toxických látek. Z těchto důvodů byste se měli o svá játra starat a co nejúčinněji je chránit. V tom vám pomůže novinka Swiss Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem účinné látky silymarinu, což je extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který podporuje nejen jejich detoxikaci, ale i regeneraci po všech druzích jaterních onemocnění a zároveň pomáhá rovněž udržet jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organismu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Je tedy ideálním pomocníkem při novoroční očistě.


Cholesterol pod kontrolouVegapure cardio


K Vánocům patří dobré jídlo, pití a cukroví. Tato kombinace se na vás či vašich blízkých může nepěkně podepsat, a to i na hladině cholesterolu v krvi. V Česku má totiž vyšší než doporučovanou hladinu cholesterolu v populaci přibližně 80 % osob.

K úspěšnému boji s vysokou či zvýšenou hladinou cholesterolu pomůže zdravější a lehčí strava, omezení kouření, zvýšení pohybu a rostlinné steroly, jejichž vysokou účinnost na snížení hladiny cholesterolu prokázaly četné lékařské studie. Jde o ekvivalenty cholesterolu rostlinného původu vyskytujících se v různých olejích, obilninách, luštěninách, ovoci a zelenině. Tyto látky v zažívacím traktu významně snižují vstřebávání živočišného cholesterolu. Právě rostlinné steroly obsahuje doplněk stravy Swiss Vegapure Cardio. S ním a zdravějším způsobem života lze dosáhnout až 30% snížení hladiny cholesterolu. Je tedy ideálním hlídačem hladiny cholesterolu.

Pravidla soutěže:
Soutěž o balíčky přípravků Swiss probíhá od pondělí 8. ledna 2018 do neděle 14. ledna 2018.    Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli soutěžní otázku a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá balíček přípravků Swiss, který obsahuje Swiss Ostropestřec Forte a Swiss Vegapure Cardio v hodnotě 700 Kč.


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 15. ledna 2018 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 15. února 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte ZDE
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !