Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 01.10. 2020
Dnes má svátek Igor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vánoční balíček péče o vlasy Lybar Vital hair

29.10. - 5.11. 2007 | Aktuální soutěže

Na tento týden jsme pro Vás připravili soutěž o vánoční balíček péče o vlasy Lybar Vital hair, který obsahuje: regenerační kúru, lak na vlasy a pěnové tužidlo.

Stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a vánoční balíček od Lybaru může být Váš.Nápovědu můžete najít na našich stránkách v sekci ZDRAVÍ – péče o vlasy.


Pravidla soutěže:
Soutěž o vánoční balíček péče o vlasy Lybar Vital hair probíhá od pondělí 29. října do neděle 4. listopadu 2007.


Lybar

Vánoční balíček získají soutěžící, kteří zodpověděli správně na soutěžní otázku a jejichž email byl přijat jako 200, 400, 600, 800 a 1000 a obsahuje všechny povinné údaje.
Celkem tedy 5 z Vás získá vánoční balíček péče o vlasy Lybar Vital hair, který obsahuje: regenerační kúru, lak na vlasy a pěnové tužidlo.

Vyhodnocení soutěže proběhne dne 6. listopadu 2007 a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží.

Dárky výhercům doručeny nejpozději do 10. prosince 2007 poštou na uvedenou adresu.Více informací o vydavateli o vlasové kosmetice Lybar se dozvíte také na nových webových stránách péče o vlasy LYBAR.


Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !