Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 20.08. 2019
Dnes má svátek Bernard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Soutěž o vstupy do termálních lázní Thermal Corvinus Velký Meder

11.12. - 17.12. 2017 | Aktuální soutěže
Thermal Corvinus Velký MederChtěli byste na vlastní kůži a tělo poznat překvapení, která si středisko Thermal Corvinus připravilo do nového roku 2018? Soutěžte s námi o celodenní vstupy do termálních lázní a můžete si pak na Žitném ostrově užít kromě jiného i nové sauny a rekreační místnost se solnými kvádry zdarma!


Lázně Thermal Corvinus
ve slovenském Velkém Mederu (bývalé Čalovo) jsou známé především vodou, která uvolňuje svalstvo a příznivě působí na pohybový aparát člověka. Rekreanty během chladnějších měsíců zahřeje příjemná teplota vody, která se pohybuje od 26 do 38 °C.

Milujete wellness?

Tady na vás čeká sedm krytých a polokrytých bazénů, jejichž součástí jsou vodní trysky a masážní sprchy. Děti a rodiče se dosyta vyřádí v rodinném zábavním bazénu s interaktivním vodním hřištěm, s vodní věží, vodopády, vodními sprchami, 500litrovým vědrem, vodními clonami, děly a skluzavkami. Celoročně jsou otevřeny tobogány Red Ring a Black Led s barevnými světelnými efekty z Nizozemí. Plavci určitě nepohrdnou bazénem s délkou 25 metrů.

Areál termálních lázní disponujeme i stravovacími zařízeními, malými obchody a vinárnou. Za tříhodinový vstup během pracovních dní zaplatíte 6 eur. O víkendech je vstup o 1 euro dražší.


Thermal Corvinus Velký Meder

Pravidla soutěže:
Soutěž o vstupy do termálních lázní Thermal Corvinus probíhá od pondělí 11. prosince do neděle 17. prosince 2017.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

3 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získají 2 vstupenky termálních lázní Thermal Corvinus Velký Meder


Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. prosince a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 12. ledna 2018 na adresu uvedenou u nás v registraci.


Nápovědu hledejte na stránkách termálních lázní Thermal Corvinus
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !