Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.08. 2019
Dnes má svátek Helena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14 denní soutěž o 5 poukazů do Lidlu od sázkařského portálu BetArena.cz

4.02. - 17.02. 2019 | Aktuální soutěže
18+ Hrajte zodpovědně, účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Od 1.1.2017 platí v ČR nový loterijní zákon. Řiďte se vaší jurisdikcí.
BETarena

Sportovně sázkařský portál BetArena dělá další krok vstříc všem chytrým ženám a rozhodl se vám pomocí velké 14 denní soutěže ještě více představit svět kurzového sázení, který dnes již není zaměřen pouze na sportovní zápasy, ale třeba i na politiku, udílení cen Oskarů a nebo si dokonce můžete vsadit i na to, co se stane v seriálu Ulice! A soutěžit budeme o celkem 5 dárkových poukazů do obchodního řetězce Lidl (každý v hodnotě 500 Kč).

BetArena.cz přináší svým návštěvníkům ty nejaktuálnější informace, pikantnosti a zábavné novinky ze světa sportu a sportovního sázení. Naleznete zde nejen aktuální výsledky všech největších sportovních událostí a akcí, ale také zajímavé sázkařské tipy na jednotlivé zápasy, originální tipovací soutěže a také školu sázení, kterou jistě využijete při odpovědích na soutěžní otázky. A pokud vám navíc přeje horoskop, tak by byla škoda propásnou možnost na zajímavé peníze.

Tuto soutěž jsme pro vás připravily tak, že po jejím skončení si budete moci bez problémů vytvořit svůj účet u jakékoliv sázkové kanceláře a díky nabídce bonusu uzavřít svou první sázku za peníze ZDARMA.

BetArena

Pravidla soutěže:
14denní soutěž o poukazy od sázkařského portálu BetArena.cz probíhá od pondělí 4. února  do neděle 17. února 2019.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží.

Výhru mají možnost získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny údaje.


5 z vás, kdo splní pravidla soutěže, získá poukaz v hodnotě 500 Kč do Lidlu od sázkařského portálu BetArena.cz.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 18. února a výherci budou zveřejněni v kategorii Výherci soutěží. Výhry budou výhercům doručeny nejpozději do 20. března 2019 na adresu uvedenou u nás v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 17. února 2019.


Nápovědu k otázkám najdete na stránkách BetArena.cz
a u svého manžela, přítele a nebo kamaráda

Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !