Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 24.11. 2017
Dnes má svátek Emílie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Velká 14denní soutěž o sady lepidel Herkules a kufřík s pomůckami do školy

11.09. - 24.09. 2017 | Aktuální soutěže
Prázdniny jsou za námi. Začátek školy a všechny přípravy na celý školní rok jsou už v plném proudu. A s nimi přichází na řadu i nákup potřebných školních pomůcek. V novém školním roce usedne do lavic 15 % nových školáků, kteří budou potřebovat kvalitní pomůcky na psaní, kreslení i praktické dílny. Věděli jste čím dítě do školy vybavit a na co se při nákupu potřeb na výtvarnou výchovu a kreativní dílny zaměřit?


Snadná a bezpečná aplikace


Pro dítě a vytvoření pozitivního vztahu k tvoření a kreativní zábavě je na prvním místě snadná a nenáročná aplikace. Nehodí se pro ně nejrůznější tekutá lepidla, která dlouho schnou a jsou silně cítit, ale naopak nejvhodnější volbou jsou lepicí tyčinky Herkules.

lepidla HerkulesLepicí tyčinky jsou totiž praktické pro dětskou ruku a dítě s nimi může rychle a intuitivně pracovat. Stačí jen sejmout uzávěr v podobě víčka a jednoduše potřít lepenou část. Navíc díky výsuvnému mechanismu tyčinek stačí vysunout jen malou část a začít lepit.

 Jejich velkou výhodou je čistota při práci, kdy hrozí jen minimální zašpinění a úplně odpadá riziko potřísnění se lepidlem a další případné nehody. Navíc i méně zručné dítě si tak nemůže ublížit nebo se výrazně ušpinit. Například Herkules lepicí tyčinka je z oděvů snadno vypratelná a naprosto zdravotně nezávadná.


lepidla HerkulesPevné lepení a vysoká výdrž


Další oblastí, kterou bychom při výběru lepicí tyčinky pro děti měli sledovat je uzávěr lepidla. Respektive to, jak snadno jde sundat, jestli jeho sejmutí zvládnou i dětské ruce a jak dobře na tyčince sedí. Právě špatně dosedající uzávěr stojí za problémy s vysycháním lepidla, ztrátou jeho lepicích schopností až po naprostou nepoužitelnost, po době, kdy se s tyčinkou déle nepracovalo.

Správný uzávěr, který jde lehce sejmout, ale zároveň dobře těsní totiž umožní použít tyčinku i po roční pauze a dítě se může spolehnout na stejně snadnou aplikaci i pevné spoje lepených předmětů.

Pravidla soutěže:
14denní soutěž o sady lepidel Herkules a kufřík s pomůckami do školy  probíhá od pondělí 11. září do neděle 24. září.  Pravidla vyhodnocování týdenních soutěží

Výhru mají šanci získat soutěžící, kteří správně zodpověděli všechny soutěžní otázky a jejichž REGISTRACE obsahuje všechny povinné údaje.

10 z vás, kteří splní pravidla soutěže, získá sady lepidel Herkules a kufřík s pomůckami do školy.Vyhodnocení soutěže proběhne dne 25. září 2017 a výherce bude zveřejněn v kategorii Výherci soutěží. Výhra budou výhercům doručena nejpozději do 20. října 2017 emailem na adresu uvedenou v registraci.
Každý den 1 nová soutěžní otázka. Výherce vzejde pouze ze čtenářek/čtenářů, kteří odpověděli správně na všechny soutěžní otázky. Odpovídat můžete až na 4 otázky zpětně (tzn. v pátek můžete odpovídat na otázku z pondělí).  Poslední den, kdy můžete odpovídat na tyto otázky, je dnem, kdy soutěž končí, tedy neděle 24. září 2017.


Nápovědu k otázkám hledejte na stránkách Herkules
Soutěž skončila

Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !