Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Speciální vydání Všechnopárty 20. 9. 2014

20. 09. 2014 | Televizní tipy
Speciální vydání zábavné talk show Karla Šípa Všechnopárty ze dne 20. 9. 2014, ve kterém si připomeneme ty nejzábavnější hosty.

Svůj zábavný pořad tentokrát Karel Šíp uvede sloganem "best of", neboli jedná se o sestřih nejzajímavějších hostů. Těšit se můžeme na vyprávění Milana Lasici o jeho podnikání v oblasti divadelnictví i na jeho suché glosy o stáří.

Speciální vydání Všechnopárty 20. 9. 2014Naďa Konvalinková v pořadu Všechnopárty ze dne 20. 9. 2014 zase prozrazuje něco o svých pokusech s dietou. Jiří Macháček hovoří mimo jiné o své původní profesi právníka, ale i o svém působení v Rádiu Limonádový Joe.

Uvidíme herečku Dejvického divadla Kláru Melíškovou, herce Oldřicha Vlacha a Ondřeje Vetchého, zpěváky Alberta Černého a Tomáše Kluse, fotbalového komentátora Karola Poláka a další hosty. A prověřeny budou mimo jiné jazykové schopnosti moderátora.

V pořadu Všechnopárty ze dne 20. 9. 2014 účinkují: M. Lasica, N. Konvalinková, J. Macháček, O. Vetchý, T. Klus, V. Kopta, A. Černý a další. Režie V. Polesný

Speciální vydání Všechnopárty můžete sledovat 20. 9. 2014 od 20 hodin na ČT1!


Zdroj: Česká televize
Foto: Jana Vargová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !