Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher !!!
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 21.11. 2018
Dnes má svátek Albert
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Sestra, nový koprodukční film České televize – vtáhne vás do děje

Sestra, nový koprodukční film České televize – vtáhne vás do děje
15. 12. 2008 Televizní tipy
O temné křehké lásce vypráví celovečerní debut režiséra a scenáristy Víta Pancíře, na motivy románu Jáchyma Topola, s hudbou skupiny Psí vojáci.  …více»

Ježíšku, daruj mi pod stromeček knížku

Ježíšku, daruj mi pod stromeček knížku
15. 12. 2008 Svátky
Vánoce jsou tady a na pořad dne přichází vymýšlení dárků pro nejbližší. Téměř každý druhý v tuto chvíli považuje knihu za vhodný dárek pod stromeček. A jaké jsou letošní hity?  …více»

Výsledky ankety Český slavík Mattoni 2008

Výsledky ankety Český slavík Mattoni 2008
14. 12. 2008 Kultura
Slavnostní vyhlášení výsledků ankety Český slavík Mattoni 2008 proběhlo v sobotu 13. prosince 2008 ve Státní opeře Praha. Kdo tedy získal titul Absolutní slavík 2008? …více»

Autogramiáda zpěvačky Dary Rolins

Autogramiáda zpěvačky Dary Rolins
14. 12. 2008 Úspěšní lidé
Zpěvačka Dara Rolins byla nedávno hostem autogramiády v prodejně sportovní módy na pražském Andělu. Dara přišla samozřejmě oblečená ve sportovním.Návštěvníci prodejny měli možnost vidět na vlastní oči …více»

VÁNOCE - legenda a fakta

VÁNOCE - legenda a fakta
14. 12. 2008 Svátky
Slovo Vánoce pochází z německého Weinachten = svatá noc, jež bylo převzato do češtiny dosti netradičně. První část slova vá - bylo ponecháním počátku německého Wei, dále se přiřadila druhá část slova  …více»
 

Advent – díl. 3 (dnešní advent)

Advent – díl. 3 (dnešní advent)
14. 12. 2008 Svátky
Pojem advent se v současné době opět vrací do podvědomí nevěřících a mohu přiznat, že já sama jsem tento pojem neznala. Přicházíval k nám Mikuláš, slavily se vánoční svátky, na Barboru... …více»

Stryptýz od manželky?

Stryptýz od manželky?
13. 12. 2008 Televizní tipy
Nic než pravda je pořad, který je postavený na emocích. Jinak tomu není ani v dalším dílu. Jak se bude cítit dcera Lenky Makrlíkové, když zjistí, že by se její matka nevzdala koně, i kdyby věděla, že  …více»

Apassionata 2008 - ohlédnutí

Apassionata 2008 - ohlédnutí
12. 12. 2008 Kultura
Apassionata. Předloni jsem strašně chtěla jet. Loni jsem si řekla, že "určitě pojedu", ale před Váncemi, kdy show probíhá, nebyl k dispozici patřičný obnos (musím k lístkům počítat sumu za cestování …více»

Známé osobnosti oslavily v Broumově Vánoce 2008 s dětmi

Známé osobnosti oslavily v Broumově Vánoce 2008 s dětmi
12. 12. 2008 Novinky
Vánoce 2008 se uskutečnily v Kulturním domě Střelnice v Broumově. Sál byl zcela vyprodaný – už to samo o sobě slibovalo příjemně prožitý večer. Velmi elegantní a propracovaný program shlédlo …více»

Lucie Borhyová porodila syna

Lucie Borhyová porodila syna
12. 12. 2008 Úspěšní lidé
Jedna z nejoblíbenějších žen televizní obrazovky Lucie Borhyová porodila dnes 11. prosince chlapečka Lucase. Oba jsou v pořádku. Lucie začala rodit už dnes v půl šesté ráno a syn Lucas byl na světě …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !