Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 21.08. 2018
Dnes má svátek Johana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Kdo je kdo v Kdosicích aneb seznamnte se s postavami filmu HORTON

Kdo je kdo v Kdosicích aneb seznamnte se s postavami filmu HORTON
17. 04. 2008 Televizní tipy
Horton je jiný než ostatní sloni. Nejen že je velký na pohled, má také velké srdce, velký charakter a velký smysl pro humor. Ochota, bezelstnost a odvaha z něj přímo sálají. I přes nepřízeň osudu,  …více»

HORTON - skvělý film pro každého

HORTON - skvělý film pro každého
17. 04. 2008 Televizní tipy
Tvůrci Doby ledové přicházejí se zbrusu novou pohádkou pro děti i dospělé. Příběh z pera Dr. Seusse si své fanoušky našel po celém světě a až uvidíte HORTONa v kině, budete mezi ně patřit i vy  …více»

77 jednoduchých tipů na hubnutí

77 jednoduchých tipů na hubnutí
16. 04. 2008 Knižní tipy
Toužíte zredukovat svou hmotnost? Necháváte se zlákat nejrůznějšími sliby, ale po dosažení ideální váhy přichází na řadu známý jojo-efekt? Nezoufejte. Chcete-li si  …více»

Populární Výměna manželek zavítala do seriálu Ulice

Populární Výměna manželek zavítala do seriálu Ulice
15. 04. 2008 Televizní tipy
Oblíbená reality show Výměna manželek zavítala také do seriálu Ulice. Samotnou výměnu manželského páru manželů Báry a Tomáše Jordánových (Tereza Brodská a Petr Vacek) a manželů Jarešových  …více»

Charitativní koncert Chceme žít s vámi

Charitativní koncert Chceme žít s vámi
15. 04. 2008 Kultura
Ve čtvrtek 24. dubna se uskuteční již 13. ročník charitativního koncertu Chceme žít s vámi, který pořádá Nadace Nova. Je určen pro mentálně postižené děti a dospělé ze specializovaných ústavů celé …více»
 

Kouzelnická sobota v Palladiu

Kouzelnická sobota v Palladiu
15. 04. 2008 Novinky
Všechny vás srdečně zveme k příjemně strávenému sobotnímu odpoledni se zajímavým programem pro celou rodinu. Akce proběhne v SOBOTU 26.4.2008, od dvou hodin odpoledne do šesti hodin večer,  …více»

SOS varuje před dalšími sýrovými náhražkami

SOS varuje před dalšími sýrovými náhražkami
14. 04. 2008 Novinky
SOS varuje před klamavým prodejem dalších sýrových náhražek. Tentokrát se jedná o plátkové, v balíčcích jednotlivě balené tavené sýry, které se opět prodávají mezi běžnými sýry, aniž by měl …více»

Perličky z natáčení filmu BOBULE

Perličky z natáčení filmu BOBULE
14. 04. 2008 Televizní tipy
"Konečně mám roli, kdy si nemusím dávat pozor na svoji moravštinu a můžu mluvit, jak mi zobák narost," pochvaloval si Tomáš Matonoha. Manželka Lucie představuje pravou moravskou ženu.  …více»

Rozhovor s hercem filmu BOBULE - Lubomír Lipský

Rozhovor s hercem  filmu BOBULE - Lubomír Lipský
14. 04. 2008 Úspěšní lidé
Myslíte si, že Vám byla tato role psána přímo na tělo? Určitě ne. Protože když se na sebe dívám, tak jsem ještě popsán nebyl. Byl jsem popsán různě, ale takto určitě ne.  …více»

Rozhovor s hercem filmu BOBULE - Miroslav Táborský

Rozhovor s hercem  filmu BOBULE - Miroslav Táborský
14. 04. 2008 Úspěšní lidé
Nad scénářem Bobulí mě napadlo, že by to mohl být hravý, pohodový film z prostředí, které se mi zdá samo o sobě příjemné, byť pro ty, kteří pracují na vinicích, je to hlavně o dřině. Ta moje  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !