Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 15.02. 2019
Dnes má svátek Jiřina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Fenomén bezpečnostních dveří

Fenomén bezpečnostních dveří
10. 02. 2009 Technika
Hlavním úkolem bezpečnostních dveří je vytvořit obtížně překonatelnou překážku nezvaným hostům na vstupu do našeho objektu. …více»

Rozhýbej tělo s Looney Tunes!

Rozhýbej tělo s  Looney Tunes!
9. 02. 2009 Novinky
V Kinder Překvapení nyní můžete najít novou sérii Looney Tunes Active! Nové figurky vás vylákají na skateboard, na brusle i na fotbal. Looney Tunes jistě dobře znáte z televize, ale pokud si přece  …více»

Známe výsledky ankety ANNO 2008!

Známe výsledky ankety ANNO 2008!
9. 02. 2009 Televizní tipy
Televize Nova slaví letos patnácté narozeniny a dnes v Hudebním divadle Karlín vyhlásila výsledky divácké ankety ANNO 2008. Třetím nejoblíbenějším mužem se stal moderátor Ray Koranteng,  …více»

Valentýn se blíží - nadělujte jemu, ale také sobě!

Valentýn se blíží - nadělujte jemu, ale také sobě!
8. 02. 2009 Svátky
Svatý Valentýn se blíží a spolu s ním se obchody zaplňují nejrůznějšími dárky, překvapeními a drobnostmi. Zhruba polovina Čechů tento svátek odsuzuje. Čtvrtina jej slaví pravidelně... …více»

Dítě je nemocné! Co mám dělat?

Dítě je nemocné! Co mám dělat?
8. 02. 2009 Knižní tipy
Kniha švédského dětského lékaře vám poradí! Autor s humorem a velkou dávkou pochopení pro malé pacienty i jejich rodiče vysvětluje, co mohou jednotlivé symptomy znamenat, jak rozpoznat různé nemoci, …více»
 

Bojujme proti krizi - žvýkačkou

Bojujme proti krizi - žvýkačkou
7. 02. 2009 Novinky
Krize - slovo po kterém se nám udělá husí kůže až na zádech. Bohužel tady neplatí přísloví o kaši, která se nikdy nejí tak horká, avšak průzkumy ukazují, že lidé, kteří pravidelně žvýkají …více»

Zvláštnosti měsíce ledna

Zvláštnosti měsíce ledna
6. 02. 2009 Novinky
Pro naše předky nezačínal rok měsícem lednem. Za začátek roku se počítal jako začátek roku 1. březen. Leden v římském kalendáři představoval až jedenáctý měsíc v pořadí.  …více»

Hotely budou obhajovat své hvězdičky

Hotely budou obhajovat své hvězdičky
5. 02. 2009 Technika
České hotely budou letos obhajovat své hvězdičky. Nynější certifikace, platná od roku 2006, vyprší s koncem roku. Řekl to generální sekretář Asociace hotelů a restaurací ČR Václav Stárek. Oficiální …více»

Obrazy z cest - české umění v Andalusii, Brazílii, Francii a Kanadě

Obrazy z cest - české umění v Andalusii, Brazílii, Francii a Kanadě
5. 02. 2009 Kultura
Obrazy z cest – Mezinárodní projekty Galerie La Femme 2003 – 2008 - české umění v Andalusii, Brazílii, Francii a Kanadě. Ve dnech od 30. 1. do 14. 3. 2009 můžete shlédnout v Galerii Anderle …více»

Oslavy 15 let Novy vyvrcholí předáváním cen ankety ANNO 2008

Oslavy 15 let Novy vyvrcholí předáváním cen ankety  ANNO 2008
3. 02. 2009 Televizní tipy
Výsledky divácké ankety ANNO 2008 o nejoblíbenějšího muže, neoblíbenější ženu, pořad a koprodukční film TV Nova budou vyhlášeny v neděli 8. února večer v přímém přenosu z pražského Hudebního divadla …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !