Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 21.08. 2018
Dnes má svátek Johana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Rozhovory s herečkou filmu BOBULE - Tereza Voříšková

Rozhovory s herečkou  filmu BOBULE - Tereza Voříšková
14. 04. 2008 Úspěšní lidé
Terezo, jaká byla Vaše reakce, když jste si přečetla scénář? Já jsem si ho dočetla na konci natáčení, takže jsem ani nevěděla co pořádně točím, ale ten scénář mi přišel příjemný, milý a hezký. …více»

Rozhovor s hercem filmu BOBULE - Lukáš Langmajer

Rozhovor s hercem filmu BOBULE - Lukáš Langmajer
14. 04. 2008 Úspěšní lidé
Improvizovat mě bavilo. A to hlavně s Kryštofem Hádkem. Vlastně mě to bavilo hned po našem příjezdu na Moravu. Ve chvíli, kdy jsem měl v ruce skleničku dobrého vína, tak ta improvizace byla na místě. …více»

Rozhovor s hercem filmu BOBULE - Kryštof Hádek

Rozhovor s hercem  filmu BOBULE - Kryštof Hádek
14. 04. 2008 Úspěšní lidé
Poprvé jsem dostal scénář někdy v květnu či červnu loňského roku. Mně se to strašně líbilo. Byl to takový letní příběh, který by se opravdu mohl stát. Četl jsem to strašně zaujatě.  …více»

Nový film BOBULE…..nevinně o víně

Nový film BOBULE…..nevinně o víně
14. 04. 2008 Televizní tipy
Letní komedie, která nás zavede na moravské vinice, je příběhem dvou kamarádů Honzy a Jirky. Honza (Kryštof Hádek) je typický městský floutek. Jeho kámoš Jirka (Lukáš Langmajer) je podvodníček, který …více»

Absolutní vítězkou cen TýTý se stala Hana Maciuchová

Absolutní vítězkou cen TýTý se  stala Hana Maciuchová
13. 04. 2008 Úspěšní lidé
Již po sedmnácté se v sobotu 12. dubna rozdávaly televizní ceny TýTý. O nejlepší osobnost v deseti kategoriích rozhodovali diváci prostřednictvím sms. Do Dvorany slávy vstoupila Kamila Moučková. …více»
 

Agáta Hanychová zazáří v Ošklivce Katce

Agáta Hanychová zazáří v Ošklivce Katce
13. 04. 2008 Televizní tipy
Herecký ansábl seriálu Ošklivka Katka se rozrůstá. Novou tváří se stala Klaudie Skopalová, kterou ztvární Agáta Hanychová.  …více»

Ochutnáváme víno: zapojte všechny smysly

Ochutnáváme víno: zapojte všechny smysly
13. 04. 2008 Ze společnosti
Chcete ve společnosti zapůsobit svými znalostmi o víně? Chystáte se vyrazit s přáteli na jižní Moravu do vinných sklepů nebo na některou z četných vinařských výstav? Pak vám určitě přijdou vhod  …více»

Znáte Kouzelnou školku?

Znáte Kouzelnou školku?
11. 04. 2008 Knižní tipy
Kouzelná školka je cyklickým a inspirativním pořadem pro děti předškolního věku. Důraz je zde kladen na jemnost, „hladivost“ a především srozumitelnost nejmenším divákům (3-6 let). Jeho posláním je  …více»

Kostičky - hravá encyklopedie pro předškolní děti

Kostičky - hravá encyklopedie pro předškolní děti
11. 04. 2008 Knižní tipy
Klaun Kostkáč provází děti světem dospělých pomocí her, písniček, říkadel a dětské fantazie. Malí diváci se dozvídají pro ně přijatelnou formou řadu informací, např. o řemeslech, ekologii …více»

Kostkáčkova abeceda a Počítání s Kostkáčem

Kostkáčkova abeceda a Počítání s Kostkáčem
11. 04. 2008 Knižní tipy
Bezmála již 10 let provází klaun Kostkáč v pořadu České televize Kostičky děti předškoláky a prvňáky světem všedním i svátečním a pomocí her, písniček a říkadel rozvíjí jejich fantazii a tvořivost. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !