Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.02. 2019
Dnes má svátek Gizela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Mistrovství světa okoření nefalšovaný rock skupiny Deep Purple

Mistrovství světa okoření nefalšovaný rock skupiny Deep Purple
12. 02. 2009 Kultura
Na libereckém FIS Mistrovství světa v klasickém lyžování, jež bude příjemně zaměstnávat naši pozornost mezi 18. únorem a 1. březnem, to bude pořádná jízda nejen na sněhu! Program slibuje takové  …více»

Monopoly celosvětový turnaj – přihlaste se již nyní

Monopoly celosvětový turnaj – přihlaste se již nyní
11. 02. 2009 Technika
Dlouho očekávaná událost je tady! Celosvětový turnaj ve hře MONOPOLY – poprvé také v České republice! Konečně si i čeští hráči a příznivci Monopolů mohou vyzkoušet své hráčské schopnosti ve hře …více»

ZÁZRAKY PŘÍRODY - nová poučně zábavná show ČT

ZÁZRAKY PŘÍRODY - nová poučně zábavná show ČT
11. 02. 2009 Televizní tipy
V sobotu 14. února na ČT1 od 20.00 hodin sledujte novou poučně zábavnou show ZÁZRAKY PŘÍRODY, jejíž největší hvězdou je příroda sama. Pořadem, u kterého se budete divit, žasnout a bavit, vás provedou  …více»

Nova začala natáčet seriál Dokonalý svět

Nova začala natáčet seriál Dokonalý svět
10. 02. 2009 Televizní tipy
Nový seriál z prostředí redakce lifestylového časopisu odstartoval své natáčení první klapkou, která padla v pondělí 9. února 2009 po ránu ve vysočanských ateliérech. Na place byli od ranních hodin …více»

Fenomén bezpečnostních dveří

Fenomén bezpečnostních dveří
10. 02. 2009 Technika
Hlavním úkolem bezpečnostních dveří je vytvořit obtížně překonatelnou překážku nezvaným hostům na vstupu do našeho objektu. …více»
 

Rozhýbej tělo s Looney Tunes!

Rozhýbej tělo s  Looney Tunes!
9. 02. 2009 Novinky
V Kinder Překvapení nyní můžete najít novou sérii Looney Tunes Active! Nové figurky vás vylákají na skateboard, na brusle i na fotbal. Looney Tunes jistě dobře znáte z televize, ale pokud si přece  …více»

Známe výsledky ankety ANNO 2008!

Známe výsledky ankety ANNO 2008!
9. 02. 2009 Televizní tipy
Televize Nova slaví letos patnácté narozeniny a dnes v Hudebním divadle Karlín vyhlásila výsledky divácké ankety ANNO 2008. Třetím nejoblíbenějším mužem se stal moderátor Ray Koranteng,  …více»

Valentýn se blíží - nadělujte jemu, ale také sobě!

Valentýn se blíží - nadělujte jemu, ale také sobě!
8. 02. 2009 Svátky
Svatý Valentýn se blíží a spolu s ním se obchody zaplňují nejrůznějšími dárky, překvapeními a drobnostmi. Zhruba polovina Čechů tento svátek odsuzuje. Čtvrtina jej slaví pravidelně... …více»

Dítě je nemocné! Co mám dělat?

Dítě je nemocné! Co mám dělat?
8. 02. 2009 Knižní tipy
Kniha švédského dětského lékaře vám poradí! Autor s humorem a velkou dávkou pochopení pro malé pacienty i jejich rodiče vysvětluje, co mohou jednotlivé symptomy znamenat, jak rozpoznat různé nemoci, …více»

Bojujme proti krizi - žvýkačkou

Bojujme proti krizi - žvýkačkou
7. 02. 2009 Novinky
Krize - slovo po kterém se nám udělá husí kůže až na zádech. Bohužel tady neplatí přísloví o kaši, která se nikdy nejí tak horká, avšak průzkumy ukazují, že lidé, kteří pravidelně žvýkají …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !