Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 24.05. 2018
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Konference Seberealizace žen aneb Naplňte si své sny!

Konference Seberealizace žen aneb Naplňte si své sny!
17. 11. 2007 Úspěšní lidé
Ženy působící na různých úrovních v soukromých firmách, podnikající i zaměstnankyně různých institucí státní a veřejné správy diskutovaly o mentoringu jako specifickém nástroji profesního a osobnostního rozvoje, ale i o podnikání …více»

Benefiční koncert Petry Janů

Benefiční koncert Petry Janů
17. 11. 2007 Úspěšní lidé
Olivova dětská léčebna v Říčanech u Prahy si Vás dovoluje pozvat na benefiční koncert zpěvačky Petry Janů, který se koná v pondělí 17. prosince 2007 od 19 hodin. …více»

Mistři v zástěrách

Mistři v zástěrách
17. 11. 2007 Novinky
Středočeská vesnice Mratín se stane první prosincovou sobotu dějištěm nultého ročníku Mistrovství ČR v přípravě bramborového salátu – HELLMANN´S Cup 2007.  …více»

Benefiční koncert

Benefiční koncert
17. 11. 2007 Ze společnosti
Zpěvačka Aneta Langerová již potřetí zazpívá na podzimním benefičním koncertu "ANETA PRO SVĚTLUŠKU". Spolu s patronkou Světlušky, Anetou Langerovou, zazpívají pro nevidomé paní Hana Hegerová, NO NAME a nevidomé děti …více»

Autorka jediné Kupkovy monografie navštívila Opočno

Autorka jediné Kupkovy monografie navštívila Opočno
16. 11. 2007 Knižní tipy
Koncem října navštívila Opočno, rodné město malíře Františka Kupky, Ludmila Vachtová význačná teoretička a kritičkou výtvarného umění, která žije více než třicet let ve švýcarském Curychu.  …více»
 

Ikona světového módního návrhářství - Cynthia Rowley

Ikona světového módního návrhářství - Cynthia Rowley
15. 11. 2007 Úspěšní lidé
Cynthia Rowley patří mezi nejúspěšnější a nejrespektovanější americké designérky. Narodila se v Illinois a první model navrhla už ve svých 7 letech. Vystudovala School of the Art Institute of Chicago a během studia prodávala své modely do  …více»

Martin Dejdar v hlavní roli filmu Učitel tance

Martin Dejdar v hlavní roli filmu Učitel tance
14. 11. 2007 Televizní tipy
Do plicního sanatoria přichází taneční mistr Majer. Jeho diagnóza je vážná. Tuberkulóza. Místo, aby se podal své nemoci, začne proti ní aktivně bojovat tancem. Postupně získává na svou stranu všechny pacienty, kteří doposud  …více»

Vánoce 2007, oslavte Vánoce už 6. prosince

Vánoce 2007, oslavte Vánoce už 6. prosince
13. 11. 2007 Ze společnosti
Blíží se čas Vánoc. Vánoce 2007 je společensko charitativní akce, která se připravuje již letos posedmé, opět v Broumově a akce je pro všechny, kteří chtějí oslavit vánoční svátky v předstihu a udělat si radost z příjemně prožitého  …více»

11 důvodů, proč kupovat biopotraviny

11 důvodů, proč kupovat biopotraviny
12. 11. 2007 Ze společnosti
Hospodářská zvířata chovaná intenzívním způsobem jsou denně krmena antibiotiky, hormony, léky proti parazitům a jinými léčivy bez ohledu na to, zda jsou nemocná nebo ne. Tyto látky pak přecházejí do jejich masa a mléka a následně  …více»

Svatomartinská vína otevřena

Svatomartinská vína otevřena
10. 11. 2007 Ze společnosti
Svátek svatého Martina, 11. listopad, se již stal nedílnou součástí kalendáře každého vinaře či milovníka vína. Nejen o přísloví s bílou peřinou je svátek sv. Martina. Již z dob císaře Josefa II. pochází tradice začínat  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !