Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 21.08. 2018
Dnes má svátek Johana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Společnost

Muzikálové drama Tajemství je zpět

Muzikálové drama Tajemství je zpět
23. 03. 2008 Kultura
Návrat muzikálového dramatu Daniela Landy Tajemství na repertoár pražského Divadla Kalich doprovázelo předání multiplatinových desek za prodej cd a dvd s tímto titulem. K slavnostnímu aktu došlo pří …více»

Křest nového CD Dary Rolins

Křest nového CD Dary Rolins
23. 03. 2008 Úspěšní lidé
Zpěvačka a nastávající mamininka Dara Rolins pokřtila své nové album s názvem D2. Blahopřát jí přišel i kmotr desky americký rapper Nironic, který je zároveň hostem na této novince. Role průvodce  …více»

Otto Wichterle – vynálezce kontaktních čoček

Otto Wichterle – vynálezce kontaktních čoček
22. 03. 2008 Úspěšní lidé
Na vánoce 1961 si Otto Wichterle sestavil pomocí dětské kovové stavebnice Merkur první prototyp odstředivého odlévacího zařízení, které poháněl dynamem z jízdního kola, zapojeným na zvonkový transformátor  …více»

Merkur žije!

Merkur žije!
22. 03. 2008 Výchova
Ojedinělou výstavu připravil na březen ve svých prostorách liberecký iQpark ve spolupráci s Nadací Škola Hrou. Který kluk by před patnácti lety neznal slavnou stavebnici Merkur? Stavebnice nesměla chy …více»

Hlídejte si datumy použitelnosti potravin i o Velikonocích

Hlídejte si datumy použitelnosti potravin i o Velikonocích
22. 03. 2008 Svátky
Velikonoční nákupní horečka vrcholí a na SOS se obracejí spotřebitelé s poznatky, že ne všechno potravinářské zboží, které se objevuje na pultech, je kvalitní a čerstvé. Proto SOS apeluje na spotřebit …více»
 

X Factor odstartuje finálová kola Ohnivou nocí

X Factor odstartuje finálová kola Ohnivou nocí
22. 03. 2008 Ze společnosti
Již tuto neděli se divákům poprvé v živém vystoupení představí dvanáctka finalistů soutěže X Factor. První finálový večer se ponese ve znamení ohně, finalisté zazpívají písně s ohněm v rytmu či názvu. …více»

Divadlo Rokoko uvede osobitou inscenaci Kauza Divá Bára

Divadlo Rokoko uvede osobitou inscenaci Kauza Divá Bára
21. 03. 2008 Kultura
Premiéru hry Kauza Divá Bára uvede na podzim pražské Divadlo Rokoko. Poutavé drama podle známé předlohy Boženy Němcové nastudoval výrazný slovenský režisér Dodo Gombár. Němcová je jednou z mála český …více»

Dorota Nvotová vydala nové album „Síla vzlyku“!

Dorota Nvotová vydala nové album „Síla vzlyku“!
21. 03. 2008 Úspěšní lidé
Dorota Nvotová po čtyřech letech od vydání svého debutového alba s názvem „Dorota Nvotová“ (2004) přichází na trh se svým druhým sólovým albem, které nese název „Síla vzlyku“.  …více»

Velikonoce a jejich tradice

Velikonoce a jejich tradice
21. 03. 2008 Svátky
Jaro už nám klepe na dveře a Velikonoční svátky na sebe nenechají dlouho čekat. Ani tento rok jsme na Vás s příchodem jara nezapomněli. Připravili jsme pro Vás shrnutí velikonočních tradic a zvyků a velikonoční recepty, které jsou pečlivě vyzkoušeny.  …více»

Soutěž o nejkrásnější nohy!

Soutěž o nejkrásnější nohy!
20. 03. 2008 Úspěšní lidé
Kdo z českých celebrit má nejkrásnější nohy? Finalistky soutěže o nejkrásnější nohy českých celebrit již byly představeny: jsou jimi Petra Faltýnová, Lucie Váchová a Kateřina Kristelová  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !