Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Filmové novinky

Dramatický film Vášeň mezi řádky

Dramatický film Vášeň mezi řádky
10. 04. 2014 Filmové novinky
Příběh utajené lásky jednoho z největších spisovatelů by s přehledem mohl být základem slavného románu, zůstal ale tajemstvím a v plné síle ho ukazuje až tento film Vášeň mezi řádky. Charles Dickens,  …více»

Filmová komedie Víta Olmera BONY A KLID 2

Filmová komedie Víta Olmera BONY A KLID 2
7. 04. 2014 Filmové novinky
Premiéra dlouho očekávaného volného pokračování kultovní „vekslácké balady“ z konce 80. let Bony a klid 2 se odehraje 20. května 2014 v TIPSPORT Areně v Praze. A událost to bude vskutku stylová!  …více»

Nový český film 10 pravidel jak sbalit holku

Nový český film 10 pravidel jak sbalit holku
19. 03. 2014 Filmové novinky
Hlavní hrdina nové filmové komedie 10 pravidel jak sbalit holku Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý student astrofyziky, jehož největší láskou  …více»

Fantasy film Kráska a zvíře

Fantasy film Kráska a zvíře
13. 03. 2014 Filmové novinky
Kráska a Zvíře – tradiční příběh s netradičním zpracováním. 1810. Poté, co ztratil své štěstí na moři je zdrcený obchodník nucen odejít na venkov se svými šesti dětmi. Mezi nimi je i Kráska, jeho  …více»

Životopisné drama Koleje osudu

Životopisné drama Koleje osudu
12. 03. 2014 Filmové novinky
Colin Firth a Nicole Kidman září v silném příběhu pomsty a lásky, jejichž osudovost je na plátně téměř hmatatelná. Koleje osudu začínají jako romantické souznění dvou duší, Colin Firth a Nicole Kidmam  …více»
 

Nový film Vampire Academy v našich kinech

Nový film Vampire Academy v našich kinech
6. 03. 2014 Filmové novinky
Rose Hathawayová je dhampýrka, napůl člověk a napůl vampýr. Dhampýři jsou zároveň strážci Morojů, což jsou klidní a smrtelní vampýři, kteří žijí diskrétně v našem světě. Posláním dhampýrů je chránit  …více»

Nové české drama Fair Play

Nové české drama Fair Play
5. 03. 2014 Filmové novinky
Film Fair Play se odehrává v osmdesátých letech v Československu. Mladičká sprinterka Anna (Judit Bárdos) se stává členkou Střediska vrcholového sportu. Její matka (Anna Geislerová) a trenér  …více»

Akční thriller Non-stop

Akční thriller Non-stop
27. 02. 2014 Filmové novinky
„Každých dvacet minut jeden pasažér na palubě tohoto letadla zemře.“ Liam Neeson se po skvělých thrillerech 96 hodin a Neznámý vrací do akční role osamělého drsného hrdiny, která mu více než sluší.  …více»

Film Kandidát

Film Kandidát
26. 02. 2014 Filmové novinky
V dnešní době jsou nejcennějším zbožím informace. Film Kandidát ukazuje velkou moc médií, která manipulováním s událostmi mohou ovlivňovat celý svět. Příběh sleduje zákulisí politické kampaně  …více»

Film Angelika - nesmrtelý příběh lásky

Film Angelika - nesmrtelý příběh lásky
22. 02. 2014 Filmové novinky
Film Angelika představuje nové zpracování nesmrtelného příběhu lásky, který okouzlil milióny diváků po celém světě. Markýza Angelika Sancé de Monteloup je nejen mladá a okouzlující, ale také neústupná  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !