Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 20.09. 2017
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

13. komnata Radka Jaroše

13. komnata Radka Jaroše
26. 06. 2017 Knižní tipy
Radek Jaroš je jedním z nejrespektovanějších českých horolezců a dobrodruhů. Na začátku jeho lezecké kariéry to však vypadalo, že nadějný horolezec velmi rychle ukončí své lezecké a riskantní výstupy  …více»

Malé a šikovné dekorace pro váš domov

Malé a šikovné dekorace pro váš domov
24. 06. 2017 Knižní tipy
K tomu, abychom našemu domovu vtiskli jedinečný, osobitý charakter, nepotřebujeme mnoho. Stačí originální závěsné mobily, praktické nápady na odkládání a ukládání věcí nebo malé dekorace na vystavení  …více»

Kočičí řeč

Kočičí řeč
22. 06. 2017 Knižní tipy
Přehledně udělaná příručka o tom, jak se krok za krokem naučit porozumět kočičí řeči. V úvodu se zabývá obecnou charakteristikou, jak kočky jako dravci vnímají okolí a jak uvažují.  …více»

Podivuhodný nosorožík

Podivuhodný nosorožík
18. 06. 2017 Knižní tipy
Když profesor Bartoloměj Cuttle beze stopy zmizí z uzamčeného depozitáře londýnského Přírodopisného muzea, policie je v koncích. A stejně tak i profesorův syn Darkus, ze kterého se ze dne na den  …více»

Harry Potter a Kámen mudrců znovu ožívá

Harry Potter a Kámen mudrců znovu ožívá
17. 06. 2017 Knižní tipy
26. června uplyne dvacet let od vydání první knihy o Harrym Potterovi v Anglii. Nakladatelství Albatros připravilo jako narozeninový dort svým čtenářům nové vydání všech sedmi knih o čarodějnickém  …více»
 

Fénixové českých zámků

Fénixové českých zámků
17. 06. 2017 Knižní tipy
Deset českých zámků, deset životních osudů, deset jedinečných příběhů. Autor knihy Petr Janoch dokumentuje výjimečné počiny neobyčejných lidí, kteří měli tu odvahu a vrhli se do opravy zchátralých  …více»

Grilování od A do Z

Grilování od A do Z
16. 06. 2017 Knižní tipy
264 rad jak vařit na otevřeném ohni. Kniha známé autorky kuchařek Lisy Atwood poslouží jako podrobná a srozumitelná příručka na správné grilování. Neobsahuje pouze recepty, ale kompletní  …více»

Inteligence psů

Inteligence psů
15. 06. 2017 Knižní tipy
Jestli jste někdy uvažovali nad tím, co se skutečně odehrává v hlavě vašeho psa, nyní máte příležitost, jak to zjistit. V revidovaném a aktualizovaném vydání populární knihy předává psycholog a  …více»

Lež ti kouká z očí

Lež ti kouká z očí
14. 06. 2017 Knižní tipy
Přestože je tato kniha o lhaní, můžete se spolehnout, že vám rozhodně nelže. Možná ani netušíte, proč jste sáhli právě po ní. Třeba vás lhaní, lži a všechno, co se jich týká, zajímá a rádi byste se  …více»

Ve službách mocných

Ve službách mocných
13. 06. 2017 Knižní tipy
Někdejší johanitský rytíř Wolfram Katzinger z Olšové se s řádem johanitů rozchází. Je ale vůbec možné opustit řád bez ztráty cti? Wolfram navíc zvažuje možnost vstoupit do služeb krále Jana  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !