5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 28.02. 2017
Dnes má svátek Lumír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Slova, která pomáhají aneb Motivace k lepšímu životu

Slova, která pomáhají aneb Motivace k lepšímu životu
19. 12. 2016 Knižní tipy
Slova mají velkou moc! Poskytují obrovskou moudrost a mohou pomoci ve všech oblastech našeho života. Slovo není jen tak něco, slovo je energie. Je až neuvěřitelné, jakou mají sílu slova.  …více»

Rozhovory s nebem

Rozhovory s nebem
19. 12. 2016 Knižní tipy
Jak dostáváme zprávy "z druhé strany". Na základě osobních zkušeností i zážitků mnoha lidí sestavila uznávaná odbornice na paranormální jevy sbírku uklidňujících i znepokojivých příběhů o kontaktech  …více»

Opravdové jídlo - Real Food Projects

Opravdové jídlo - Real Food Projects
18. 12. 2016 Knižní tipy
Dejte jednou pro vždy vale svému supermarketu a začněte jíst opravdové jídlo. Opravdové jídlo je příručka, která vás seznámí s třiceti základními kuchařskými dovednostmi a umožní vám získat opět  …více»

Strava pro běžce - i pro vegetariány a vegany

Strava pro běžce - i pro vegetariány a vegany
17. 12. 2016 Knižní tipy
Sportovní výživa založená na výhradně rostlinné stravě, bohatá na bílkoviny, minerály, sacharidy, vitamíny a zdroje poskytující dostatečné množství energie. Pokrmy v této knize svými nutričními  …více»

Tajemství pergamenů

Tajemství pergamenů
16. 12. 2016 Knižní tipy
Přečtěte si strhující podobenství o ztrátě svobody, válce a odvaze bojovat. Z období třicetileté války přichází do současné Prahy monstrum, které má za úkol zničit moderní svět. Záhadně se tu ocitá i  …více»
 

Kurz domácího pečení: staňte se skvělým kuchařem

Kurz domácího pečení: staňte se skvělým kuchařem
15. 12. 2016 Knižní tipy
Osvojte si umění skvělé Anneky Manning. Ať už jste začátečník nebo pečete často, tato kniha pro vás bude užitečná. Anneka Manning vám odhalí 10 základních postupů, které jsou základem pro každé  …více»

Vinné koktejly

Vinné koktejly
14. 12. 2016 Knižní tipy
Díky kreativitě a experimentování Gianfranca Di Niso a dalších profesionálních barmanů a prostřednictvím skvostných fotografií Fabia Petroni představuje tato kniha výběr originálních a inovativních  …více»

Minidobroty k čaji

Minidobroty k čaji
13. 12. 2016 Knižní tipy
Malé pochoutky, které zpříjemní každý šálek čaje… Jemně provoněný čaj v kruhu přátel nebo rodiny přímo volá po nějaké dobrotě k zakousnutí. A tak vám jich nabízíme rovných čtyřicet. Čtyři desítky  …více»

Dítě Bridget Jonesové

Dítě Bridget Jonesové
12. 12. 2016 Knižní tipy
Největší smolařka literárního světa v dalších zábavných denících, které vás chytí za srdce. Trhlá a romantická Bridget je zpět! Navíc už dospěla do věku, kdy má poslední šanci otěhotnět. A to by nebyl  …více»

Pomazánky a saláty - 150 receptů

Pomazánky a saláty - 150 receptů
11. 12. 2016 Knižní tipy
Pomazánky jsou pro svou rozmanitost a variabilitu oblíbenou součástí studené kuchyně – mohou sloužit například jako lehký oběd či svačina a také tvoří neodmyslitelnou součást pohoštění. Saláty si  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !