Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 18.08. 2018
Dnes má svátek Helena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Zbožňuju navždycky

Zbožňuju navždycky
12. 06. 2018 Knižní tipy
V den, kdy manžel Alex popadne batoh a vyrazí na cesty, Angela Clarková slibuje, že se bude vyhýbat malérům a zůstane oběma louboutinkami pevně na zemi. Takže když přítel její nejlepší kamarádky svěří  …více»

Dominika na cestě Jižní Amerikou

Dominika na cestě Jižní Amerikou
11. 06. 2018 Knižní tipy
Metr a půl vysoká Dominika s ještě menší motorkou se vydává sama napříč Jižní Amerikou. Setkává se s padouchy i vzteklými psy, s poruchou i nemocnicí. Být to fikce, čtenář by si řekl, že to autor se  …více»

Šéfkuchaři také milují tousty

Šéfkuchaři také milují tousty
10. 06. 2018 Knižní tipy
Šéfkuchařův průvodce světem moderních toustů. Zapomeňte na nudnou šunku se sýrem. OCHUTNEJTE ZAPEČENOU FANTAZII! Známý šéfkuchař Darren Purchese vás ve své knize provede světem moderních toustů. Před  …více»

Čertí babička

Čertí babička
9. 06. 2018 Knižní tipy
V každém pekle je samozřejmě plno čertů, ale musí tu být i někdo, kdo se postará o pořádek, legraci a dobré jídlo. Ten někdo je babička! Čerti vědí, jak by to bez ní s peklem dopadlo. Čertí babička se  …více»

Zbavte se pálení žáhy

Zbavte se pálení žáhy
8. 06. 2018 Knižní tipy
Pálení žáhy (reflux, gastritida, podrážděný žaludek). Autorka jednoduše a srozumitelně ukazuje, jak dochází k pálení žáhy a k refluxu. Zve vás na velmi informativní cestu trávicím traktem, počínaje  …více»
 

Biozahrada - zahrada bez chemie a plná života

Biozahrada - zahrada bez chemie a plná života
7. 06. 2018 Knižní tipy
Již začátkem devadesátých let minulého století, tedy v době, kdy se ještě příliš nemluvilo o ekologizaci zemědělství, psal novinář Arnošt Tabach stati do časopisů o novém pohledu na pěstování zahradní  …více»

Komunikace v konfliktu

Komunikace v konfliktu
3. 06. 2018 Knižní tipy
Konflikty mají spoustu podob. Od pravidelné hádky kvůli neumytému nádobí, přes seřvání nadřízeným, po domácí násilí a brutální vraždy v afektu. Násilí, verbální i fyzické, je formou komunikace a má  …více»

Manuál pro milovníka kávy

Manuál pro milovníka kávy
29. 05. 2018 Knižní tipy
Uvařit si skutečně dobrou kávu není jen tak. O tom byste asi každý mohl něco vyprávět… A přitom je to možné i bez drahého vybavení. Nevěříte? ento manuál vás o tom přesvědčí. Autorka si s  …více»

Veterinární akademie – Škola začíná

Veterinární akademie – Škola začíná
25. 05. 2018 Knižní tipy
"Sněte, ještě než půjdete spát! Světový bestseller představuje životy inspirativních žen napříč dějinami." Sto krátkých příběhů vypráví životní osudy stovky mimořádných žen z minulosti i současnosti.  …více»

Moje zahradní kuchařka

Moje zahradní kuchařka
24. 05. 2018 Knižní tipy
Sklízíte na své zahrádce jablka, cukety, bylinky a další chutné plody, ale chybí vám ty správné sezónní recepty? Nechte se zlákat tradičními i neobvyklými recepty. Vyzkoušejte pampeliškové želé,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !