Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 26.04. 2017
Dnes má svátek Oto
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Infuzování, esence chutí a vůní

Infuzování, esence chutí a vůní
23. 02. 2017 Knižní tipy
Skvělé recepty začínají intenzivní esencí chutí! Infuzování, nový trend v přípravě domácích olejů, octů, omáček, bitterů, limonád a dalších dobrot. Vaříte rádi? A chtěli byste, aby vaše kulinářské  …více»

100 snadných papírových květin

100 snadných papírových květin
21. 02. 2017 Knižní tipy
100 snadných květin, které nikdy neuschnou… Květiny vždy potěší. A to nejen ty skutečné, jimž musíte vyměňovat vodu ve váze a nakonec je zvadlé vyhodíte, ale i ty, které nezvadnou nikdy – papírové.  …více»

Jakou barvu má medvěd?

Jakou barvu má medvěd?
19. 02. 2017 Knižní tipy
Nejlepší matematické a logické hádanky. Matematik Martin Gardner psal přes 25 let sloupky matematických her do prestižního časopisu Scientific American – vždy se snažil ukázat nový a neokoukaný  …více»

Střihněte dětem na šaty

Střihněte dětem na šaty
18. 02. 2017 Knižní tipy
Jste maminka s tvořivým srdcem, milujete své děti a chcete jim dopřát originální a stylové oblečení, které jim dokonale padne, a navíc ráda šijete? Pak právě pro Vás je určena tato kniha  …více»

Muži Marie Terezie

Muži Marie Terezie
17. 02. 2017 Knižní tipy
V době vlády Marie Terezie byly vedle krvavých válek taky uskutečněny reformy s dalekosáhlou, dodnes platnou účinností. V devíti bohatě ilustrovaných, živoucích portrétech představuje autorka ty muže  …více»
 

Zdravě bez hladovění - hubněte bez jednoduchých cukrů

Zdravě bez hladovění - hubněte bez jednoduchých cukrů
13. 02. 2017 Knižní tipy
Trpěli jste na dietě hlady, ničili se do úmoru v tělocvičně nebo se stravovali zdánlivě zdravě, ale přesto se vám nedařilo trvale zhubnout a cítili jste se neustále vyčerpaně?  …více»

Raw energie v každém doušku

Raw energie v každém doušku
11. 02. 2017 Knižní tipy
Tato kniha nabízí recepty na 126 zdravých raw veganských nápojů, které si můžete připravit v průběhu celého dne. Ráno začnete povzbuzujícím zeleným koktejlem, odpoledne doplníte energii nápojem bohatý  …více»

Jedlá soda – unikátní přírodní léčba

Jedlá soda – unikátní přírodní léčba
8. 02. 2017 Knižní tipy
Noční můra farmaceutického průmyslu. Co když existuje přírodní, zdraví prospěšná látka, která je levná, snadno dostupná a nejspíš ji máte doma v kuchyni? Ano, opravdu je to tak. Nazývá se soda  …více»

Podívánky Františka Nepila

Podívánky Františka Nepila
5. 02. 2017 Knižní tipy
Otevřete si knížku jako okno a podívejte se, kolik zajímavých věcí se skrývá v napohled docela obyčejném světě docela obyčejné rodiny! Kde je kdo doma? Jak se jmenuje dcera syna tatínka mojí maminky?  …více»

Dokonalost neznamená štěstí aneb Jak neztratit sám sebe

Dokonalost neznamená štěstí aneb Jak neztratit sám sebe
4. 02. 2017 Knižní tipy
Vydejte se spolu s námi hledat své opravdové já! Dokonalost neznamená štěstí, stejně jako obdiv neznamená lásku. Lidé to intuitivně vědí, ale často jim chybí odvaha být sami sebou, najít si svou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !