Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 07.08. 2020
Dnes má svátek Lada
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Konec hry

Konec hry
1. 05. 2020 Knižní tipy
Hadrovým panákem vše začalo. Loutkářem to pokračovalo. A teď je tu Konec hry: případ, v němž půjde o všechno. Případ, kterým se vražedný kruh uzavírá. Finlay Shaw, policista v důchodu, je nalezen  …více»

Mezi námi lháři

Mezi námi lháři
30. 04. 2020 Knižní tipy
Hra na pravdu začíná a pravda bude bolet. Říkali si A-tým a na střední to byla nerozlučná čtyřka. Dnes už má každý z nich dobrou práci, pěkný dům, trvalý vztah… a malé temné tajemství. Jenže lhát se  …více»

Dokonalá manželka

Dokonalá manželka
28. 04. 2020 Knižní tipy
Dokonalý život. Dokonalá láska. Dokonalá lež. Nový thriller autora bestsellerů Ta přede mnou a Věř mi, který neodložíte, dokud ho nedočtete. Když se vzbudí, bolí ji každičký kousek jejího těla a  …více»

Cesta hrdinky

Cesta hrdinky
25. 04. 2020 Knižní tipy
Kniha je výzvou pro všechny ženy k cestě do jejich vnitřních světů, aby se naučily vnímat svou ženskou sílu a energii, probádaly svět svých pocitů a potřeb, posílily své sebevědomí, důvěřovaly sobě  …více»

Dvakrát dole, jednou nahoře

Dvakrát dole, jednou nahoře
24. 04. 2020 Knižní tipy
Oblíbená autorka řady populárních knih (Důchodkyně nestřílejte, V padesáti na začátku, Asi nejsem ženská, Z lodiček do holin aj.) přichází s novým titulem. Opět v něm vypráví nenapodobitelným stylem  …více»
 

Kdo chytá v síti

Kdo chytá v síti
23. 04. 2020 Knižní tipy
Internet je jediné místo, které neodděluje svět dětí a dospělých. Režiséři Vít Klusák a Barbora Chalupová založili na internetové seznamce fiktivní profily tří dvanáctiletých dívek jako výchozí bod  …více»

Moderní česká cukrařina

Moderní česká cukrařina
21. 04. 2020 Knižní tipy
Česká moderní cukrařina. Od vánočky až po nejnovější trendy v cukrařině. Nejlepší cukrářské recepty pohromadě! I cukrářské řemeslo si zaslouží svého kreativního designéra – a Josef Maršálek je jedním  …více»

Vzpomínky naší babičky

Vzpomínky naší babičky
20. 04. 2020 Knižní tipy
Rodiny se dnes vídají méně často, než bychom všichni chtěli. Čas utíká jako splašený kůň a my se nestačíme dívat kolem sebe, vnímat, jak se svět mění a jak některé věci nezadržitelně mizí. Proto  …více»

Svatební plánovač

Svatební plánovač
18. 04. 2020 Knižní tipy
Budete se brát, blahopřejeme! Teď je třeba si všechno pěkně rozvrhnout, aby přípravy probíhaly co nejvíc v klidu. I malá svatba bude vyžadovat přípravy, a když si všechno dobře nezorganizujete,  …více»

Je tohle vůbec láska?

Je tohle vůbec láska?
17. 04. 2020 Knižní tipy
Věk mezi čtyřicítkou a padesátkou je směšný, zjišťuje Bea. Jednou se cítí mladá a k nakousnutí, a pak se zase přihlásí návaly horka a výkyvy nálad. A navíc ji odkopl přítel kvůli mladinké holce.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !