Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Dětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro dětiDětský den 2017 - kam vyrazit na akce a soutěže pro děti
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 27.05. 2017
Dnes má svátek Valdemar
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Móda v kruhu času

Móda v kruhu času
14. 03. 2017 Knižní tipy
Retro je dnes v módě. Co vše je ale v módě retro? Výpravná publikace k tomuto tématu přistupuje poněkud netradičně a ukazuje věčné návraty módy, které se zdaleka neomezují pouze na poslední půlstoletí  …více»

Bylinky – Léčivá moc přírody

Bylinky – Léčivá moc přírody
13. 03. 2017 Knižní tipy
Jedinečná kniha o léčivých bylinkách přibližuje fascinující moc a kouzlo přírodního léčitelství. V tomto přehledně uspořádaném lexikonu objevíte léčivou sílu bylinek a jednoduché návody na to, jak  …více»

Tuk – velké překvapení

Tuk – velké překvapení
10. 03. 2017 Knižní tipy
Proč máslo, maso a sýr patří do zdravého jídelníčku aneb co jste ještě nevěděli o výživě.​ Celá desetiletí nám tvrdili, že bychom měli omezovat tuk, a že pokud nehubneme a nejsme zdraví, tak se prostě  …více»

Zvířata v zahradě - pro radost i užitek

Zvířata v zahradě - pro radost i užitek
9. 03. 2017 Knižní tipy
Chovatelské rady pro začátečníky a jak oživit zahradu volně žijícími živočichy. Chcete mít ke snídani vajíčka od vlastních slepic nebo kozí mléko? Možná vám pomůže tato kniha! Příručka začínajícího  …více»

Terapie v noci

Terapie v noci
8. 03. 2017 Knižní tipy
Otevřená výpověď známé české zpěvačky Ivy Frühlingové. Malé dítě bývá zátěžovým testem nejen pro psychiku, ale hlavně pro partnerský vztah. A právě to se stane i hrdince knihy, která otěhotněla  …více»
 

Narozeninová přání z papíru

Narozeninová přání z papíru
7. 03. 2017 Knižní tipy
Chceš někomu blízkému popřát k narozeninám? Tato knížka Narozeninová přání z papíru s hravými ilustracemi Ellen Giggenbachové ti to usnadní – s její pomocí mohou i děti od 6 let snadno a rychle  …více»

Tajemství dobrého vývaru

Tajemství dobrého vývaru
6. 03. 2017 Knižní tipy
Zbystříme pokaždé, když se klasické a osvědčené recepty objeví v originálním zpracování. V této knize se nejenom dočtete o tom, jak silný a blahodárný dopad na zdraví může zdánlivě obyčejný vývar  …více»

Co když je to nebe?

Co když je to nebe?
5. 03. 2017 Knižní tipy
Anita Moorjani je autorkou knihy Musela jsem zemřít, která se stala bestsellerem (Knižní klub 2013). Popisuje v ní svůj boj s rakovinou, ústící ve fascinující zážitek blízké smrti. Ten dalekosáhle  …více»

Keramika jednoduše a bez kruhu

Keramika jednoduše a bez kruhu
4. 03. 2017 Knižní tipy
Už dlouho se chcete pustit do výroby vlastní keramiky, ale máte pocit, že k tomu potřebujete spoustu nástrojů, přístrojů, znalostí a keramickou dílnu se vším vybavením? Nechte se přesvědčit o tom, že  …více»

Jak se léčit vhodnou stravou

Jak se léčit vhodnou stravou
3. 03. 2017 Knižní tipy
Co jíst či nejíst při konkrétních nemocech. Rady pro 55 zdravotních problémů a onemocnění.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !