Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 25.07. 2017
Dnes má svátek Jakub
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Ví o tobě

Ví o tobě
11. 05. 2017 Knižní tipy
Věrohodné postavy z masa a krve, jedinečný styl psaní, obrovská zásoba zápletek, které se rozplétají přesně tak, aby udržely napětí od začátku do konce, a strhující finále. Jen tak něco mě nedostane  …více»

Dřív než ji najde

Dřív než ji najde
10. 05. 2017 Knižní tipy
Rodinná dramata s příměsí thrilleru patří v současné době ke čtenářsky nejúspěšnějším titulům. Po Zmizelé od Gillian Flynn a Dívce ve vlaku Pauly Hawkins nyní přichází Michael Kardos s vynikajícím  …více»

Kdo jinému jámu kopá

Kdo jinému jámu kopá
4. 05. 2017 Knižní tipy
Česká detektivka je pojem. Vždyť kdo by neznal radu Vacátka, inspektora Klubíčka, kapitána Exnera či soustružníka-detektiva Otu Finka? Mezi zmíněnými pány se určitě neztratí ani Josefína Divíšková,  …více»

STŘEPY – psychologický thriller nejlepší kvality od Michaela Robothama

STŘEPY – psychologický thriller nejlepší kvality od Michaela Robothama
2. 05. 2017 Knižní tipy
Zvuk, kdy se láme mysl, zvuk, který vzpomínky roztříští na střepy a propojí minulost s přítomností – tehdy vymizí všechna naděje. Slyšela jej i Christine Wheelerová, sebevražedkyně z Cliftonského  …více»

První čtení s počítáním

První čtení s počítáním
29. 04. 2017 Knižní tipy
Autorský pracovní sešit je tvořený tematickými dvoustránkami, na kterých si dítě procvičí jednak čtení s porozuměním (krátké vyprávění s následným jednoduchým úkolem, jehož správné řešení potvrdí, že  …více»
 

Maková kuchařka - Příběh máku a 71 skvělých receptů

Maková kuchařka - Příběh máku a 71 skvělých receptů
28. 04. 2017 Knižní tipy
Mák patří odjakživa k naší národní tradici. Je cennou surovinou nejen pro svůj přirozeně vysoký obsah vápníku, ale umí také dodat jídlům neopakovatelný šmrnc.  …více»

Kobra vás uštkne po přečtení prvních řádků

Kobra vás uštkne po přečtení prvních řádků
26. 04. 2017 Knižní tipy
Krveprolití v penzionu poblíž Franschhoeku musí mít na svědomí profesionální vrah – tři oběti, tři přesné zásahy do hlavy. Nevysvětlitelná rytina plivající kobry a zběsilý mediální kolotoč nejsou to  …více»

Muž s nádherným hlasem

Muž s nádherným hlasem
25. 04. 2017 Knižní tipy
Známá americká psychoterapeutka a socioložka Lillian B. Rubin vybrala ze své praxe několik terapeutických příběhů, které pro ni byly náročné, stály jí hodně sil. Jdou to příběhy, kdy, jak sama říká,  …více»

Marlene

Marlene
22. 04. 2017 Knižní tipy
Krásná, talentovaná a neobyčejně přitažlivá Marie Magdalene Dietrich působí vznešeně a nedosažitelně, přesto výčet jejích milenců a milenek je skutečně impozantní. Možná tak chce zapomenout na to, že  …více»

Tuhle knihu nejez

Tuhle knihu nejez
21. 04. 2017 Knižní tipy
Je to kniha nekniha. V čem to spočívá? Každá stránka totiž vybízí k nějaké naprosto originální a bláznivé aktivitě. Čtenář je zároveň i tvůrcem. A pořádně se při tom vyřádí. Terapie? Proč ne? Anebo  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !