Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.12. 2018
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Nedostupný otec

Nedostupný otec
30. 09. 2018 Knižní tipy
Problémy mezi otcem a dcerou mohou narušit identitu mladých žen i žen ve středním věku, vést u nich k pocitu, že si nezaslouží lásku a že jsou bezcenné. To pak může omezit její schopnost navazovat a  …více»

Jezevčíkovy trable

Jezevčíkovy trable
29. 09. 2018 Knižní tipy
Jaká báječná rodina! Carolin žije společně se zvěrolékařem Markem a jeho dcerou Luisou. S nimi je přirozeně jezevčík Herkules, pro něhož je štěstí jeho smečky to nejdůležitější na světě.Konečně se  …více»

Můj I.Q.

Můj I.Q.
28. 09. 2018 Knižní tipy
Román nekonformní české spisovatelky. Historie jednoho nerovnocenného vztahu, na jejímž pozadí autorka svým osobitým stylem mistrně vykresluje obraz města New Yorku a jeho obyvatel.  …více»

Likéry od jara do zimy

Likéry od jara do zimy
23. 09. 2018 Knižní tipy
Kniha seznamuje s nejušlechtilejšími vůněmi a chutěmi domácích likérů z ovoce, bylinek a koření. Zkušená bylinkářka Susanne Oettleová ukazuje, jak si sami můžeme jednoduše vykouzlit svůj vlastní  …více»

Kde spí lufťáci

Kde spí lufťáci
22. 09. 2018 Knižní tipy
"Veselé vzpomínky známé české herečky a spisovatelky na chvíle odpočinku" Protože luftu, přesněji čerstvého vzduchu, je ve městě proklatě málo, zavede vás oblíbená česká autorka na hory, k rybníku,  …více»
 

Praktický průvodce koncem života

Praktický průvodce koncem života
21. 09. 2018 Knižní tipy
Jak žít s nemocí? Kde hledat vhodnou službu a adekvátní pomoc? Jak mít život ve svých rukách do poslední chvíle? A jak se o nemocné a umírající starat? Tato kniha je praktickým průvodcem pro  …více»

Aromatické rostliny

Aromatické rostliny
16. 09. 2018 Knižní tipy
Nápaditě zpracovaná příručka o aromatických léčivých rostlinách přibližuje řadu tradičních i méně tradičních bylinek a ukazuje, kdy a jak je sbírat, jak je používat a jaké jsou jejich hlavní účinky.  …více»

Tichá síla: Tajné přednosti introvertních dětí

Tichá síla: Tajné přednosti introvertních dětí
15. 09. 2018 Knižní tipy
Jste introvert nebo extravert? Máte introvertní dítě, které se ve škole potýká s mnoha náročnými a pro něj nepříjemnými situacemi? Přečtěte se knihu Susan Cain, která je sama introvert. Dělí se o  …více»

Karel IV. - slavný český král

Karel IV. - slavný český král
14. 09. 2018 Knižní tipy
Šestisté čtyřicáté výročí úmrtí Karla IV. připomínáme speciálním vydáním, v němž najdete oba příběhy, které Bára s Karlem zažila. V prvním je Karel čtrnáctiletým výrostkem ochotným z lásky ke své  …více»

Tesař: Příběh pro úspěch(ané)

Tesař: Příběh pro úspěch(ané)
13. 09. 2018 Knižní tipy
„Michael to ženě neřekl, ale raději by umřel, než aby odpočíval.“ A přesto by měl, protože před pár dny zkolaboval na ulici, zatímco mu hlavou neustále vířily myšlenky na jeho rodinnou firmu. Naštěstí  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !