Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi
o 300 skvělých výher
do začátku zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 24.03. 2017
Dnes má svátek Gabriel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Miluj svůj život

Miluj svůj život
31. 12. 2016 Knižní tipy
Své tělo můžete uzdravit tak, že vydáte pozitivní energii při práci se svou myslí. Autorka vysvětluje, jak limitujeme své myšlení a názory a tím vytváříme ve své hlavě zárodky a příčiny nemocí. Kniha  …více»

Proč Einstein nenosil ponožky

Proč Einstein nenosil ponožky
30. 12. 2016 Knižní tipy
Autor v této knize zkoumá mechanismy, jimiž se vzájemně ovlivňuje tělo a mozek, mechanismy, které obvykle buď nevnímáme, nebo podceňujeme: Kdo kupříkladu ví, že když nám někdo něco vysvětluje,  …více»

Volný čas seniorů

Volný čas seniorů
29. 12. 2016 Knižní tipy
Volný čas nás provází téměř celý život, a proto je pro nás něčím naprosto běžným, fádním a považujeme jej za přirozenou součást našeho života. Proč téměř celý život, a ne život celý? Protože volný čas  …více»

Padesátka - takovej horskej humor

Padesátka - takovej horskej humor
28. 12. 2016 Knižní tipy
Knižní zpracování úspěšné situační komedie Vojty Kotka. „Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělaj, co chtěj.“ Opravdovým kořením Krkonoš jsou místní horalé – lyžařka s jednou  …více»

Vaše znaménko krásy

Vaše znaménko krásy
27. 12. 2016 Knižní tipy
Světový boom, BURLESKA, konečně v Česku! Ta nejúspěšnější na světě – Dita von Teese – vám v knize Vaše znaménko krásy odhalí všechna svá tajemství. Módní ikona a nejstylovější žena století vás  …více»
 

Cukrfree - Zkuste život bez cukru!

Cukrfree - Zkuste život bez cukru!
24. 12. 2016 Knižní tipy
Zkuste život bez cukru! Je sladký! Účelem této kuchařky napsané známou blogerkou není jen inspirace novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez  …více»

15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní

15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní
23. 12. 2016 Knižní tipy
Co vám brání ve skutečném štěstí a životě, po kterém toužíte? Jak získat odvahu nechat některé věci být a zažít to nejlepší, co vám život nabízí? Jak nalézt životní klid a mít radost z každého dne?  …více»

Laskonky - o nepoučitelnosti žen

Laskonky - o nepoučitelnosti žen
21. 12. 2016 Knižní tipy
Povídky a fejetony o nepoučitelnosti žen, především když jde o lásku. Proč si neustále obouváme boty, které přece vždycky tlačily… Může existovat nevěra, která nezraňuje? Opravdu lze mít sex bez  …více»

Devět let natvrdo

Devět let natvrdo
20. 12. 2016 Knižní tipy
V tomto titulu se nádherně střetává ženský a mužský pohled na svět. Je to humoristická kniha a jedna z mých nejvíc autobiografických knih. Počala jsem ji psát, když má starší dcera začala chodit do  …více»

Slova, která pomáhají aneb Motivace k lepšímu životu

Slova, která pomáhají aneb Motivace k lepšímu životu
19. 12. 2016 Knižní tipy
Slova mají velkou moc! Poskytují obrovskou moudrost a mohou pomoci ve všech oblastech našeho života. Slovo není jen tak něco, slovo je energie. Je až neuvěřitelné, jakou mají sílu slova.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !