Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017?Víte, kolikátého je Den otců v roce 2017? Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 27.06. 2017
Dnes má svátek Ladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Věda, to je brnkačka!

Věda, to je brnkačka!
24. 03. 2017 Knižní tipy
Chcete-li se stát vědcem, nepotřebujete k tomu zkumavky přetékající různobarevnými tekutinami, spletité hadičky přístrojů ani speciální laboratoř. Tahle knížka vám ukáže, jak si vystačit s málem  …více»

Mějte paměť jako slon

Mějte paměť jako slon
23. 03. 2017 Knižní tipy
Tato kniha je skutečně inspirativní. Ačkoliv se zaobírá docela složitými věcmi – učením – bude se vám snadno číst. Je zábavná, vzrušující a přitom vám přinese spoustu nových a zajímavých informací.  …více»

Fantastická zvířata a kde je najít

Fantastická zvířata a kde je najít
22. 03. 2017 Knižní tipy
J.K. Rowlingová vás zve do nové éry kouzelnického světa. Místo a čas, kde činy hrstky lidí… a zvířat… utvářejí osudy mnoha dalších. Odborník na kouzelné tvory Mlok Scamander právě dorazil do města  …více»

Používejte správná slova ve správný čas aneb řekni to jinak

Používejte správná slova ve správný čas aneb řekni to jinak
21. 03. 2017 Knižní tipy
Kolikrát se vám stalo, že jste v nějaké situaci nějak zareagovali, a později jste si říkali: „Měl jsem to říct jinak, takhle.“ To už ale často bývá pozdě. Je ale možné se dovednosti říkat ta správná  …více»

Jednoduché, nápadité a pestré rychlovečeře do 30 minut

Jednoduché, nápadité a pestré rychlovečeře do 30 minut
20. 03. 2017 Knižní tipy
Vaření má na rozdíl od jiných řemesel zvláštnost v tom, že kromě profesionálních kuchařů je musí zvládnout téměř každá žena a nejeden muž, kteří se starají o žaludky své či svých blízkých. Není to  …více»
 

Anatomie těla v pohybu

Anatomie těla v pohybu
19. 03. 2017 Knižní tipy
Tento ucelený soubor přednášek se zaměřením na kosti, svaly a klouby lidského těla, a to nejen z hlediska jejich morfologie a struktury, ale především z hlediska jejich funkcí a vzájemného funkčního  …více»

K porodu bez obav

K porodu bez obav
16. 03. 2017 Knižní tipy
Po přečtení knížky se porodu přestanete bát. Začnete se těšit... Příchod nového človíčka na svět je bezpochyby nádherný okamžik. Někdy však těhotenství a blížící se porod – jakkoli jsou pro život ženy  …více»

Móda v kruhu času

Móda v kruhu času
14. 03. 2017 Knižní tipy
Retro je dnes v módě. Co vše je ale v módě retro? Výpravná publikace k tomuto tématu přistupuje poněkud netradičně a ukazuje věčné návraty módy, které se zdaleka neomezují pouze na poslední půlstoletí  …více»

Bylinky – Léčivá moc přírody

Bylinky – Léčivá moc přírody
13. 03. 2017 Knižní tipy
Jedinečná kniha o léčivých bylinkách přibližuje fascinující moc a kouzlo přírodního léčitelství. V tomto přehledně uspořádaném lexikonu objevíte léčivou sílu bylinek a jednoduché návody na to, jak  …více»

Tuk – velké překvapení

Tuk – velké překvapení
10. 03. 2017 Knižní tipy
Proč máslo, maso a sýr patří do zdravého jídelníčku aneb co jste ještě nevěděli o výživě.​ Celá desetiletí nám tvrdili, že bychom měli omezovat tuk, a že pokud nehubneme a nejsme zdraví, tak se prostě  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !