5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout  	Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Velký roční horoskop na rok 2017Velký roční horoskop na rok 2017 Jarní prázdniny 2017 - termínyJarní prázdniny 2017 - termíny
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 26.02. 2017
Dnes má svátek Dorota
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Jednoduchý stůl: Svěží a báječné recepty pro každý den

Jednoduchý stůl: Svěží a báječné recepty pro každý den
7. 12. 2016 Knižní tipy
Více než sto receptů, od rychlých a jednoduchých večeří pro všední den podávaných v obyčejné misce, přes rodinná jídla moderního vzhledu, až po staré dobré recepty na slavnostní a víkendové pokrmy  …více»

Výživou ke změně

Výživou ke změně
6. 12. 2016 Knižní tipy
Jak vařit, když jíme každý jinak, a nezbláznit se z toho? Pokud je i vaše rodina složena z vyznavačů různých výživových směrů, je v ní bezlepkář-celiak, nebo chcete pouze oživit svůj kuchařský  …více»

Energetické kuličky

Energetické kuličky
4. 12. 2016 Knižní tipy
Potřebujete svému tělu rychle dodat energii něčím sladkým, ale nechcete sahat po čokoládě? Zdravou a přitom velmi chutnou alternativou jsou tzv. energetické kuličky, které připravíte během chvilky  …více»

Svět podle Clarksona

Svět podle Clarksona
3. 12. 2016 Knižní tipy
Jeremy Clarkson je víc než zběsilý jezdec a agresivní moderátor. Přestože sám o sobě říká, že umí jen přidat plyn a skřípět zuby, čtenáři znají i jiné jeho silné stránky. Je to pohotový glosátor dění  …více»

Nepřátelé a milenci

Nepřátelé a milenci
30. 11. 2016 Knižní tipy
Důvěra je nejcennější komodita... Švédský román o pomstě, intrikách ve světě byznysu a zakázané lásce. V nelítostném světě švédských financí se nevyzná nikdo lépe než David Hammar. I přes svůj  …více»
 

Stylistkou sama sobě. Už nikdy žádné nemám co na sebe!

Stylistkou sama sobě. Už nikdy žádné nemám co na sebe!
29. 11. 2016 Knižní tipy
Vítejte ve světě stylu! Společně nahlédneme pod pokličku módy a krásy a odhalíme tajemství skvělého vzhledu. S jednoduchými tipy a triky proměníte svůj šatník k nepoznání, zboříte pár módních mýtů  …více»

Sběratelka parfémů

Sběratelka parfémů
27. 11. 2016 Knižní tipy
Dva životy, dvě ženy, současnost i minulost v Paříži, ztracené tajemství vepsané v parfémech... Nedávno provdaná Grace Munroeová nezapadá do společenské smetánky Londýna padesátých let, manželství  …více»

Odhalte své silné stránky!

Odhalte své silné stránky!
26. 11. 2016 Knižní tipy
Nejste si jistí, v čem jste skutečně silní? Uvažujete o jiné práci, ale nevíte, která by pro vás byla nejvhodnější? Rádi byste konečně zjistili, k čemu jste „jako stvoření“ a jak své přednosti  …více»

Bohyně nestárnou

Bohyně nestárnou
25. 11. 2016 Knižní tipy
Tajný recept na zářivou vitalitu a zdraví, inspirace pro ženy všeho věku. Od autorky světoznámého bestselleru ŽENA: TĚLO A DUŠE. Kolik vám je? Přece tolik, na kolik se cítíte. To jsme určitě slyšeli  …více»

Jak předcházet rakovině

Jak předcházet rakovině
23. 11. 2016 Knižní tipy
Jaké je desatero v prevenci onkologických onemocnění? Proč rypoš lysý nikdy netrpí rakovinou? Které potraviny drží rakovinu na uzdě? Proč lze některá plemena psů vycvičit na vyhledávání rakoviny? To  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !