Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 07.08. 2020
Dnes má svátek Lada
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Úspěšná kuchařská kniha Vůně chleba

Úspěšná kuchařská kniha Vůně chleba
16. 04. 2020 Knižní tipy
Kuchařka, která voní čerstvě upečeným chlebem, který provoní domov. Chléb byl, je a bude součástí našeho života. Proč si ho tedy neupéct v pohodlí domova? Tato kniha nabízí širokou škálu chutných a  …více»

Kdo nehřeší, nežije

Kdo nehřeší, nežije
14. 04. 2020 Knižní tipy
Po velmi úspěšných knihách Důchodkyně nestřílejte, V padesáti na začátku a Z lodiček do holin se autorka tentokrát zamýšlí nad rodiči, kteří jsou mnohdy skálopevně přesvědčeni, že jejich právě  …více»

Tereza Ramba: DobroDruhům

Tereza Ramba: DobroDruhům
13. 04. 2020 Knižní tipy
Když člověk cestuje s otevřenou hlavou a bez plánu, dostává se mu pak výhod překvapení. Já se strašně ráda divím. To je ten důvod, proč cestuju. Divit se, to mi jde. Přijedu a rovnou se začnu divit.  …více»

Naučte se dobře KRESLIT

Naučte se dobře KRESLIT
10. 04. 2020 Knižní tipy
Zachyťte své náměty na papír tak jako nikdy předtím. Hledáte způsob, jak výrazně zlepšit kvalitu svých kreseb? Chcete objevit novou perspektivu kreslířského umění? Nebo snad chcete svým dílům dodat  …více»

Zahradničení po celý rok

Zahradničení po celý rok
7. 04. 2020 Knižní tipy
Základní znalost způsobu života rostlin je předpokladem úspěšného zahradničení a mimo jiné také zárukou toho, že při plánování výsadby uděláte méně chyb. Dřeviny, trvalky, jednoletky či dvouletk  …více»
 

Všechno začne jedním drbem ..... Fáma

Všechno začne jedním drbem ..... Fáma
5. 04. 2020 Knižní tipy
Mimořádně vyzrálý a do poslední stránky napínavý debut plný falešných stop pro všechny fanoušky Liane Moriarty, Pauly Hawkins a Shari Lapeny. Svobodná matka Joanna se z Londýna přestěhovala do  …více»

Ovládněte Instagram

Ovládněte Instagram
4. 04. 2020 Knižní tipy
Zajímá vás, jak dosáhnout úspěchu na Instagramu? Myslíte, že není možné živit se pouze Instagramem? Autorka Sara Tasker vám tohle tvrzení vyvrátí. Instagramu a blogování věnovala veškerý svůj čas a  …více»

Bohatý táta, chudý táta

Bohatý táta, chudý táta
3. 04. 2020 Knižní tipy
Tato kniha by měla být povinnou četbou pro finanční plánovače nebo kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislým. Je to jedinečný úvod do psychologie tvoření bohatství. Abyste se  …více»

Jak nakreslit jakékoli zvíře snadno a rychle

Jak nakreslit jakékoli zvíře snadno a rychle
1. 04. 2020 Knižní tipy
Chtěli byste umět několika tahy nakreslit lva, žirafu, veverku nebo lachtana tak, aby vypadali jako živí? Tato jedinečná kniha vám ukáže, jak v několika jednoduchých krocích přenést i složité tvary  …více»

Trezorové knihy pro vás !

Trezorové knihy pro vás !
24. 03. 2020 Knižní tipy
Kamenná knihkupectví jsou - stejně jako mnoho dalších obchodů – až do odvolání uzavřená. Nové knížky ale nepřestávají vycházet a i když se z pomyslného „trezoru" zatím nemohou dostat na knihkupecké  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !