Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy?  Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Robinsonův ostrov - pravidla soutěže Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá Žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 30.04. 2017
Dnes má svátek Blahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Podívánky Františka Nepila

Podívánky Františka Nepila
5. 02. 2017 Knižní tipy
Otevřete si knížku jako okno a podívejte se, kolik zajímavých věcí se skrývá v napohled docela obyčejném světě docela obyčejné rodiny! Kde je kdo doma? Jak se jmenuje dcera syna tatínka mojí maminky?  …více»

Dokonalost neznamená štěstí aneb Jak neztratit sám sebe

Dokonalost neznamená štěstí aneb Jak neztratit sám sebe
4. 02. 2017 Knižní tipy
Vydejte se spolu s námi hledat své opravdové já! Dokonalost neznamená štěstí, stejně jako obdiv neznamená lásku. Lidé to intuitivně vědí, ale často jim chybí odvaha být sami sebou, najít si svou  …více»

Pohřbení - romantika a napětí se skvěle doplňují

Pohřbení - romantika a napětí se skvěle doplňují
3. 02. 2017 Knižní tipy
O tom, že se romantika a napětí skvěle doplňují, není třeba pochybovat. Tento populární subžánr (v zahraničí označovaný jako „romantic suspense“) píše řada uznávaných autorek, jako jsou  …více»

Deník fejsbukové matky pokračuje

Deník fejsbukové matky pokračuje
2. 02. 2017 Knižní tipy
Specifický smysl pro humor, sebeironie a další stovky vtipných příběhů mámy od tří dětí, kterou jste mohli poznat už v prvním díle Deníku fejsbukové matky, tlačí na naši bránici snad s ještě větší si  …více»

Kluk z kostek

Kluk z kostek
1. 02. 2017 Knižní tipy
KNIHA O AUTISMU, MINECRAFTU A RODIČOVSTVÍ: Alexovi se rozpadá život. Musí odejít od rodiny, protože si vůbec nerozumí se svým autistickým synem Samem a jeho žena Jody už s ním nedokáže dál žít. Navíc  …více»
 

Buďte tím, kým chcete být

Buďte tím, kým chcete být
29. 01. 2017 Knižní tipy
Co nám brání být sami sebou? Při hledání odpovědí na otázky, co ovlivňuje naše chování se autor zaměřil na tzv. spouštěče v našem okolí. Jejich vliv je obrovský. Spouštěčem může být libovolný podnět  …více»

Svatební přípravy podle Ejvi

Svatební přípravy podle Ejvi
28. 01. 2017 Knižní tipy
Svatba moderně a s přehledem. Nechte se provést bez stresu od zásnub až po den D. Veškeré přípravy budou s touto knížkou snazší, přehlednější a podle aktuálních trendů. Moderní pojetí průvodce vám  …více»

Nová biokuchařka Hanky Zemanové

Nová biokuchařka Hanky Zemanové
26. 01. 2017 Knižní tipy
Zásadní kniha o zdravé výživě. Autorka se rozhodla svou Biokuchařku kompletně přepracovat tak, abyste v ní našli aktuální informace o biopotravinách, nových výživových trendech i ekologickém  …více»

Dobrá sezóna na jaře

Dobrá sezóna na jaře
24. 01. 2017 Knižní tipy
Zatímco v první knize – Dobrá sezóna v kuchyni – se zaměřily na květinovou dekoraci do kuchyně, jedlé dárky a dekorování svátečních tabulí, tato kniha se zaměřuje výhradně na radosti pojící se s tímt  …více»

Detox - Praktické recepty a tipy pro čisté jídlo

Detox - Praktické recepty a tipy pro čisté jídlo
19. 01. 2017 Knižní tipy
Jak často se ráno probudíte úplně bez energie a jen velmi těžko čelíte každodenním povinnostem a již v dopoledních hodinách jste unavení a den se zdá nekonečný? Jak je to možné, vždyť jste zdraví!  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !