Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 11.12. 2019
Dnes má svátek Dana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Knižní tipy

Jak rozvíjet pohyb, emoce a smysly

Jak rozvíjet pohyb, emoce a smysly
9. 04. 2019 Knižní tipy
Kniha, která rozvíjí a pomáhá. Hravý trénink pohybu, práce s emocemi a tříbení jednotlivých smyslů přispívají k všestrannému rozvoji dětí: zlepšují soustředění a obratnost, ale také podporují vznik  …více»

Jak nezemřít

Jak nezemřít
7. 04. 2019 Knižní tipy
Podle některých vědců se lidé mohou dožívat až 125 let. Podle jiných je taková hranice mnohem dál a v budoucnu se bude ještě prodlužovat. Už dnes ale víme, že i opravdu staří lidé ve skutečnosti  …více»

Olivie se snaží

Olivie se snaží
6. 04. 2019 Knižní tipy
Olivie s Felixem se snaží o dítě. Dokonce se kvůli tomu, že chtějí založit rodinu, přestěhovali na předměstí. Přestože však ke svému sexuálnímu životu přistupují s vojenskou precizností, po prckovi  …více»

200 nejlepších seriálů všech dob

200 nejlepších seriálů všech dob
22. 03. 2019 Knižní tipy
HBO GO na dva měsíce jako dárek! Každý týden se objeví v televizi či online několik nových seriálů ze všech koutů světa. Jak se rozhodnout, kterému věnovat čas? Kniha 200 nejlepších seriálů všech dob  …více»

Na dně

Na dně
21. 03. 2019 Knižní tipy
Gina Royalová vede průměrný život šťastně vdané americké hospodyňky se dvěma krásnými dětmi. Když je ale kvůli automobilové nehodě odhalen tajný život jejího manžela, ze kterého se vyklube sériový  …více»
 

Jak chovat muže

Jak chovat muže
19. 03. 2019 Knižní tipy
Na mužích není nic zásadně špatného či odsouzeníhodného. Muži nejsou lepší ani horší než ženy. Muži jsou prostě jiní (základní pravidlo aplikované mužologie). Známá advokátka, spisovatelka a bývalá  …více»

Psí rady pro šťastný život

Psí rady pro šťastný život
17. 03. 2019 Knižní tipy
Užívejte si, buďte nad věcí a hlavně neztrácejte nadšení! Mějte knihu po ruce v případě, že se někdo kolem vás potřebuje od srdce zasmát. Dave Barry, sloupkař, nositel Pulitzerovy ceny a autor  …více»

Superpotraviny: Kuchařka plná zdraví

Superpotraviny: Kuchařka plná zdraví
16. 03. 2019 Knižní tipy
Proč jsou superpotraviny tak super? Ukrývají v sobě totiž mnoho cenných látek, díky nimž jsme zdravější a štíhlejší. Tyto látky najdete překvapivě nejen v exotickém ovoci, ale také v běžně dostupných  …více»

Testy kočičí inteligence

Testy kočičí inteligence
14. 03. 2019 Knižní tipy
Je vaše kočka geniální? Myslíte, že vaše kočka dokáže úspěšně ovládat každý váš pohyb? Vyjádřit se umělecky expresionistickou abstrakcí z bláta a peří? Vemluvit se hravě do jakýchkoli kočičích dvířek  …více»

Buď chlap. Příručka opravdového muže

Buď chlap. Příručka opravdového muže
13. 03. 2019 Knižní tipy
Díky 100 praktickým návodům zvládnete krok za krokem vše, co dnešní mladý muž potřebuje vědět, což zahrnuje třeba jak: - používat kolínskou,zacházet s kreditní kartou, oslovit dívku, naplánovat  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !