Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 16.10. 2018
Dnes má svátek Havel
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Kultura

Pražské jaro ovládne Prahu

Pražské jaro ovládne Prahu
13. 05. 2007 Kultura
62. ročník mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro včera v Brožíkově síni Staroměstské radnice slavnostně zahájil první náměstek pražského primátora Rudolf Blažek …více»

Český Bestseller za rok 2006

Český Bestseller za rok 2006
6. 05. 2007 Kultura
V souvislosti s knižním veletrhem Svět knihy 2007 proběhl ve středu 2. května 2007 v Praze již osmý ročník vyhlašování Nejprodávanějších knih za rok 2006 na českém knižním trhu. Ceny byly udělovány během romantické …více»

Valašské večery na dosah

Valašské večery na dosah
5. 05. 2007 Kultura
Bez ohledu na to, že se za samozvaného valašského monarchu už roky v nadsázce pasuje nejvyšší z našich komiků, to pravé Valašsko se vyplatí poznat osobně – procítit od srdce, snad i od žaludku. …více»

LIMONÁDOVÝ JOE aneb Koňská opera v Hudebním divadle Karlín

LIMONÁDOVÝ JOE aneb Koňská opera v Hudebním divadle Karlín
16. 04. 2007 Kultura
V hudebním divadle Karlín proběhla premiéra muzikálu Limonádový Joe aneb Koňská opera. Muzikál, který se stane druhou premiérou v 61. divadelní sezoně divadla, které se v říjnu 2006 vrátilo s velkou slávou na původní  …více»

Zdeněk Izer: Dnes vás baví holohlaví!

Zdeněk Izer: Dnes vás baví holohlaví!
14. 04. 2007 Kultura
Zdeněk Izer v nové zábavné show, která nenechá vaše bránice ani na chvíli v klidu. Společně s tímto populárním imitátorem a bavičem vystoupí Petr Freund, který se Zdeňkem Izerem účinkuje též v televizním pořadu Jen blbni. …více»
 

Bestiář od dubna v kinech

Bestiář od dubna v kinech
13. 04. 2007 Kultura
Režisérka Irena Pavlásková si vybrala pro film Bestiář velké herecké osobnosti, s většinou z nich pracovala v době jejich začátků. Hlavního hrdinu filmu Bestiář, složitého a tajemného Alexe, hraje Karel Roden …více»

Bude to nářez – Faithless v Praze

Bude to nářez – Faithless v Praze
4. 04. 2007 Kultura
V sobotu 31. března ukončili Faithless v Sheffieldu první část svého letošního turné „To All New Arrivals – Tour 2007“ v mateřské Anglii a rozjíždějí se do světa. Bude to nářez – Češi, těšte se…… 10. dubna v Praze. …více»

Kožíšek předával Grand Prix Divadla kouzel

Kožíšek předával Grand Prix Divadla kouzel
4. 04. 2007 Kultura
České celebrity se pořádně odvázaly a dokonce si zkusily čarování na závěrečném galaprogramu 4. ročníku mezinárodního festivalu moderní magie Velká cena Divadla kouzel. …více»

Křest a autogramiáda knihy SCULPTURAE NATURAE

Křest a autogramiáda knihy SCULPTURAE NATURAE
2. 04. 2007 Kultura
Všem, kteří rádi fotografují a toulají se neporušenou panenskou přírodou, je určena publikace vydavatelství Zoner Press „SCULPTURAE NATURAE – Sochy přírody“. Autorem je uznávaný přední český fotograf Jiří Tiller. …více»

Vratné lahve zaútočily na další rekord

Vratné lahve zaútočily na další rekord
2. 04. 2007 Kultura
Další film, který vznikl ve spolupráci s TV Nova, komedie Zdeňka Svěráka Vratné lahve, se stal hitem a na své konto si připsal ojedinělý rekord návštěvnosti. Již 12. den od oficiální premiéry překonal hranici 300 tisíc diváků.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Hromada zlaťáků