Léto - čas jahodLéto - čas jahod Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 17.08. 2018
Dnes má svátek Petra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Svátky

Cyril a Metoděj

Cyril a Metoděj
21. 05. 2013 Svátky
Znáte je? Jistě, vždyť díky nim máme v červenci den volna! Ale teď už vážně. Jsou to jména bratří, kteří k nám přišli z daleké Soluně. Letos si připomíná český i slovenský národ 1150. výročí jejich  …více»

Den matek 2013 oslavíme zítra

Den matek 2013 oslavíme zítra
11. 05. 2013 Svátky
Den matek 2013 připadá na druhou květnovou neděli, a to je konkrétně datum 12.5. 2013! Tento mezinárodní svátek matek se slaví po celém světě, avšak ne ve stejnou dobu. Někde se slaví Den Matek  …více»

Jaro patří knihám

Jaro patří knihám
23. 04. 2013 Svátky
23. duben již tradičně patří čtení – slaví se Světový den knihy a autorských práv. Protože já sama již od dětství velmi ráda čtu, miluju knihy a do jisté míry s nimi pracuji i ve své profesi, chtěla  …více»

Den učitelů

Den učitelů
10. 03. 2013 Svátky
Oslava práce učitelů všude jinde na světě připadá na 5. října (UNESCO zavedlo Mezinárodní den učitelů teprve roku 1994), ale v České republice se slaví Den učitelů 28. března - v den výročí narození  …více»

Mezinárodní den žen 2013

Mezinárodní den žen 2013
8. 03. 2013 Svátky
Zima slábne a o slovo se nesměle hlásí první jarní paprsky. Březen je však nejen měsícem přelomu ročních období, ale také měsícem jednoho tradičního svátku. Jedná se o Mezinárodní den žen  …více»
 

Svatý Valentýn - historie a legenda

Svatý Valentýn - historie a legenda
11. 02. 2013 Svátky
Svatý Valentýn je svátkem všech zamilovaných. Někdo ho nadšeně slaví, jiný ho zarputile odmítá s tím, že jde o svátek přejatý z anglosaských zemí. To ale není tak úplně pravda. Jestli patříte do  …více»

Pohádkové vánoční trhy ve Vídni

Pohádkové vánoční trhy ve Vídni
11. 12. 2012 Svátky
Vůně pečených kaštanů, vanilky, punče a svařeného vína během listopadu a prosince znovu ovládne řadu měst. Jeden z nejkrásnějších adventních zážitků nabídne již tradičně Vídeň. Nabídka vánočních trhů  …více»

Posvícení, hody, poutě

Posvícení, hody, poutě
1. 12. 2012 Svátky
Bystré cestovatele po Česku možná zaujalo, že v Čechách neznají hody a na Moravě už nezavadíte o poutě. Oba tyto svátky či veselice souvisejí s posvícením. Slovo posvícení nijak nesouvisí se světlem  …více»

Nejoblíbenější vánoční koledy

Nejoblíbenější vánoční koledy
1. 12. 2012 Svátky
K vánočnímu času a v posledním půlstoletí i k času adventnímu neodmyslitelně patří zpěv vánočních koled. Je v nich obsaženo mnohé: přání všeho dobrého, zdraví, štěstí, požehnání, nálada zimního období  …více»

17. listopadu – Den boje studenstva za svobodu a demokracii

17. listopadu – Den boje studenstva za svobodu a demokracii
17. 11. 2012 Svátky
Posledním státním svátkem v tomto roce je 17. listopad. V tento den si naše republika připomíná hned dvě významné historické události. demonstrace a nepokoje. Demonstrace byly potlačeny. Ztaněn  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !