Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.04. 2018
Dnes má svátek Marek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Svátky

Mezinárodní den žen 2013

Mezinárodní den žen 2013
8. 03. 2013 Svátky
Zima slábne a o slovo se nesměle hlásí první jarní paprsky. Březen je však nejen měsícem přelomu ročních období, ale také měsícem jednoho tradičního svátku. Jedná se o Mezinárodní den žen  …více»

Svatý Valentýn - historie a legenda

Svatý Valentýn - historie a legenda
11. 02. 2013 Svátky
Svatý Valentýn je svátkem všech zamilovaných. Někdo ho nadšeně slaví, jiný ho zarputile odmítá s tím, že jde o svátek přejatý z anglosaských zemí. To ale není tak úplně pravda. Jestli patříte do  …více»

Pohádkové vánoční trhy ve Vídni

Pohádkové vánoční trhy ve Vídni
11. 12. 2012 Svátky
Vůně pečených kaštanů, vanilky, punče a svařeného vína během listopadu a prosince znovu ovládne řadu měst. Jeden z nejkrásnějších adventních zážitků nabídne již tradičně Vídeň. Nabídka vánočních trhů  …více»

Posvícení, hody, poutě

Posvícení, hody, poutě
1. 12. 2012 Svátky
Bystré cestovatele po Česku možná zaujalo, že v Čechách neznají hody a na Moravě už nezavadíte o poutě. Oba tyto svátky či veselice souvisejí s posvícením. Slovo posvícení nijak nesouvisí se světlem  …více»

Nejoblíbenější vánoční koledy

Nejoblíbenější vánoční koledy
1. 12. 2012 Svátky
K vánočnímu času a v posledním půlstoletí i k času adventnímu neodmyslitelně patří zpěv vánočních koled. Je v nich obsaženo mnohé: přání všeho dobrého, zdraví, štěstí, požehnání, nálada zimního období  …více»
 

17. listopadu – Den boje studenstva za svobodu a demokracii

17. listopadu – Den boje studenstva za svobodu a demokracii
17. 11. 2012 Svátky
Posledním státním svátkem v tomto roce je 17. listopad. V tento den si naše republika připomíná hned dvě významné historické události. demonstrace a nepokoje. Demonstrace byly potlačeny. Ztaněn  …více»

Šťavnatá pečínka aneb tradice svatomartinské husy

Šťavnatá pečínka aneb tradice svatomartinské husy
9. 11. 2012 Svátky
K svátku Martina neodmyslitelně patří nejen pranostika o příjezdu na bílém koni, ale také pití vína a husí hody, které v posledních letech zažívají obnovenou popularitu. V různých koutech Česka je  …více»

28. října – Den vzniku samostatného československého státu

28. října – Den vzniku samostatného československého státu
28. 10. 2012 Svátky
28. října 2012 si připomínáme 94. výročí vzniku samostatného československého státu. Tento den je v České republice zákonem uznaný jako státní svátek.  …více»

24. října - Den OSN

24. října - Den OSN
24. 10. 2012 Svátky
Snaha opět zajistit světový mír a přátelské vztahy vedla v minulém století ke vzniku Charty Organizace spojených národů (OSN). V San Francisku ji 26. června 1945 podepsali představitelé 51 států. Ofic  …více»

16. října - Světový den výživy

16. října - Světový den výživy
16. 10. 2012 Svátky
Každoročně je Světový den výživy připomínán 16. října ve více než 150 zemích světa. V tento den si vzpomeneme na stálý nedostatek potravy v některých rozvojových zemích, kde často na hlad a podvýživu  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !