Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Technika

Nebezpečný internet pro děti

Nebezpečný internet pro děti
3. 06. 2009 Technika
Můj článek by mohl začít otázkou. Kde je vaše dítě? Je vaše dítě v bezpečí, když sedí ve svém dětském pokoji? Vaše odpověď bude asi jednoznačná, co by se mu mohlo v pokoji stát?  …více»

Antivir nestačí na bezpečnost PC

Antivir nestačí na bezpečnost PC
23. 05. 2009 Technika
Ani sebelepší antiviry a firewally nedokážou vašemu počítači zajistit stoprocentní bezpečí. Je nutné být zároveň velmi obezřetní při brouzdání po této síti plné informací, zábavy a nástrah.  …více»

Zaměřeno na výrobu televizorů

Zaměřeno na výrobu televizorů
17. 05. 2009 Technika
Italský časopis Altroconsumo se zaměřil na výrobu televizorů. A výsledky zveřejnil, aby veřejnost měla přehled co se skrývá za výrobou obyčejné obrazovky. Výsledky jsou přijatelné.  …více»

Usnadněte si život s navigací

Usnadněte si život s navigací
2. 05. 2009 Technika
Řeknete si, proč vlastně používat navigaci ve městě, kde to dobře znáte. Ale kolikrát se vám stalo, že jste někam jely s partnerem a nad mapou se s ním pohádaly. Půlka dne zkažená... …více»

Bezdrátové sítě nemusí být chráněné

Bezdrátové sítě nemusí být chráněné
14. 04. 2009 Technika
Počítačoví uživatelé, kteří si doma vytvořili bezdrátovou internetovou síť, se vystavují nebezpečí. Výrobci v mnoha případech neradí uživateli, jaké základní kroky podstoupit k ochraně jejich sítí. …více»
 

Den sv. Valentýna milují i elektroničtí podvodníci

Den sv. Valentýna milují i elektroničtí podvodníci
14. 02. 2009 Technika
Den sv. Valentýna představuje vítanou příležitost také pro internetové podvodníky. Jako prostředek volí nejčastěji spam a elektronické pohlednice, podvody se ale nevyhýbají ani on-line seznamkám. …více»

Udržujte vozidlo, ušetříte palivo

Udržujte vozidlo, ušetříte palivo
12. 02. 2009 Technika
Pohonné hmoty patří k velkým žroutům obsahu peněženky. A přitom stačí dodržovat pár základních pravidel – a můžete ušetřit pěknou řádku bankovek. Navíc čím méně paliva se spotřebuje, tím méně dochází …více»

Monopoly celosvětový turnaj – přihlaste se již nyní

Monopoly celosvětový turnaj – přihlaste se již nyní
11. 02. 2009 Technika
Dlouho očekávaná událost je tady! Celosvětový turnaj ve hře MONOPOLY – poprvé také v České republice! Konečně si i čeští hráči a příznivci Monopolů mohou vyzkoušet své hráčské schopnosti ve hře …více»

Fenomén bezpečnostních dveří

Fenomén bezpečnostních dveří
10. 02. 2009 Technika
Hlavním úkolem bezpečnostních dveří je vytvořit obtížně překonatelnou překážku nezvaným hostům na vstupu do našeho objektu. …více»

Hotely budou obhajovat své hvězdičky

Hotely budou obhajovat své hvězdičky
5. 02. 2009 Technika
České hotely budou letos obhajovat své hvězdičky. Nynější certifikace, platná od roku 2006, vyprší s koncem roku. Řekl to generální sekretář Asociace hotelů a restaurací ČR Václav Stárek. Oficiální …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Diamanty