Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 18.07. 2018
Dnes má svátek Drahomíra
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Technika

Fenomén bezpečnostních dveří

Fenomén bezpečnostních dveří
10. 02. 2009 Technika
Hlavním úkolem bezpečnostních dveří je vytvořit obtížně překonatelnou překážku nezvaným hostům na vstupu do našeho objektu. …více»

Hotely budou obhajovat své hvězdičky

Hotely budou obhajovat své hvězdičky
5. 02. 2009 Technika
České hotely budou letos obhajovat své hvězdičky. Nynější certifikace, platná od roku 2006, vyprší s koncem roku. Řekl to generální sekretář Asociace hotelů a restaurací ČR Václav Stárek. Oficiální …více»

Pozor na Český telefonní seznam, s.r.o.!

Pozor na Český telefonní seznam, s.r.o.!
27. 01. 2009 Technika
Sdružení obrany spotřebitelů varuje nejen spotřebitele, ale i podnikatele před jednáním společnosti Český telefonní seznam, s.r.o.. Společnost využívá neopatrnosti a důvěřivosti lidí. Firma rozesílá  …více»

Hledejte práci co nejpohodlněji a nejjednodušeji

Hledejte práci co nejpohodlněji a nejjednodušeji
26. 01. 2009 Technika
Patříte bohužel mezi ty, kterých se dotkla problematika propouštění? Nebo vám právě končí studentská léta a práci teprve hledat začínáte? Ať tak či onak, práci zkrátka hledat musíte, není úniku …více»

Co právě děláš? TWITTER

Co právě děláš? TWITTER
19. 01. 2009 Technika
Chcete si číst postřehy svých přátel nebo třeba amerického prezidenta Baracka Obamy? Anebo byste naopak něco ráda sdělila světu Vy sama? Zkuste to přes twitter. Slovo twitter znamená  …více»
 

Opatrně se zábavní pyrotechnikou!

Opatrně se zábavní pyrotechnikou!
31. 12. 2008 Technika
Silvestrovská pyrotechnika je běžným spotřebním zbožím, a pokud je skladována a používána v souladu s návodem, vztahuje se na ni zákonná 24 měsíční záruční doba a lze na ni vztáhnout veškerá ujednání …více»

Mobilní sci-fi

Mobilní sci-fi
8. 12. 2008 Technika
Pamatujete ještě, jak vypadaly mobily v roce 1995? Stál v průměru 35 000 Kč a vážil kolem 300 g. Tarif se 150 volnými minutami vyšel na 2 830 Kč, poplatky se neplatily jen za příchozí, ale taky za …více»

Školní batoh TOPGAL vítězem testu

Školní batoh TOPGAL vítězem testu
12. 11. 2008 Technika
Vítězem nezávislého testu, bez ztráty jediného bodu, se stal školní batoh TOPGAL. Z dvanácti testovaných školních aktovek a batohů vyhověl jako jediný.  …více»

Vteřina nepozornosti za volantem může být osudová

Vteřina nepozornosti za volantem může být osudová
8. 11. 2008 Technika
Na českých silnicích stoupá počet tragických dopravních nehod, jejichž příčinou je lidský faktor. Reakční doba od okamžiku, kdy řidič zpozoruje změnu situace, do chvíle, kdy skutečně zareaguje, je …více»

Chytrá Žena radí, jak studovat cizí jazyky!

Chytrá Žena radí, jak studovat cizí jazyky!
29. 09. 2008 Technika
Velice záleží, zda chcete, aby dítě mluvilo jazykem otce i matky, nebo budete některý upřednostňovat, protože s ním komunikujete i mezi sebou - mezi rodiči. Dítě by se mělo jako první jazyk učit  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !