Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 17.01. 2019
Dnes má svátek Drahoslav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Technika

Den sv. Valentýna milují i elektroničtí podvodníci

Den sv. Valentýna milují i elektroničtí podvodníci
14. 02. 2009 Technika
Den sv. Valentýna představuje vítanou příležitost také pro internetové podvodníky. Jako prostředek volí nejčastěji spam a elektronické pohlednice, podvody se ale nevyhýbají ani on-line seznamkám. …více»

Udržujte vozidlo, ušetříte palivo

Udržujte vozidlo, ušetříte palivo
12. 02. 2009 Technika
Pohonné hmoty patří k velkým žroutům obsahu peněženky. A přitom stačí dodržovat pár základních pravidel – a můžete ušetřit pěknou řádku bankovek. Navíc čím méně paliva se spotřebuje, tím méně dochází …více»

Monopoly celosvětový turnaj – přihlaste se již nyní

Monopoly celosvětový turnaj – přihlaste se již nyní
11. 02. 2009 Technika
Dlouho očekávaná událost je tady! Celosvětový turnaj ve hře MONOPOLY – poprvé také v České republice! Konečně si i čeští hráči a příznivci Monopolů mohou vyzkoušet své hráčské schopnosti ve hře …více»

Fenomén bezpečnostních dveří

Fenomén bezpečnostních dveří
10. 02. 2009 Technika
Hlavním úkolem bezpečnostních dveří je vytvořit obtížně překonatelnou překážku nezvaným hostům na vstupu do našeho objektu. …více»

Hotely budou obhajovat své hvězdičky

Hotely budou obhajovat své hvězdičky
5. 02. 2009 Technika
České hotely budou letos obhajovat své hvězdičky. Nynější certifikace, platná od roku 2006, vyprší s koncem roku. Řekl to generální sekretář Asociace hotelů a restaurací ČR Václav Stárek. Oficiální …více»
 

Pozor na Český telefonní seznam, s.r.o.!

Pozor na Český telefonní seznam, s.r.o.!
27. 01. 2009 Technika
Sdružení obrany spotřebitelů varuje nejen spotřebitele, ale i podnikatele před jednáním společnosti Český telefonní seznam, s.r.o.. Společnost využívá neopatrnosti a důvěřivosti lidí. Firma rozesílá  …více»

Hledejte práci co nejpohodlněji a nejjednodušeji

Hledejte práci co nejpohodlněji a nejjednodušeji
26. 01. 2009 Technika
Patříte bohužel mezi ty, kterých se dotkla problematika propouštění? Nebo vám právě končí studentská léta a práci teprve hledat začínáte? Ať tak či onak, práci zkrátka hledat musíte, není úniku …více»

Co právě děláš? TWITTER

Co právě děláš? TWITTER
19. 01. 2009 Technika
Chcete si číst postřehy svých přátel nebo třeba amerického prezidenta Baracka Obamy? Anebo byste naopak něco ráda sdělila světu Vy sama? Zkuste to přes twitter. Slovo twitter znamená  …více»

Opatrně se zábavní pyrotechnikou!

Opatrně se zábavní pyrotechnikou!
31. 12. 2008 Technika
Silvestrovská pyrotechnika je běžným spotřebním zbožím, a pokud je skladována a používána v souladu s návodem, vztahuje se na ni zákonná 24 měsíční záruční doba a lze na ni vztáhnout veškerá ujednání …více»

Mobilní sci-fi

Mobilní sci-fi
8. 12. 2008 Technika
Pamatujete ještě, jak vypadaly mobily v roce 1995? Stál v průměru 35 000 Kč a vážil kolem 300 g. Tarif se 150 volnými minutami vyšel na 2 830 Kč, poplatky se neplatily jen za příchozí, ale taky za …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !