Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.07. 2020
Dnes má svátek Cyril a Metoděj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Televizní tipy

Večerníček - Karlík, zlatá rybka

Večerníček - Karlík, zlatá rybka
18. 11. 2010 Televizní tipy
Krabím krokem a pak žabím skokem, trochu bokem, kam dohlédneš jen rybím okem, je rybníček, rákosí, raci, mloci, šneci. Tam uvidíte, děti, teda hodně zvláštní věci! Šupiny šustí a vlny se vlní, Karlík,  …více»

Na nože! Komu pomůže Buddha?

Na nože! Komu pomůže Buddha?
16. 11. 2010 Televizní tipy
Naposledy měli vypadnout dva kuchaři, ale naštěstí vypadli Iveta s Robertem jen za dveře. Petr a Lukáš si užívali bonusový relaxační večer ve špičkovém pražském hotelu, zatímco Jarda řádil na svatbě.  …více»

Cukrárna - Sladké neštěstí

Cukrárna - Sladké neštěstí
15. 11. 2010 Televizní tipy
Seriál Dušana Kleina a Jana Míky před týdnem odstartoval svým prvním dílem úsměvný příběh dámského čtyřlístku. Seznámili jsme se se sympatickými členy rodiny cukrářky Sladké, s jejím manželem ze  …více»

Ach, ty vraždy! - Smrt lobbisty Mansdorfa

Ach, ty vraždy! - Smrt lobbisty Mansdorfa
14. 11. 2010 Televizní tipy
Čtvrtý příběh z pětidílné série celovečerních detektivních filmů scenáristy a režiséra Zdeňka Zelenky nás tentokráte v komediální nadsázce zavede do politického zákulisí, ve kterém najde smrt známý  …více»

Razantní změna ve starém domě

Razantní změna ve starém domě
13. 11. 2010 Televizní tipy
Dostat do prostoru světlo, když chybí to přirozené, se podaří v dalším díle nejpopulárnější show o bydlení designérům Zuzce Strouhalové a Radovanu Mačákovi. Jak dopadne proměna ložnice a dětského  …více»
 

Nové příběhy na Minimaxu

Nové příběhy na Minimaxu
13. 11. 2010 Televizní tipy
Kde bylo, tam bylo ... byl jednou jeden seriál. Kdo by neznal právem populární populárně-vědecké pohádky Alberta Barillého? Člověk, život, vesmír…V těchto epizodách nás postavičky svedou do čtyř koutů  …více»

Show Jana Krause - Cena za úspěch

Show Jana Krause - Cena za úspěch
12. 11. 2010 Televizní tipy
První novodobá Miss Československa Ivana Christová, první český mistr světa v olympijské disciplíně v jízdě na skifu Ondřej Synek a česká guru spodního prádla Helena Konarovská budou hosty Jana Krause  …více»

13. komnata Anny K

13. komnata Anny K
12. 11. 2010 Televizní tipy
Zpěvačka Anna K., původním jménem Luciana Krecarová je dítětem z hor. Vždycky ráda sportovala, lyžovala, ale její cesta se nakonec vydala úplně jiným směrem. Byla nesmírně komunikativním dítětem,  …více»

Skečbar - Sklad zapomenutých dětí

Skečbar - Sklad zapomenutých dětí
11. 11. 2010 Televizní tipy
Do lokálu U Kudrnáče zavítá štamgast tentokrát se svým hlučným vnoučkem. A protože křik miminka dohání paní Nelu k šílenství, vymyslí geniální plán – dítě schová do skladu. Proč se jí nevinný žertík  …více»

Jak se vede, sousede? - 10.11.

Jak se vede, sousede? - 10.11.
10. 11. 2010 Televizní tipy
Prvního hosta museli tvůrci doslova stáhnout ze stromu na zem. Jmenuje se Jan Sláma a je to čaroděj z Ostravy - Hrabové. Tento inženýr, scenárista, dramaturg KF i obchodník má na své zahradě 3500  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !