Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.02. 2019
Dnes má svátek Gizela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Startuje Kadeřník roku 2010!

12. 05. 2010 | Trendy
Prestižní soutěž Czech and Slovak Hairdressing Awards právě vstupuje do svého jedenáctého ročníku. Kdo se stane Kadeřníkem roku 2010? Obhájí své vítězství Jana Burdová nebo si kadeřnického Oscara odnese někdo z nováčků? Letošní ročník otevírá nové šance a možnosti. Bude opět velkou výzvou pro všechny kadeřníky, kteří do své práce dávají, kromě perfektní znalosti řemesla, také kus srdce a důvěřují svým schopnostem.  

Kadeřníci mohou posílat přihlášky a své práce od 1. května až do 31. srpna 2010. Podmínkou je, aby šlo o soutěžní práce vytvořené exkluzivně pro Czech and Slovak Hairdressing Awards 2010, které musí zároveň odpovídat všem soutěžním pravidlům. Porota zasedne v září letošního roku a výsledky budou vyhlášeny v lednu 2011 na slavnostním galavečeru v Praze.

Do nového desetiletí vstupuje soutěž se změnami a rozšířením o další podkategorie, které otevřou šance většímu počtu soutěžících jak z Čech, tak i ze Slovenska. Velkou novinkou je zejména titul Newcomer of the Year – Objev roku. „Vyhlašujeme zvlášť kategorii Objev roku Česká republika a zvlášť Objev roku Slovensko, a tímto otevíráme šance novým talentům z řad českých a slovenských kadeřníků, kteří mohou titul Newcomer of the Year – Objev roku získat“, říká manažerka marketingu a PPS Schwarzkopf Professional, Dagmar Smetková.

Dalším rozšířením je kategorie Cena tisku Česká republika a Cena tisku Slovensko. Novinkou je i rozdělení hlasování hodnocené hlasování veřejnosti a čtenářů ženských médií. Také zde budou dvě kategorie - Cena veřejnosti Česká republika a Cena veřejnosti Slovensko.

Nová pravidla přinesou i zajímavé klání dvou úspěšných držitelek titulů. V jedné kategorii se potká již dvojnásobná Kadeřnice roku Jana Burdová s Lenkou Vašků, jež bude potřetí obhajovat svůj titul kategorie Komerční účes Morava. Dochází totiž ke spojení kategorie Dámský komerční účes Čechy a Morava.

Podle pravidel se mohou do soutěže přihlásit všichni, kdo se zabývají kadeřnickou profesí. Objektivitu zaručuje anonymní způsob hlasování poroty, kterou tvoří renomovaní zástupci kadeřnické a módní branže a médií. Hodnocen je nejen samotný účes, ale také celkový dojem, tj. výběr modelky, styling, make-up a fotografie. Soutěžní fotografie jsou ihned po doručení označeny číselným kódem, který je dešifrován až po vynesení výsledků.

Kadeřnická soutěž, která vznikla v roce 1985 ve Velké Británii a v současnosti se koná v řadě dalších zemí, každoročně vedle vítězů dílčích kategorií vynese na výsluní slávy absolutního vítěze s titulem Kadeřník roku. Sponzorem a organizátorem soutěže je Schwarzkopf Professional, divize mezinárodní firmy Henkel.

Zdroj. Henkel

Veronika J.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
být mladší tak bych do toho prvního účesu šlaSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles