Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Štír - roční horoskop na rok 2015

27. 12. 2014 | Horoskopy

Štír (23.10. - 21.11.)


Milí Štíři, mělo by se vám začít dařit, během roku 2015 budete moci oživit a přehodnotit svoje životní cíle. Vyberte jeden z nich – ten, který je pro vás nejdůležitější, a jednejte. Zapomeňte na zbytečnou skromnost, nestůjte v pozadí a řekněte si o ocenění. Povzneste se na minulé křivdy. Budujte svůj sen, ale buďte opatrní, abyste si udělali dostatek času na vaši rodinu a přátele. To je totiž skutečná hodnota až do konce vašeho života.

Štír - roční horoskop na rok 2015Zdraví

Neberte zdraví jako samozřejmost, i když fyzicky nemusíte vnímat žádné problémy, psychika může přece jen trochu zakolísat. Jste citlivé povahy, takže různé úzkosti, stresy a obavy nejsou vyloučeny. Vyhýbejte se přílišnému rozčilování, spěchu a dbejte na dostatečný odpočinek. Prospěje vám pobyt u moře nebo na horách, turistika, plavání a solná jeskyně, posílíte tak svojí odolnost proti nemocem. Na jaře se mohou ozvat drobné zdravotní potíže, zřejmě spojené s trávením. Řešte je zodpovědněji než jindy. Začátkem léta pozor při řízení auta, může hrozit dopravní nehoda.

Láska

Neodkládejte již dále nevyřešené problémy, urovnejte mezilidské vztahy, odstraňte z vašeho nitra zášť a začněte řešit to, co stále odkládáte. Buďte vnímaví k potřebám a přáním vašeho partnera. Lepší komunikace pomůže předejít případným černým oblakům, které by se mohly nad vaším vztahem objevit. Teprve poté bude pro vás celý rok ve znamení hezkých zážitků a nezapomenutelných chvil, nejen s partnerem, ale i s lidmi, kteří jsou vám blízcí. Jste-li sami, letní měsíce vám přivedou do cesty novou lásku.

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Domov a rodina

V roce 2015 není dobré plánovat rekonstrukci bydlení, mnoho času i peněz vám spolykají různé aktivity, zejména cestování. Svým nejbližším se snažíte věnovat, ale složitější bude váš vztah k dětem. Snažte se vcítit do jejich potřeb a rozvíjejte jejich záliby, ale nedovolte, aby se nudily. Pokud má někdo z vašich blízkých dlouhodobý zdravotní problém, může dojít k výraznému zlepšení.

Práce

Váš profesionální život bude pro vás v roce 2015 na prvním místě. Začátkem roku si někdo může dělat nárok na vaši pracovní pozici, či dokonce vaše nápady vydávat za své. Pokud podnikáte, můžete se těšit na nové obchodní partnery, bude se vám dařit. Na druhou stranu si neužijete moc volna, ale píle vložená do vašeho podnikání vás zajistí i na další roky. Zatněte zuby, tento rok je rokem pilné práce a velkého nasazení.

Peníze

Na základě horoskopu pro rok 2015 je zřejmé, že vás peníze neminou. Bude se vám celkem dařit, můžete očekávat nemalé pracovní úspěchy a s tím i související finance. Ale, něco za něco, za vzestupem kariéry a hmotných statků se mohou skrývat problémy se zdravím. V závěru roku se objeví zajímavá, i když trochu riskantní šance, jak vydělat příjemnou sumu peněz. Vše důkladně zvažte a smlouvy si nechte posoudit právníkem.

Vaše motto pro rok 2015: Toho, kdo chce jít, osud vede, toho, kdo nechce, vleče za sebou.


Velký roční horoskop 2015 připravila Jarmila Mandžuková.


Štír - horoskop na rok 2015

Horoskopy pro tento týden:

Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) 


Roční horoskop na rok 2015:

Roční horoskop na rok 2015 - Beran

Roční horoskop na rok 2015 - Býk

Roční horoskop na rok 2015 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2015 - Rak

Roční horoskop na rok 2015 - Lev

Roční horoskop na rok 2015 - Panna

Roční horoskop na rok 2015 - Váhy

Roční horoskop na rok 2015 - Štír

Roční horoskop na rok 2015 - Střelec

Roční horoskop na rok 2015 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2015 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2015 - Ryby


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !