Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.12. 2018
Dnes má svátek Radana a Radan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Stopy života - rozhovor s Kateřinou Macháčkovou

25. 12. 2014 | Úspěšní lidé
Stopy života mají dvě dramaturgické linky. První je vždy příběhem osoby, již nepříjemné životní události zavedly na psychiatrické pracoviště,  druhá mapuje život a práci lékařů na psychiatrii, kteří danou osobu vyšetřují. Hlavní dějovou linkou seriálu je pak osobní i profesní život primářky psychiatrie Lýdie Kellerové a jejího manžela Marka v podání Kateřiny Brožové a Marka Vašuta.

Stopy života: Rozhovor s Kateřinou Macháčkovou
alias Věrou Tilerovou:


Jaká je Vaše role v seriálu Stopy života?

Natáčení všech takových seriálů je tak nahuštěné, že se snaží s jedním hercem natočit všechny obrazy. Nemám jich moc. Hraju maminku Kateřině Brožové a moje úloha spočívá v tom vyslechnout trápení své dcery, pomoct, poradit jí a být jí oporou. Mým hereckým partnerem je Láďa Frej, se kterým si dobře rozumíme, pro mě je to velmi příjemné natáčení, protože s Láďou i s Kateřinou se dobře známe a máme si pořád o čem povídat.

Stopy života - rozhovor s Kateřinou MacháčkovouKdy jste se s panem Frejem potkali před kamerou naposledy?


Jéjej, to už ani nepamatuju. Od Života na zámku je to dvacet let, tak s Láďou Frejem jsme spolu hráli možná před třiceti.

Dá se vůbec dnešní natáčení seriálů srovnat s tím, jaké jste zažívala v Životě na zámku?

Ta práce je diametrálně odlišná. Záleží hlavně na režisérech. Já jsem vlastně v žádném nekonečném seriálu nehrála. Některé seriály začnou dobře, ale pak se časem změní a nic nezmůžou ani kvalitní herci.

Co je podle vás úskalí nekonečného seriálu?


To, že se pořádně neví, kam se vrtne děj. Pokud herec má hrát dobře, měl by mít charakter postavy a ta postava by s ostatními měla vstupovat do situací. V nekonečných seriálech jsou charaktery neurčité a herci to musí hrát tak nějak obecně, aby si udržel zadní vrátka. Takže se nehrají situace, ale text.

Je to důvod, proč vy nehrajete v žádném nekonečném seriálu?

Ne, to není. Já jsem žádnou nabídku do nekonečného seriálu nedostala.

Stopy života nejsou nekonečný seriál…

…a právě možná proto nás režisér Tomáš Magnusek nechává hrát celé situace. Pro mě to je optimální, protože přesně vím, jaká mám být a hraju celou repliku. Nesednu si před kameru do polodetailu a neodehraju část textu a pak zády. Ne, tady se točí celý dialog naráz, to mi vyhovuje. A kromě toho musím říct, že se mi opravdu moc líbí scénáře. Jsou napínavé.

Nový seriál Stopy života můžete sledovat
každý pátek vždy od 20:10 na TV Barrandov.


Zdroj, foto: TV Barrandov

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !