Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 18.06. 2018
Dnes má svátek Milan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Stopy života - rozhovor s Otakarem Brouskem

25. 11. 2014 | Úspěšní lidé
Stopy života mají dvě dramaturgické linky. První je vždy příběhem osoby, již nepříjemné životní události zavedly na psychiatrické pracoviště,  druhá mapuje život a práci lékařů na psychiatrii, kteří danou osobu vyšetřují. Hlavní dějovou linkou seriálu je pak osobní i profesní život primářky psychiatrie Lýdie Kellerové a jejího manžela Marka v podání Kateřiny Brožové a Marka Vašuta.

Stopy života: Rozhovor s Otakarem Brouskem:


Jaká je Vaše role v seriálu Stopy života?

Hraju manžela Simony Postlerové, která má starého nemocného nevrlého tatínka (Jan Tříska). A tatínek se nastěhuje k nám do rodiny a já třísknu i s dcerou dveřmi a jdeme pryč. Nezvládnu soužití s ním.

Stopy života - rozhovor s Otakarem BrouskemZažil jste něco podobného na vlastní kůži?

Nemám předlohu. Moji rodiče v tomhle jsou úžasní. Moje nevlastní matka říkala, že rodiče nemají bydlet s dětmi. Částečně jsem to ale zažil v prvním manželství, když jsem se nastěhoval do baráku, kde žili rodiče mojí ženy a nebylo to příjemné. Jednou jsem držel tchýni pod krkem a vyhazoval jsem ji a tchánovi jsem říkal, že ještě jednou do mě bude takhle rýt a rozvedu se a pak jsem to nakonec udělal. Ne tedy jenom kvůli tchánovi. Ale bylo v tom víc věcí, vždycky jsou na to dva až tři až čtyři lidi.

Jak hodnotíte natáčení?

Natáčení je výborné. Mám na to dva dny a musím říct, že jsem moc spokojený. Neznal jsem režiséra, ale přesvědčil mě Honza Tříska. Neviděli jsme se spoustu let. Šel za svědka mým rodičům. Tak jsem věděl, že to bude dobré.

Co vás čeká po natáčení?

Zcela zásadní záležitost, a sice rekonstrukce chrupu. Vyndali mi v červenci šest zubů. Teď mám vyndavací zuby. Jenom provizorní. Vždycky jsem se tomu bránil, říkal jsem si umělé zuby ani za nic. Ale nakonec musím. Je to ze zdravotních důvodů. Zubař mi zjistil permanentní zánět.

Říká se, že nové zuby stojí pomalu stejně jako nová střecha…

Vloni jsem upadl na motorce ve 20km rychlosti a zlomil jsem si dva obratle. Šest neděl jsem ležel, všechno srostlo, jak má, ale uvědomil jsem si, že už jsem starej a že už si nemůžu dovolit být pořád někde ležák. Tak jsem ty motorky prodal a teď si je dam do zubů.

To trhání muselo pěkně bolet!

Objevil jsem jednu úžasnou soukromou kliniku. Oni mají v papírech, že dělají bezbolestně. Vyndali mi 6 zubů a druhý den jsem hrál divadlo. Fakt to dělají bezbolestně. Teď mi pořád opravují ostatní zuby, které mi ještě zbyly. Já měl se zubama vždycky trable. Vím, jak to dokáže bolet. Teď to bude zásah větší, tak si mám vyčlenit 4-5 dní a možná bude modřina, ale už se nebojím, protože vím, že to bolet nebude.

Nový seriál Stopy života můžete sledovat
každý pátek vždy od 20:10 na TV Barrandov.


Zdroj, foto: TV Barrandov

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !