Léto - čas jahodLéto - čas jahod Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 17.07. 2018
Dnes má svátek Martina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Svatba podruhé

13. 08. 2017 | Vaše příběhy
Kdybych tohle neslyšela na vlastní uši, nikdy bych tomu nevěřila. Ale jak jsem se ujistila, tak že i úplně neuvěřitelné věci se můžou stát a jsou pravdivé.

Moje kamarádka se vdávala a moc se na svatbu těšila a připadala mi jako malá holka. No, těšila se spíš až moc, protože její chování mi přišlo jako z filmu. Ale byla to moje nejlepší kamarádka a zároveň i já její družička, tak jsem její nadšení přehnaně sdílela taky. Navíc jsem si řekla, že proč se i v mém věku nemůžu někdy chovat jako puberťačka, ne?

A přiznávám se, bláznivinky a zkoušení líčení i účesů mě víc než bavilo a já byla nadšená. Někdy jsem si říkala, že je škoda, že jsem už vdaná, protože takovou krásu a radost bych chtěla prožít znovu. Kamarádce jsem o tom řekla a ta mi pověděla, že můj sen reálný je, že stačí jen chtít. „A já chci!“ skoro jsem na ni křikla a už jsem si v duchu plánovala, jak a co provedu a hlavně, jak to řeknu manželovi. Jenže zpět ke kamarádčině svatbě.


Po dokonalém zkoušení a perfektních přípravách jsme byly naprosto krásně vytrénované a za měsíc se chystala její tolik vytoužená svatba. Když nastal den D svatby, byla jsem jako na trní, protože mi najednou bylo trapně, že v pokročilém věku jsem družička. No vlastně no a co... žijeme jen jednou, tak proč by mělo být něco trapné. A navíc nechci patřit do skupiny žen, které se stydí něco dělat, že jim je jen víc roků.

Svatba se krásně vyvedla a všichni hosté byli skvělí a náramně se bavili. Já se tam doslova přežrala, ale když tam bylo tolik dobrot, že nešlo odolat. Jednoduše dieta šla stranou a já si řekla, že ten den se asi kalorie nepočítají a já si dám pořádně do nosu...
A když jsem měla v sobě i pár sklenek vína a dva panáky whisky, začala jsem brebentit. A řekla jsem své přání manželovi...

„To jako myslíš vážně??“ divil se manžel, když jsem mu řekla, že se mi svatba moc líbila a že bych si tu naši chtěla zopakovat. No on si myslel, že se musíme prvně rozvést a pak se znovu na stará kolena vzít!!
Tak takhle to teda není a musela jsem mu všechno vysvětlit. Chvíli koukal do země a pak na mě. „Čí to byl nápad?“ zeptal se a já mu řekla, že jen můj, že jsem si na to vzpomněla při přípravách oslavy na kamarádčinu svatbu. „No, tak pokud chceš, tak jo. Ale postaráš se o to ty. Moje klouby by asi nic nezvládly,“ řekl a zasmál se.

Sice nevím, co těmi klouby myslel, ale během půl roku jsem byla podruhé vdaná za stejného muže bez rozvodu :) Prostě jsme si krásně vše naplánovali a moc děkuji za pomoc našim dětem a hlavně za pomoc kamarádky Marušky, která mi dělala družičku :)

AničkaNov - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Hezky jsem se pobavila,pěkný příběh! Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles