Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Tajemství spřízněných duší - Najděte životní lásku pomocí Zákona přitažlivosti

27. 12. 2010 | Knižní tipy
Název knihy:
Tajemství spřízněných duší

Autorka: Arielle Fordová
Nakladatelství: Knižní klub
Rok vydání: 11/2010
Rozměry: 149 × 185 mm, 374 g
Počet stran: 224 str.
Cena:  254,- Kč


Arielle Fordová svěřuje ve svém podnětném a čtivém díle čtenářům tajemství, díky němuž se i jí samotné podařilo nalézt lásku, a zdůrazňuje, že toto tajemství pomohlo bezpočtu lidí najít svou spřízněnou duši. Každý okamžik každého dne vysíláme signály energie a lidé kolem nás ji pociťují. To vysvětluje, proč se spokojený člověk stává magnetem pro prožitky, které mu přinesou ještě větší naplnění.

Tajemství spřízněných dušíChceme-li tedy získat životního partnera, který bude šťastný, vášnivý a plný sil, musíme se nejprve snažit, abychom sami vytvářeli tyto pocity v sobě. Přesně tento postup si autorka s velkým úspěchem zvolila a nyní ho nabízí ve své knize dalším lidem – jasně, prakticky a podnětně.
Tajemství spřízněných duší vás provede ruku v ruce příjemným vývojem a přiblíží vám cvičení, která vám pomohou, až se budete na všech úrovních připravovat na prožívání i sdílení lásky a radovat se z ní. Věřte tomu, že všechno přijde v pravý čas!
 
Existuje tajemství, které bezpočtu lidí pomohlo najít svou spřízněnou duši. I Arielle Fordové se to podařilo a nyní svěřuje čtenářům tajemství, jak dokážou získat životního partnera. Tajemství spřízněných duší vás provede příjemným obdobím očekávání a přiblíží vám cvičení, která vám pomohou, až se budete na všech úrovních připravovat na prožívání i sdílení lásky a radovat se z ní.

 
Tuto knihu Tajemství spřízněných duší koupíte v Knižním klubu, v knihkupectví a na internetových stránkách Knižního klubu.


ZUZI
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Tajemství spřízněných duší - Najděte životní lásku pomocí Zákona přitažlivosti:

Tajemství spřízněných duší - Najděte životní lásku pomocí Zákona přitažlivosti
Tajemství spřízněných duší - Najděte životní lásku pomocí Zákona přitažlivosti
Tajemství spřízněných duší - Najděte životní lásku pomocí Zákona přitažlivosti
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky