Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.09. 2018
Dnes má svátek Berta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Televize Kino Barrandov zahájí vysílání již 18.4. 2015

5. 04. 2015 | Novinky
Společnost Barrandov Televizní studio a.s. spus¬tí 18.4. 2015 nový filmový kanál KINO BARRANDOV. Program nové stanice sestává výhradně z filmové a seriálové tvorby evropské i světové produkce. Šíření TV signálu bude zajištěno prostřednictvím terestriální sítě Českých Radiokomunikací v Multiplexu 3.

V měsíci květnu pak Barrandov Televizní Studio, a.s. zprovozní kombinovaný dokumentární a dětský kanál Barrandov PLUS. „Spuštění těchto dvou nových kanálů je vyústěním intenzivní práce všech složek společnosti. Během pouhých tří měsíců se nám podařilo připravit dokonalé technické zázemí, personálně zabezpečit plynulý chod nových stanic včetně stávající hlavní stanice Televize Barrandov, finálně zajistit bohatou knihovnu titulů a v neposlední řadě sestavit atraktivní programové schéma,“ řekl Jaromír Soukup, majitel a předseda představenstva společností EMPPRESA MEDIA a Barrandov Televizní Studio.

Televize Kino Barrandov zahájí vysílání již 18.4. 2015Televizní plátno Kina Barrandov se poprvé rozsvítí strhujícím dramatem Důkaz s Gwyneth Paltrowovou a Anthony Hopkinsem v hlavních rolích. Snímek vychází z Pulitzerovou cenou oceněné knižní předlohy Davida Auburna. „Kino Barrandov otevřeme přesně v 18 hodin, 42 minut a 15 sekund, a ačkoliv se tento čas na první pohled může jevit nahodile, svoji logiku má. A já jsem si jistá, že bystrý divák na naši malou šifru velmi rychle přijde,“ doplnila generální ředitelka Televize Barrandov Ing. Marcela Hrdá.

Hned v prvních měsících vysílání nabídne KINO Barrandov snímky s největšími hvězdami světového filmu: Meryl Streepovou, Colinem Firthem, Tomem Hanksem, Georgem Clooney, Gwyneth Paltrowovou, Pirecem Brosnanem, Helen Mirrenovou, Gérardem Depardieu, Whoopy Goldberogovou, Jenifer Anistonovou a mnoha dalšími.

V Kině Barrandov si přijde na své celá rodina, a to rozhodně nejen díky nepřeberné nabídce rodinných filmů. Potěší milovníky historických filmů, westernů a kriminálek i fanoušky romantických komedií či filmů podle skutečných událostí. V pozdně večerních hodinách nabídne Kino Barrandov také erotiku.

Televize Kino Barrandov zahájí vysílání již 18.4. 2015


Zdroj, foto: TV Barrandov

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !