Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.09. 2018
Dnes má svátek Berta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014

21. 09. 2014 | Televizní tipy

Talkshow Geni a Míši: jazykově nadaný hudebník, styl a kouzla


Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání muzikant Matěj Ruppert, stylista Martin Gruntorád a herec a kouzelník Roman Štabrňák. Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 21. září ve 21.30 na Primě.

Moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer si za aktivního režisérského dohledu Ondřeje Sokola povídají, ale také hrají s různými hosty v klubu La Fabrika.

TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014


TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014Matěj Ruppert
je zpěvák kapely Monkey Business s nezaměnitelným hlasem a také příležitostný herec. Svůj skvělý hudební sluch a zároveň herecké nadání předvede hned v úvodu pořadu, když skvěle napodobí několik cizích řečí. Vzápětí ale prozradí fígl, jak to dělá. Geňu s Michalem zajímá: „Ruppert je tvé pravé jméno?“ „Ano. Jste druzí, kdo se mě na to ptá. První byl Karel Svoboda, který mi řekl, že mé jméno je prý jeden z nejlepších pseudonymů, který v populární hudbě slyšel,“ řekl Matěj.  Režisér Ondřej Sokol poprosí Matěje, jestli by Michala nenaučil svůj pověstný feeling. Matěj režisérovi vyhoví a Michala nakonec za jeho pěvecký projev pochválí. „Ty bys možná měl učit feelingy mě, protože teď jsi jeden takový převedl. Já ho ale dělal ze zoufalství,“ přizná Michal. Michal pak pro pobavení přečte e-mailovou korespondenci s manažerkou jednoho hotelu. Jakou vzpomínku z jednoho hotelového pobytu přihodí – samozřejmě s patřičným feelingem – Matěj Ruppert?

Martin Gruntorád kdysi tančil jako sólista v Národním divadle, dnes dělá stylistu známým osobnostem. „Od dětství mě bavilo se oblékat. Nevím, kolik mám oblečení, inventuru jsem nedělal,“ přizná stylista. Michal s Geňou vyzkoušejí jeho schopnosti v praxi. Martin má za úkol okomentovat několik fotografií Geni v různém oblečení. „Uniformy většinou mužům sluší, ale výjimky potvrzují pravidlo,“ zhodnotí nekompromisně Geňu ve stejnokroji dobrovolného hasiče. Michalovi dokonce poradí přímo před televizními kamerami. Přinese mu outfit, o němž prohlásí, že by v něm Michal mohl jít klidně na procházku s manželkou a pejskem. Jak se Michalovi budou zamlouvat červené kalhoty? A jak si povede v roli modela?

Roman Štabrňák je herec, kterého můžeme vidět například v Divadle Antonína Dvořáka v Příbrami, v pražském Divadle Studio DVA, ale také v primáckém seriálu Cesty domů. Kouzlit začal už jako kluk a kouzlí stále. Na rozdíl od Matěje Rupperta, který prozradí fígl na „učení“ cizích jazyků, Roman své triky prozradit nechce. Aby ale uspokojil zvědavostí zmítaného Michala poté, co z bílého šátku vyčaruje holoubka, naučí Michala jednoduchý trik s dvacetikorunou. „Ty máš nějakou křeč?“ starostlivě se ptá Roman Michala, když vidí jeho úpornou snahu napodobit svá gesta. Na další trik si Roman pozve na pódium Ondřeje, který mu bude dělat trochu nedobrovolně sličnou asistentku. Vymění si tak role, protože zatímco v příbramském divadle Ondřej režíruje Romana, tady se naopak on musí přizpůsobit Romanovým pokynům. Jak se Ondřej směstná do připravené rekvizity? A jak se bude cítit vejpůl?

Premiéru dalšího dílu TGM: Talkshow Geni a Míši

uvidíte v neděli 21.9. 2014 ve 21.30 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
ZUZI

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014:

TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014
TGM: Talkshow Geni a Míši 21.9. 2014
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !